Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Potrzebujemy więcej CO2


adam_mk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 692
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przebiją się tylko te pomysły na których da się zarobić a nie takie dla jakichś szczytnych idei...

 

.

 

 

przebijają się pomysły które są ludziom potrzebne, zaspokajają jakąś potrzebę.

 

podaj może kilka przykładów dobrych pomysłów które byłyby ludziom potrzebne a zostały w szufladzie.

pomysł zrobiony dla szczytnej idei ? nie bardzo rozumiem o co chodzi w przypadku takiego pomysłu...wyjaśnij, podaj przykłady.

 

na pewno wielkie korporacje polują na takie raczkujące firemki ze swojej branży, i próbują ich wykupić aby zamknąć potencjalną konkurencję w szafie, ale chyba nie o tym piszemy, bo w takim przypadku pomysł już wyszedł na światło dzienne, zdobył uznanie i zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiją się tylko te pomysły na których da się zarobić a nie takie dla jakichś szczytnych idei...

 

Wiesz jak wygląda świat takich "wynalazców w sweterkach"...?

Koleś wpada na jakiś pomysł i używając swojej niemałej wiedzy realizuje go w swoim garażu często wykładając swoje ostatnie pieniądze...

Jak już zaczyna mu to działać to pokazuje to "światu" ...

 

Koleś próbując udowodnić że ma rację zaczyna publicznie pokazywać swoje rozwiązania i wyliczenia...

Banda cwaniaczków jeżeli stwierdzi że można na tym zarobić robi zastrzeżenie patentowe ...

...

 

i tu sie myslisz bo nie można opatentować czegoś, co zostało pokazane światu przez kogoś innego

 

Wynalazek, aby być opatentowany, musi być nowy. Przed datą zgłoszenia do urzędu patentowego nie może więc zostać publicznie ujawniony. Nigdzie. Ta nowość jest nowością bezwzględną, ogólnoświatową. Niezależnie od tego, gdzie informacja jest opublikowana, ani kto to ją udostępnił. Również publikacja autora wynalazku niweczy przymiot nowości - tłumaczy rzeczniczka patentowa Politechniki Warszawskiej dr Grażyna Padee.

 

W takim wypadku rozwiązania opublikowanego przed datą zgłoszenia patentowego nie można już opatentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebijają się pomysły które są ludziom potrzebne, zaspokajają jakąś potrzebę.

 

podaj może kilka przykładów dobrych pomysłów które byłyby ludziom potrzebne a zostały w szufladzie.

pomysł zrobiony dla szczytnej idei ? nie bardzo rozumiem o co chodzi w przypadku takiego pomysłu...wyjaśnij, podaj przykłady.

 

na pewno wielkie korporacje polują na takie raczkujące firemki ze swojej branży, i próbują ich wykupić aby zamknąć potencjalną konkurencję w szafie, ale chyba nie o tym piszemy, bo w takim przypadku pomysł już wyszedł na światło dzienne, zdobył uznanie i zainteresowanie.

 

I tutaj mamy dokładnie taki mechanizm o jakim piszę...

Od razu oczekujesz że będę się Tobie że wszystkiego tłumaczył i udowadniał...

 

Sam sobie rusz głową i zastanów co to są te np "szczytne idee"...

Wątek jest o CO2 i jego szkodliwym lub nie szkodliwym wpływie na naszą planetę więc błyśnij tak "ku chwale ojczyzny" jak rozwiązać ten problem...

Jak już wymyślisz to nadstaw doopę aby wszyscy inni mogli sobie ulżyć a ty do końca życia będziesz próbował udowodnić że masz rację...

Poczujesz się jak ten "wynalazca w sweterku"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "nam"

Światu.

Dla pieniędzy, splendoru, Nobla...

 

A jeśli nie dla własnych korzyści to dla dobra ludzkosci

 

Czasami lepiej nic nie pokazywać i spokojnie żyć...

Na każdym kroku jest jakaś nagonka i naśmiewanie a teraz oczekujecie że będzie wam coś pokazywał i udowadniał ...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego...?

 

Zapoznaj się z wynalazkami Adama, jego stanowiskiem w sprawie jego wynalazków i spróbuj sam sobie odpowiedzieć.

W zasadzie po pierwszym etapie "zapoznania się" powinieneś już wiedzieć.

 

Czasami lepiej nic nie pokazywać i spokojnie żyć...

Na każdym kroku jest jakaś nagonka i naśmiewanie a teraz oczekujecie że będzie wam coś pokazywał i udowadniał ...???

Nagonka na tych którzy maja odmienne zdanie i naśmiewanie się z nich to specjalność Adama.

 

Z tych bardziej delikatnych to "głąby", idioci, "większość to idioci" i takie śmieszne ale na poziomie gimnazjum "głupi czy żonaty" :)

Edytowane przez d7d
uzupełnienie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z wynalazkami Adama, jego stanowiskiem w sprawie jego wynalazków i spróbuj sam sobie odpowiedzieć.

W zasadzie po pierwszym etapie "zapoznania się" powinieneś już wiedzieć.

 

 

Nagonka na tych którzy maja odmienne zdanie i naśmiewanie się z nich to specjalność Adama.

 

Z tych bardziej delikatnych to "głąby", idioci, "większość to idioci" i takie śmieszne ale na poziomie gimnazjum "głupi czy żonaty" :)

 

Nie bardzo wiem czego oczekujesz...?

Że poda wam wszystko na tacy i jeszcze przekona ...?

 

Adam w przeciwieństwie do was przynajmniej Coś robi ...

Nie ważne z jakim skutkiem ale Coś robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lepiej nic nie pokazywać i spokojnie żyć...

Na każdym kroku jest jakaś nagonka i naśmiewanie a teraz oczekujecie że będzie wam coś pokazywał i udowadniał ...???

 

Ale nie nam, chłopie... już o tym pisałem.

Ja wychodzę z założenia - jak nie mam nic do pokazania (albo nie chce pokazać) - nie mówię o tym, nie chwalę sie

Poza tym - sorry - ale nie wierzę, że ktoś, kto dokona przełomowego odkrycia, skonstruuje wybitny wynalazek to będzie o tym tylko pisał na Forum ogólnobudowlany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czego oczekujesz...?

Że poda wam wszystko na tacy i jeszcze przekona ...?

 

Adam w przeciwieństwie do was przynajmniej Coś robi ...

Nie ważne z jakim skutkiem ale Coś robi...

 

Może mało wiesz. Każdy z Nas Coś robi.

Jeden może jest lekarzem, kolejny nauczycielem, policjantem, górnikiem, inżynierem, budowlańcem czy działa w innym zawodzie.

Tacy są potrzebni i robią Coś użytecznego dla wszystkich.

Raczej nikt z nich nie opisuje co "robi" w swojej" pracy.

 

Z Twojego wpisu można wyciągnąć wniosek, że dobrze wiesz co Adam robi. Może wiesz nie z własnego oglądu a z opisu na FM.

 

Czyżbyś dołączył do grona bajkopisarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie nam, chłopie... już o tym pisałem.

Ja wychodzę z założenia - jak nie mam nic do pokazania (albo nie chce pokazać) - nie mówię o tym, nie chwalę sie

Poza tym - sorry - ale nie wierzę, że ktoś, kto dokona przełomowego odkrycia, skonstruuje wybitny wynalazek to będzie o tym tylko pisał na Forum ogólnobudowlany...

 

A o jakim przełomowym odkryciu pisał Adam...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mało wiesz. Każdy z Nas Coś robi.

Jeden może jest lekarzem, kolejny nauczycielem, policjantem, górnikiem, inżynierem, budowlańcem czy działa w innym zawodzie.

Tacy są potrzebni i robią Coś użytecznego dla wszystkich.

Raczej nikt z nich nie opisuje co "robi" w swojej" pracy.

 

Z Twojego wpisu można wyciągnąć wniosek, że dobrze wiesz co Adam robi. Może wiesz nie z własnego oglądu a z opisu na FM.

 

Czyżbyś dołączył do grona bajkopisarzy?

 

I co teraz zacznie się nagonka na moją osobę bo mam inne zdanie niż Towarzystwo Wzajemnej Adoracji...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakim przełomowym odkryciu pisał Adam...?

 

Generator energii z ruchów Browna, o różnych nadsprawnych procesach, czy choćby

Nie jestem za bogaty, to wymyśliłem jak pozyskać materiał do budowy domu za jakieś 20 tysiecy.

Wszystko. Ściany, dach, bo fundamenty tam są.

Wszystkie instalacje robię od lat. Ludziom. Sobie też mogę zrobić.

Jak zbuduję to opiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest w tym takiego szkodliwego że się tak czepiacie i wyśmiewacie...??

To są Jego pomysły, Jego poświęcony czas i Jego pieniądze...

 

Szkodliwego nie - delikatna megalomania nie jest szkodliwa. Trochę smieszna, ale nieszkodliwa.

Natomiast epitety, jakimi tu zdąża mu się poczęstować dyskutantów już takie śmieszne nie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co teraz zacznie się nagonka na moją osobę bo mam inne zdanie niż Towarzystwo Wzajemnej Adoracji...?

Nie masz czego się obawiać.

Nikt normalny nie będzie Ciebie "hejtował" za to że popierasz Adama i wierzysz w jego wynalazki.

Zdecydowana większość forumowiczów na FM jest normalna.

 

BTW Nie pisz o tych co mają odmienne zdanie że tworzą Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.

Chyba wiesz dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Generator energii z ruchów Browna, o różnych nadsprawnych procesach, czy choćby..."

 

Jawny dowód głupoty pospoliej i czytania bez zrozumienia...

Takze patrzenia, słuchania...

 

Popiermyliło sie biedaczkowi ruchy Browna z gazem Browna.

Tylko... to nie ci sami Brownowie!

Jak mam to ocenić?

- W dupie był i gówno widział!

I z kim tu dyskutowac o poważnych problemach jak mają TAKIE podejście?

Diwne, ze trzymam swoje tajemnice przy orderach?

Ledwie zasygnalizowałem, ze są takie i już - pokaż ! udowodnij!

KOMU? PO CO? ZA ILE?

Nawet mistrz patelni wymknął się po dość agresywnym wpisie twierdząc, że mu wystarczy to co ma.

(Bardzo chwalę taką postawę)

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...