Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Program "Mój prąd"


grv

Recommended Posts

Nie muszą się umawiać. Do mojego sąsiada i koleżanki, którzy też zakładali instalację PV równo w obu przypadkach liczniki wymienili po 30 dniach (PGE Rzeszów O/Mielec).

Ja na razie czekam na montaż falownika i zabezpieczeń bo panele już na dachu. Więc w maju pewnie start będzie.

 

Protokół wymiany licznika jednak trzeba podpisać.... czy wrzucili in blanco do skrzynki na listy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tragiczne te terminy u Was, u mnie od złożenia wniosku do otrzymania decyzji minęło 8 dni, kolejnego dnia telefon z pge i czy mogą następnego dnia przyjechać wymienić. Łącznie 10 dni, licznik na elewacji, u mojego taty podobnie trwało z tym że licznik wewnątrz budynku. Mam nadzieję że z aneksem będzie podobnie. Rzeszów o sanok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytnie część ludzi z programu. Znam osobiście ludzi którzy założyli panele ale nie ogarniają "zaufanych profili". To ludzie którzy od lat prowadzą swoje działalności. A co zrobi zwykły Kowalski? Swoją drogą logika w tym zaufanym podpisie jest mega zakręcona - sam mam z tym spore problemy.

 

Pewnie zostanie jeszcze opcja składania przez firmę - tak jak do tej pory że firma będzie mogła złożyć 20 wniosków hurtowo jeśli ma podpisane porozumienie, choć na razie nie ma oficjalnie nigdzie takiej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protokół wymiany licznika jednak trzeba podpisać.... czy wrzucili in blanco do skrzynki na listy...

 

U mnie nie wymagali podpisu. Miał być wysłany pocztą, ale ze względu na to, że się pofatygowałem "do płota", po uprzednim zapytaniu czy można, otrzymałem papiur do łapki. Umowa przyjdzie pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wniosek 13 stycznia i echo, po wpisaniu maila w status wniosku od miesiąca wyświetla " w procesie weryfikacji". Rozumiem, że trochę mają wniosków do obrobienia, ale żeby 4 miesiące... czeka już ktoś tak długo? Chyba,że brakuje czegoś we wniosku, ale myślę, że dostałbym wiadomość...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne te terminy u Was, u mnie od złożenia wniosku do otrzymania decyzji minęło 8 dni, kolejnego dnia telefon z pge i czy mogą następnego dnia przyjechać wymienić. Łącznie 10 dni, licznik na elewacji, u mojego taty podobnie trwało z tym że licznik wewnątrz budynku. Mam nadzieję że z aneksem będzie podobnie. Rzeszów o sanok

Masz już aneks czy nadal czekasz? Bo zastanawiam się ile to u mnie potrwa, bo dziś wymienili mi licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wniosek 13 stycznia i echo, po wpisaniu maila w status wniosku od miesiąca wyświetla " w procesie weryfikacji". Rozumiem, że trochę mają wniosków do obrobienia, ale żeby 4 miesiące... czeka już ktoś tak długo? Chyba,że brakuje czegoś we wniosku, ale myślę, że dostałbym wiadomość...?

 

Nie 4 a 3 niecałe miesiące. Nie umiesz liczyć. P.S sprawdź się na liście. Pewnie papierowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...