Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakie du?e macie dzia?ki?


Jakie duże macie działki?  

1 224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie duże macie działki?



Recommended Posts

Widzę, że zdublowałam ankietę. Sorry, ale zauważcie, że tamta cośkolwiek przedpotopowa była, do dzis akurat! :o Miała drobna roczną przerwę, mogła mi umknąc, była pewnie na jakiejs 1342 stronie, czy coś.... :wink: Wszak miło mi będzie jeśli mimo wszystko będziecie głosować również w mojej. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A wracając do ankiety, to widzę, że jestem w zdecydowanej mniejszości. Jakiś obszarnik ze mnie wyłazi! :wink: Chociaż przy vardo wysiadam z moimi....4,7 ha. Miało być dwa razy więcej (9,4 ha), ale ta kasa... :( Skończyło się na tym, że tę drugą połowę kupili nasi bliscy przyjaciele (maja 3500 m2 i stwierdzili, ze to za mało!), dzięki czemu wiem, że bedę miała miłe sąsiedztwo! Nie ma tego złego.... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do ankiety, to widzę, że jestem w zdecydowanej mniejszości. Jakiś obszarnik ze mnie wyłazi! :wink: Chociaż przy vardo wysiadam z moimi....4,7 ha. Miało być dwa razy więcej (9,4 ha), ale ta kasa... :( Skończyło się na tym, że tę drugą połowę kupili nasi bliscy przyjaciele (maja 3500 m2 i stwierdzili, ze to za mało!), dzięki czemu wiem, że bedę miała miłe sąsiedztwo! Nie ma tego złego.... :D

 

Witaj mamuska.Teraz to juz wszystko jasne!!!Jakie masz plony z ha !!!

Ja mam tylko 45 arow ,ale postanowilem na 30 arach tez posadzic "trawe" :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mamuska.Teraz to juz wszystko jasne!!!Jakie masz plony z ha !!!Ja mam tylko 45 arow ,ale postanowilem na 30 arach tez posadzic "trawe" :lol: Pozdrawiam

 

Czuję twój oddech na swoich plecach!!!

Wiesz.... czasy ciężkie, budowa na karku, z czegoś żyć trzeba.... może jaka dotacja z Unii czy coś.... :wink: A z 30 a to najwyżej dla królika starczy! :lol: :lol:

Ale to chyba nie ten wątek.... :roll: :wink:.... i nie ta ankieta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś rodzice uszczęśliwili mnie działką szeroką na 14 m,

znaleźć sensowny projekt było równie trudno jak ją sprzedać -

w końcu za działkę kupiłem sobie mieszkanie.

 

teraz, uczulony tamtymi doświadzczenimi najpierw znalazłem projekt a później szukałem do niego działki, suma sumarum mamy działkę 1634 mkw w kształcie kwadratu z 2 drogami od północy i południa - domek będzie w kształcie litery L.

 

pozdrawiam,

Wronceck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła ankieta.musiaał bym zaznaczyć dwie pozycje :p bo mam 1000m2

 

Oj czepiacie się szczegółów, drogi forumowiczu Patosie! Przecie wiadomo "szwem i wobec", jak mawia moja córka, dorosła już dziewczynka :wink: , że jak "do", to włącznie. Nieprawdaż? Powinnam może, w zasadzie napisać 1001 m2 do...., ale co to znaczy 1 m2 przy takich przestrzeniach..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...