Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakie du?e macie dzia?ki?


Jakie duże macie działki?  

1 224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie duże macie działki?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam niestety bardzo wąską działkę 19 m - ale za to b. długa :lol:

w sumie ok. 1.000m2

Widzę więc, że z wielkością działki jestem w większości forumowiczów... :D

 

Czy działka o szerokości 19 m to jest bardzo wąska?, bo tez mam dylemat czy kupic taka działkę szer 19 od drogi i długość 26. czyli prawie 500m2 to jest polowa twojej. Czy na takiej małej działce a w szczególności o tej szerokości można postawić w miarę zgrabny ale też nie mini domeczek?. Działka ma mały plus że z tyłu nie będzie nigdy sąsiada i mozna ewentualnie nieoficjalnie wydłużyć sobie trawnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy całe 723 m2 wydzielone z dużego i starego ogrodu.

 

Dostaliśmy w spadku działeczkę z pięknie owocującymi drzewkami i krzewami - mamy pyszne śliwy, stare odmiany jabłoni, grusze (dwie dosadziliśmy), wiśnię, orzechy, maliny, porzeczki, borówki, agrest.....

 

Teraz w to wszystko pozostało tylko w miarę bezboleśnie wkomponować domek. Ale to już w rękach wykonawcy, któremu na te ręce będziemy nieustannie patrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja mam niestety bardzo wąską działkę 19 m - ale za to b. długa :lol:

w sumie ok. 1.000m2... :D

Czy działka o szerokości 19 m to jest bardzo wąska?, bo tez mam dylemat czy kupic taka działkę szer 19 od drogi i długość 26. czyli prawie 500m2 to jest polowa twojej. Czy na takiej małej działce a w szczególności o tej szerokości można postawić w miarę zgrabny ale też nie mini domeczek?.

Hmmm :cry: Ja mam działke o szerokości niecałe 17m :( za to długa, w sumie 700m2 mini pasa startowego :cry: Sama nie wiem co ja na tym postawię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Mam 3300 mkw.

Najpierw chcieliśmy podzielić ale nie bardzo się nadawała a poza tym to czekanie na podział nie do przebrniecia, ja już chcę sie budować :lol:

Teraz sobie myślimy,ze dobrze byłoby kiedyś dokupić jeszcze troszkę bo pomysły na zagospodarowanie działki nam sie rozrosły w ciągu dwóch miesięcy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie 1164m2. Za dwa lata powieksze o ok.700m2. Docelowo chcę jeszcze dokupić sąsiedni las - ok. 4000m2. Być może i na tym się nie skończy bo chcę od ciotki (która ten teren odziedziczyła ją po moim Dziadku) odkupic jak najwięcej ziemi, aby nie poszła do obcych ludzi. Urodziłem się i mieszkałem przez pierwsze lata życia na tym terenie i czuje do tej ziemi duzy sentyment. Jest jej łącznie prawie 2,5h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...