Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakie du?e macie dzia?ki?


Jakie duże macie działki?  

1 224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie duże macie działki?



Recommended Posts

Ja się nie czepiam tylko jestem konkretny i staram się być dokładny :evil: ,wiesz co by się działo gdyby OC ( chodzi o pojemność silników) było liczone tak jak twoja ankieta? jaką wtedy byś wybrała pojemność silnika mając do dyspozycji dwa przedziały? :p

 

Ale moja ankieta nie wiąże się z drenażem kieszeni więc nie badźmy tacy drobiazgowi! Myślę, że większość głosujących nie bedzie miała wątpliwości!

 

Dodam tylko, że jesteś prawie tak konkretny i dokładny jak moja gorsza połowa, a nie ukrywam, że czasem doprowadza mnie to do szału, wiec wybacz moje lekkie poirytowanie! Poza tym to właściwie zabawa a nie praca naukowa, więc nie dajmy sie zwariować! :D :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja się nie czepiam tylko jestem konkretny i staram się być dokładny :evil: ,wiesz co by się działo gdyby OC ( chodzi o pojemność silników) było liczone tak jak twoja ankieta? jaką wtedy byś wybrała pojemność silnika mając do dyspozycji dwa przedziały? :Pa jak liczył by ubezpieczyciel? :cry:

 

Zawsze na niekorzyść klienta / petenta. Tak działa system w Polsce. Ale do meritum - posiadam skromne 1031

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba mam najmniejszą - 430 metrów.

 

Moja też nie imponująca - 800m, ale za to ogródeczek - cukiereczek, tak będzie.

Tolu - działasz juz w swoim nowy ogródku , czy dopiero na wiosnę ....zdawaj relację z prac ogrodowych - będę Cie ( i nie tylko ja ) podpatrywać :lol: oczywiście za przyzwoleniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka, teren uporządkowany, skopany, wiosną ruszam jak burza.

Będą zdjęcia, będą relacje, mam nadzieję, że będziecie z Jagną mnie dopingować. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...