Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakie du?e macie dzia?ki?


Jakie duże macie działki?  

1 224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie duże macie działki?



Recommended Posts

No to ja chyba mam najmniejszą - 430 metrów.

Przebijam , tam gdzie obecnie mieszkam 300m.

 

Chyba widać gdzie najdroższa ziemia jest :D

 

Najdroższa i w dodatku płaska jak naleśnik! Nie ma na czym oka w krajobrazie zawiesić... :cry: Tylko płać człowieku i płać... :cry:

 

A potem rozmowy w stylu: "...prąd? no wie pan... w Warszawie to MUSI kosztować...." :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najdroższa i w dodatku płaska jak naleśnik! Nie ma na czym oka w krajobrazie zawiesić... :cry: Tylko płać człowieku i płać... :cry:

 

A potem rozmowy w stylu: "...prąd? no wie pan... w Warszawie to MUSI kosztować...." :evil: :evil: :evil:

 

Jak to nie ma na czym oka zawiesić? Na żonie.. :lol: A w ogóle to z mojej działki widać las! Tak, tak. Las w W-wie. Ale tak jest na Tarchominie. 8)

 

Ale tego, że musi kosztować w W-wie to troszkę się obawiam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak narazie nie posiadam jeszcze działki ale mam nadzieję, że w najbliższych dniach to się zmieni tzn. chcę kupić 800 m2 na Białołęce. Ten metraż to nie dlatego, że tak mi się podoba ale na tyle mnie stać ( jak na byłe pastwisko z kretem włącznie :D , to cena mnie zwala z nóg). Tak folgując marzeniom to wolałabym parę hektarów z pięknym lasem.

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

838m2 - nie duza ale dosc ustawna - kwadratowa. Jedyny minus to ograniczenie w powierzchni zabudowy - 20%...

 

To możesz zabudować tylko 167,6 m kw... :( Zmieścisz się z domem? Powiedzmy 10m na 12-14m to jest 120-140m kw.. A gdzie obszar na drogę dojazdową do garażu?

Ja przy swojej działce 633m kw mam limit 40% na zabudowę i boję się, że ledwo zmieszczę się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...