Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wszystko fajnie tylko jakie będą koszta dachu jestem bardzo ciekawy, miałem kupić ten projekt ale chyba zrezygnuję właśnie z powodu kosztow poniesionych na pokrycie dachowe, chyba taniej wyjdzie budowa domu z dachem dwuspadadowym takim np. jak Orion z Domusa, chyba że mnie przekonacie że tak nie jest. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 224
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Niemal identyczny projekt ma Domus - Jupiter jesli chodzi o bryłe zewnetrzna. Ale pojechalem do swojego architekta i po spojrzeniu na ilosc zbrojenia = supermarket i wiezba dachowa z desek o przekroju sekwoi powrocilem do projektu Karminy. Powinien byc znacznie tanszy, a pomysly grupowiczow sa ciekawe. Sam zamierzam dokleic jeszce jeden garaz z boku ale to wlasnie jade omowic z architektem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 3 months później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam.

Podobnie, jak Wy poszukuje osob, ktore zrealizowaly juz projekt Karmina. Ja jestem na etapie zalatwiania pozwolenia na budowe. Inwestycje planuje rozpoczac w przyszlym roku. Chetnie nawiaze kontakt z osobami, ktore zdecydowaly sie na ten projekt. Obecnie posiadam wizualizacje Karminy (narazie parter) zrobiona w programie My Virtual Home. Dla mnie to spora pomoc. Polecam.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, ja jestem na etapie stanu surowego otwartego. Własnie w tej chwili (kiedy ściany już stoją) powstają różne pomysły, mozliwości aranżacji itp. Mnie na parterze zastanawia fakt wejścia do spiżarni i odległość od drzwi spiżarni do ściany z oknem, przeciez tam się lodówka nie zmieści???!! zatem prosiłabym bardzo o udostępnienie tej aranżacji parteru. Chętnie podzielę się "wrażeniami" z budowy oraz problemami, lub drobnymi praktycznymi zmianami we wnętrzach. pozdrawiam Jovanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.archipelag.pl/artykul.php?KatID=3030200&ArtID=1601

na tej stronie piszą, że realizacje ich projektów są w czasopiśmie "Ładny Dom", może jest tam i Wasz dom...

A czy do Archipelagu ktoś z Was napisał maila, czasami można dostać kontakt do ludzi co budują, lub zbudowali dom według tego samego projektu.. Wiem, że takie zdjęcia dostała koleżanka z firmy z Gdańska, może warto Wam zapytać o takie cos Wasza pracownie projektową - Archipelag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, co do nicka to poprostu spodobała mi się (chyba) czeska odmiana mojego imienia Joanna - Jovanka, a pochodzę z Polski.

Kiedyś pytałam w Archipelagu o realizacje Karminy i dowiedziałam się, że prawdopodobnie jeszcze nie ma w Polsce ukończonego tego projektu, ponieważ jest on stosunkowo młody. Z resztą z forum wynika, że obecnie Karminę buduje lub zamierza budować ok. 10 osób i najdalej zaawansowany stan to surowy zamknięty.

pozdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam serdecznie!

Ja rownież zamierzam budować Karminę. W grudniu zamierzam kupić projekt a wiosną 06 - rozpocząć budowę.

Może są jakieś nowe doświadczenia albo uwagi do projektu ?

Byłbym wdzięczny za zdjęcia z realizacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...