Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Cena komina


margaryt

Recommended Posts

Powiem Ci Piotr, że im bardziej ich "poznaje" to chyba nie są tacy źli ;)

 

Naprawdę wierzą w to co robią i za to ich szanuje. Można się zgadzać lub nie zgadzać z tym co piszą, ale forum dzięki takim osobom jest bardziej kolorowe. W przypadku Kaizena i jego wykresów- dosłownie ;)

Fakt, bywają bardzo przydatni...Rentgen tak nie prześwietli problemu jak oni......;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że uważają że jedynie ich opinie są właściwe.
Jest jeszcze ten mankament, że jak obsiądą wątek, to się nie dopchasz. Ale z informacji niepublicznych wynika, że ludzie ciekawi wiedzy, traktują ich jak powietrze........Teraz chyba przegiąłem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Komin do kominka nie pobiera powietrza do spalania z systemowego komina.

Pobiera albo z pomieszczenia albo z zewnątrz.

Przy pobieraniu z zewnątrz trzeba doprowadzić specjalnych kanałem powietrze pod wkład i podłączyć do tego wkładu.

 

Powietrze do spalania może pobierać specjalny komin ale do kotła kondensacyjnego a nie do kominka.

Chociaż może takie coś też wymyślą?

 

Dziękuję za odpowiedź. Powietrze do przyszłego kominka doprowadzone już w fundamencie ;) teraz czas na konkrety i wybór komina do odprowadzenia spalin. Proszę o pomoc w doborze firmy, na co zwrócić uwagę? Mam wycenę komina Poujoulat, trochę spor wyszło. Możecie coś innego doradzić?

 

Chętnie też poznam Waszą opinie na temat komina do pieca gazowego z zamkniętą komorą spalania, czy warto zamontować specjalny komin, który też pobiera powietrze i nie trzeba będzie robić oddzielnego komina do wentylacji grawitacyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Powietrze do przyszłego kominka doprowadzone już w fundamencie ;) teraz czas na konkrety i wybór komina do odprowadzenia spalin. Proszę o pomoc w doborze firmy, na co zwrócić uwagę? Mam wycenę komina Poujoulat, trochę spor wyszło. Możecie coś innego doradzić?

 

Chętnie też poznam Waszą opinie na temat komina do pieca gazowego z zamkniętą komorą spalania, czy warto zamontować specjalny komin, który też pobiera powietrze i nie trzeba będzie robić oddzielnego komina do wentylacji grawitacyjnej?

Mam kominy pużulaka, mam też tańsze systemy...Niekoniecznie gorsze, ale to już raczej e-mailem....bo tu "rozdziobią nas kruki, wrony"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...