Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Program "Mój prąd"


grv

Recommended Posts

https://www.gramwzielone.pl/energia-sloneczna/106574/duze-pieniadze-dla-prosumentow-w-moim-pradzie-40

 

"Realne jest, że w takim przypadku prosument, który uruchomił wytwarzanie energii przed wprowadzeniem nowego systemu, aby otrzymać dotację z Mojego Prądu 4.0., będzie musiał przejść na nowe zasady rozliczeń i zrezygnować z opustów."

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chcesz dowiedzieć się co z Twoim wnioskiem ?

 

Zachęcamy do korzystania ze strony internetowej SPRAWDŹ JEGO STATUS i zapraszamy do kontaktu e-mail.

Procedowanie wniosków "Mój Prąd" odbywa się na bieżąco.

Ze względu na dużą liczbę wniosków złożonych w II naborze procedowanie prawidłowo złożonego wniosku wynosi ok. 6 - 7 miesięcy.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

https://mojprad.gov.pl/

 

Chyba jeszcze nie są na etapie Mój Prąd 3.0.

Pierwsze wypłaty pojawią się pewnie w na początku przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gramwzielone.pl/energia-sloneczna/106574/duze-pieniadze-dla-prosumentow-w-moim-pradzie-40

 

"Realne jest, że w takim przypadku prosument, który uruchomił wytwarzanie energii przed wprowadzeniem nowego systemu, aby otrzymać dotację z Mojego Prądu 4.0., będzie musiał przejść na nowe zasady rozliczeń i zrezygnować z opustów."

 

[email protected]

 

Czyli pewnie w znacznej większości bardziej się będzie opłacało korzystać przez 15 lat z dotychczasowego systemu rozliczeń niż dostać dotację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złóż aktualizację wniosku o dofinansowanie. Podczas oceny kryteriów dostępu i dopuszczających wskazano następujące niezgodności:

Wniosek do korekty

poprawić omyłki pisarskie we wniosku - nazwy ulic z wielkiej litery wpisać , nr PPE z OSD również z wielkiej litery wpisać tak jak na OSD - PLZELD02...

 

Takie coś dostałem dzisiaj, grają na zwłokę. Ogólnie to jest śmieszne. "omyłki pisarskie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możliwe bo:

 

Zgodnie z §5 ust. 3 Regulaminu naboru, uzupełnienie wniosku możliwe jest w terminie do 5 dni roboczych (do 10 dni roboczych w przypadku konieczności uzupełnienia wniosku o zaświadczenie OSD) od dnia otrzymania przez Wnioskodawcę wezwania, liczone od dnia następnego.

 

Składając korektę wniosku należy dołączyć ponownie wszystkie wymagane załączniki.

W Generatorze wniosków o dofinansowanie nie należy kasować poprzednich wersji wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...