Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt MALWA pracownia HORYZONT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za zaproszenie, na pewno to wykorzystam, szykuj sie na najazd Szczeciniaków.

Agutek, czy twoja działka ma jakieś sąsiedztwo już zabudowane? Jeśli tak , to nawiąż przyjacielskie kontakty i poproś o pokazanie warunków zabudowy jakie dostali Twoi sąsiedzi, na 99% dostaniesz takie same - i już będziesz wiedziała, czy Twoja Malwa jest realna. z mojego doświadczenia wynika, że jest to projekt, który wkomponowuje sie w większość warunków udzielanych na tym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - byłam przedwczoraj w Kłodawie i przy okazji chciałam zobaczyć tę Malwę,ale ona chyba troszkę dalej od drogi,bo nie zauważyłam tego domku.

Fajnie macie,budując takie same domki - można sobie tyle pomóc i podzielić radami i nawet znaleźć argumenty na pogonienie ekipy do szybszej pracy :D

Miłego budowania waszych malw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimilapin, małżowinek zbiera się coby do Ciebie "mailnąć" z prośbą o pokazanie tego domeczku. Jakbyś znalazła namiar na tych znajomych to ja się przypominam. :lol: Nie mogę sie doczekać, żeby zobaczyć to w realu :wink:

Malwiki, jesteś kobietą pracującą w domu czy poza domem? Pytam, bo ja narazie ze względu na wiek synusia zaiwaniam w domu, więc może spotkałybyśmy się gdybyś miała czas w tygodniu w ramach spacerku z dziecięciem? Nie zarażam już, słowo harcerza!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Oj, ale poleciałyśmy na łeb na szyję!! Dźwigam, dźwigam do góry!!! U nas parter stoi, w poniedziałek lecimy ze stropem. Cudne to uczucie jak sie patrzy jak mury rosną... najchętniej sama bym stanęła i troszku pomurowała :wink: Obawiam sie tylko, że nie byłby już to wtedy mój domek marzeń ino kompletna klapa. Niemniej jednak ciągoty mam. A jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ściany parteru prawie gotowe, niestety dostawy materiałów, mimo zamówień ze sporym wyprzedzeniem, nieco sie opóźniają :-? . Szkoda, że pogoda narazie nie dopisuje, mogłoby w końcu zrobic sie troche cieplej i przestac padać. Teraz dopiero jak są ściany zaczyna byc widać jaka spora ta nasza chałupka będzie :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...