Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Program "Mój prąd"


grv

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[ATTACH=CONFIG]437586[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]437586[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]437586[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]437586[/ATTACH]

 

7 dni po złożeniu wniosku zerkam na majl i .......

 

"Szanowna Pani / Szanowny Panie,

 

 

 

Z przyjemnością informuję, że złożony przez Panią/Pana wniosek o dofinansowanie został zakwalifikowany do dofinansowania na warunkach Programu priorytetowego „Mój prąd”. Zgodnie z Pani/Pana oświadczeniem woli zawartym we wniosku o udzielenie dofinansowania, wyraziła Pani/ wyraził Pan zgodę na poświadczenie zawarcia umowy drogą mailową.

 

Jednocześnie informuję, że zgodnie z par. 8 ust. 4 „Regulaminu Konkursu o dofinansowanie przedsięwzięć ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego Mój Prąd”:

 

 

 

„4. Zobowiązanie NFOŚiGW nie powstaje jeśli NFOŚiGW otrzymał wiadomość e-mail o braku możliwości dostarczenia informacji o podpisaniu umowy lub beneficjent wycofał się z ubiegania

 

o dofinansowanie. Za wycofanie się beneficjenta z ubiegania o dofinansowanie uważa się przesłanie informacji mailowej w ciągu 24 godzin od wysłania informacji o podpisaniu umowy przez

 

NFOŚiGW.”

 

 

 

Zgodnie z przyjętymi zasadami wysokość dofinansowania w formie dotacji wynosi do 50 % kosztów kwalifikowalnych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie.

 

Z przedstawionych przez Panią/Pana dokumentów wynika, że kwota dotacji wyniesie: 5000,00 zł.

 

 

 

W przypadku dostarczenia wiadomości do Pani/Pana i braku informacji o wycofaniu się z ubiegania się o dofinansowanie umowa uważana jest za zawartą i wypłata przyznanej kwoty dofinansowania zostanie dokonana na rachunek bankowy wskazany przez Panią/Pana w złożonym wniosku.

 

 

 

Jeżeli Pani/Pan zgadza się na otrzymanie dotacji i tym samym zawarcie umowy z NFOŚiGW proszę nie odpisywać na tego maila.

 

 

 

Z poważaniem

 

 

 

Sylwia "

 

decyzja była z 25 wow co za speed:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest dobry wątek na to pytanie:

Czy jest gdzieś zapisane, jak długo dostawca energii będzie zobowiązany do odbioru i przechowywania prądu z fotowoltaiki na obecnych zasadach?

(czy na przykład za 3 lata nie będą pobierać 90% za odbiór i przechowanie).

 

To kwestia dobrej nocki w sejmie i masz nowe prawo..........

Bylo już w jakimś wątku o przymiarkach do wprowadzenia opłaty za posiadany KW paneli, -ma to pokryć opląty dystrybucyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia dobrej nocki w sejmie i masz nowe prawo..........

Bylo już w jakimś wątku o przymiarkach do wprowadzenia opłaty za posiadany KW paneli, -ma to pokryć opląty dystrybucyjne

 

mam do Ciebie pytanie bo masz już duze doświadczenie i jesteś zaprawiony w boju. Chodzi mi o rozliczanie nadprodukcji oddanej do sieci w kontekście okresów rozliczeniowych. Mianowicie jak ma się okres krótszy niż półroczny odczytu licznika do rozliczania ww. nadprodukcji mając na uwadze że ważność nadprodukcji wynosi 365 dni.

 

Sam się zastanawiam bo zapewniono mnie BOK że nie ma zaliczek na poczet zużycia w umowach prokonsumenckich , nawet zostałem za to zjebany tutaj na forum że zaliczek nie ma . ale ja dostałem prognozy do kwietnia , złożyłem reklamacje powołując się na nowa umowę prokonsumencką i na razie mam do kwietnia włącznie zaliczki po 140 zł co mi pasuje bo mam instalacje pod wymiarową.

 

Reasumując jak to jest z tymi zaliczkami ?

Ps mam PGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to, 7,56kWp.; albo błąd, albo zakwestionowano większość faktur z powodu braku dopisku, lub niekwalifikowalności. Trzeba wyjaśniać przyczynę w Funduszu.

 

Skąd wiesz jaką anpi mam moc instalacji? ja miałem jedną fakturę "instalacja PV sztuk 1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...