Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Program "Mój prąd"


grv

Recommended Posts

Program cały czas jest modyfikowany i udoskonalany....

Do programu Mój Prąd zostało wprowadzone kolejne ułatwienie, które dotyczy tych osób, które nie mają profilu zaufanego czy e-dowodu, a chcą skorzystać z dotacji. Została uruchomiona możliwość składnia elektronicznych wniosków na gov.pl przez pełnomocnika! To bardzo pomocne, wiele jest klientów, którzy nie mają profilu zaufanego... Teraz będzie jeszcze łatwiej o dotację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zastosuj się do prośby z mojego poprzedniego postu.

 

Odpieprz się ode mnie

jesteś obojniakiem, nie przepraszam dziś dżender na to mówią

odpie***** się ode mnie

Włącz se disko polo, załóż dresy

 

Ty się, chamie, najpierw zastosuj do zasad kultury na tym forum, ok?

Czy ktoś może z moderatorów to czytał? Czy ktoś może odpowiednio zareagować na chamskie odzywki tego użytkownika wobec mnie? Bo jeżeli nie, to ja mogę mu odpisać w trzech osobach na raz. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się, chamie, najpierw zastosuj do zasad kultury na tym forum, ok?

Czy ktoś może z moderatorów to czytał? Czy ktoś może odpowiednio zareagować na chamskie odzywki tego użytkownika wobec mnie? Bo jeżeli nie, to ja mogę mu odpisać w trzech osobach na raz. :mad:

Gdzie ty widzisz chamskie odzywki, całkowicie kulturalnie proszę cię abyś się odpiepszył/odpiepszyła, nie reagujesz i dodatkowo wyzywasz mnie od chamów. Zdradź może tajemnice czy jesteś on czy ona, będzie mi łatwiej obrażać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli u Ciebie odzywka "odpiepRZ się" jest kulturalną prośbą, to nie chcę znać tych mniej kulturalnych...

Wstawka o obojnakach (nie "obojniakach") też szczytem kultury nie była...

 

Przeczytaj kontekst zdań, zauważ kiedy i dlaczego to się zaczęło- albo właściwie kto zaczął albo po prostu nie odzywaj się jeśli rozmowa nie dotyczy Ciebie. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam działalność gospodarczą i chciałbym zakupić hurtowo zestaw paneli fotowoltaicznych. Czy mogę je później zamontować na domu u rodziców i wystawić FV aby mogli skorzystać z dotacji mój prąd? Czy nie może być żadnych powiązań rodzinnych?
Dane na fakturze muszą być zgodne z danymi osoby zgłaszającej - czyli "właściciela " licznika. Do programu mój prąd można zgłosić faktury za falownik, elementy montażowe, montaż. I na dobrą sprawę wystarczy kosztów na 10k żeby zgarnąć 5k dopłaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane na fakturze muszą być zgodne z danymi osoby zgłaszającej - czyli "właściciela " licznika. Do programu mój prąd można zgłosić faktury za falownik, elementy montażowe, montaż. I na dobrą sprawę wystarczy kosztów na 10k żeby zgarnąć 5k dopłaty.

Mówisz, że wystarczy na 10k a jak się ma kwota odpisu od dochodu. Czy nie musi się zgadzać z kwotą na zgłoszeniu minus dotacja. Im więcej faktur dostarczę za wbudowane elementy to mam większą kwotę odpisu od dochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane na fakturze muszą być zgodne z danymi osoby zgłaszającej - czyli "właściciela " licznika. Do programu mój prąd można zgłosić faktury za falownik, elementy montażowe, montaż. I na dobrą sprawę wystarczy kosztów na 10k żeby zgarnąć 5k dopłaty.

 

Rozumiem. Chodzi mi o to, czy nie będzie problemu jeśli wystawię fakturę z własnej działalności np. dla rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Chodzi mi o to, czy nie będzie problemu jeśli wystawię fakturę z własnej działalności np. dla rodziców.

 

Jeśli kupisz na działalność to rodzice nie mogą skorzystać z tej faktury, ale jeśli to ty wystawisz fakturę (Twoja firma) to jak najbardziej tak- dwuznacznie można zrozumieć Twój wpis. Rodzice mogą użyć faktur, na których są ich dane. Inne nie będą brane pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...