Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MALWA pracownia HORYZONT


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo podoba mi się Malwa, ale nie potrafie być obiektywna bo sama buduję wg innego projektu pani Jowity Gross-Mazurskiej (Poziomka), i wszystkie "jej" domki trafiają w mój gust :D Jedyne co bym zmieniła to może zrezygnowałabym z maleńkiego WC na dole, powiększając przy tym pralnię.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalnie nie jest źle. Troche malutka łazienka na poddaszu zwłaszcza w porównaniu z dolną. Podoba mi sie jadalnia, kominek umiescilabym dokładnie w narozniku.

Na zewnatrz... cóz kwestia gustu, choć troche dziwny wydaje mi sie ten dach... Tani on nie będzie, ale nie przesadzajmy, jesli tylko Ci sie podoba i masz na to kase to buduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek slicznie sie prezentuje.

 

Dach faktycznie nie bedzie tani - duzo zalaman polaci.

 

Zrezygnowalabym z tego malutkiego wc na dole (jesli juz - dalabym tam spizarenke podreczna, bo brakuje lub powiekszyla pralnie).

Choc trzeba przyznac, ze uklad pomieszczen niezly - nie trzeba prawie nic zmieniac. No i duzy plus to sypialnia rodzicow z wlasna lazienka :lol: i duuuza kuchnia (dla mnie to kryterium nr 1 jesli chodzi o wnetrze).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię domy z tej pracowni. Ale faktycznie łazieneczka na górze będzie ciasnawa, tym bardziej, że pod skosem. No i ja jestem fanką dużych zadaszonych tarasów, więc ten element dla mnie odpada. A i wejście do małżeńskiej łazienki powinno być prosto z sypialni a nie z korytarza, chyba, ze ma to być łazienka ogólnodostępna na kąpiele w pianie... :wink: Ale ogólnie dom funkcjonalny, widać, że kobieta projektowała :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witam,

my właśnie zaczęlismy budowę Malwy II. Mamy działkę z wjazdem od południa, więc projekt jest w sam raz. Zrobiliśmy kilka zmian: przenieśliśmy obie łazienki (ta na poddaszu, będzie zrobiona z części strychu, dzięki czemu w jej poprzednim lokum zrobimy garderobę; natomiast na parterze łazienka będzie wygospodarowana z cześci pom. gosp.) piony będą zachowane, więc dodatkowych kosztów nie powinno być. Na parterze w miejscu poprzedniej łazienki postanowiliśmy zrobić pokój. Pozbylismy sie też scianki dzielącej pokoje na poddaszu, (te z wyjściem na balkon). Poszerzylismy też garaż, aby można było wygospodarować miejsce na regały itp. Oczywiście w związku ze zmianami w środku, zmieniły sie też położenia kilku okien.

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę podjęcia trafnych decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, ze jest wreszcie ktos kto buduje Malwe! :) W miare budowania bardzo prosze o przesylanie zdjec i wszelkich komentarzy dotyczacych tego projektu! :)

My tez planujemy pare zmian. I wybieramy projekt z podwojnym garazem.

Jesli chodzi o lazienke na gorze, to tez ja planowalismy powiekszyc, ale kosztem pokoju, ktory jest obok. Ale pomysl, aby przeniesc lazienke kolo stryszku wydaje sie byc bardzo ciekawym pomyslem. Musimy to przemyslec! :)

Teraz czekamy na warunki zabudowy i zobaczymy, czy wogole pozwola nam Malwe zbudowac! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
podnoszę, bo żal mi tego wątku. :cry: Melduje, że u nas fundamenty ryte sa pracowicie... tak, tak, ryte nie kopane, bo okazało sie ,że na naszej działce przez ładnych pare lat okoliczni sąsiedzi zrobili sibie wysypisko gruzu, potem właściciel zasypał to warstewka ziemi i ..cacy. Fajnie, nie? :evil: Nie będę przytaczac komentarzy chłopaków, którzy u nas kopia. Prawie mi ich żal.. Ale, nic to, potem będzie lepiej !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwiki, zerknij na priv.

Dziś był niezły ubaw, bo mój wykonawca do mnie zadzwonił i uraczył mnie wiadomością, że zarówno skrzynka na prąd jak i studzienka to .... atrapy. Zanim wyjaśniło sie wszystko to myślałam, że mnie sz.. g trafi na miejscu. dochodzę do wniosku, że ten mój budowlaniec troszkę za szybki jest.. zanim coś sprawdzi to już alarm robi i przyprawia mnie o kolejne siwe włosy. Chyba muszę jakiś zapasik kropli walariany zakupić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...