Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Potrzebujemy więcej CO2


adam_mk

Recommended Posts

Podobno jest zima.

Zimą jest zimno - sorry - taki mamy klimat.

A ja cisgle na letnmich oponkach...

RAZ miałem problem z wyjechaniem z obejscia.

Cieplej jest...

Taniej.....

A moja wiedzę o... lodowni to sobie mozna w du... wsadzić!

Co z tego, że dobra wiedza jak zimy i lodu nie ma?

 

Och to CO2....

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 692
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy muszę się z nim we wszystkim zgadzać? . Nie, co nie oznacza, że tej wiedzy nie ma.

 

Hipokryzja 100%

 

Jakbym ja , albo d7d napisał taki zdanie, to pewnie byś się zapluł, naprodukowawszy kilkadziesiąt postów, a to zdanie wrzuciłbyś sobie do stopki.

A adamowi nadal czopkujesz i jakoś nie przejawiasz ochoty do podjęcia z nim polemiki - choć się (ponoć) z tą tezą nie zgadzasz

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ty i d7d to jedno.

Wyniki badań gazu poszukaj sobie sam.

 

Jedno i drugie zdanie opisuje Twoją niedojrzałość.

Ja mam szukać danych, żeby potwierdzić tezę, jaką sobie wymiśliłeś ?

Miszcz :)

 

Od sierpnia 2011 działam tu pod jednym i tym samym nickiem.

Ty w krótszym okresie "wykorzystałeś" już trzy.

Więc z łaski swojej - nie poruszaj tematu wielonickowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie raz pisałeś.

 

Cytat proszę.

Cytat zdanie zdania gdzie pisałęm, że spalanie gazu nie produkuje szkodliwych substancji

 

Może masz sklerozę - ale to ja podsunąłem Ci linka do tabelek porónawczych zawartośći spalin.

Nie bardzo potrafiłeś z nich skorzystać, bo zamiana kg na g Ciebie przerosła, ale tabelki wyraźnie pokazywały, co i ile emituje kocioł gazowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja 100%

 

Jakbym ja , albo d7d napisał taki zdanie, to pewnie byś się zapluł, naprodukowawszy kilkadziesiąt postów, a to zdanie wrzuciłbyś sobie do stopki.

A z adamowi nadal czopkujesz i jakoś nie przejawiasz ochoty do podjęcia polemiki - choć się (ponoć) z tą tezą nie zgadzasz

 

Napisałem mu czytać nie umiesz? Pisałem Ci, że byś przeczytał jeszcze raz. Jak dalej nie zrozumiesz to jeszcze raz. Do skutku. Tyle, bo zaraz zaczniesz skomleć i jojczeć i polecisz wiadomo do kogo. . Jak to nazywasz razem ze swoimi hamerykańskim idolem - zaczopkujesz jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat proszę.

Cytat zdanie zdania gdzie pisałęm, że spalanie gazu nie produkuje szkodliwych substancji

 

Może masz sklerozę - ale to ja podsunąłem Ci linka do tabelek porónawczych zawartośći spalin.

Nie bardzo potrafiłeś z nich skorzystać, bo zamiana kg na g Ciebie przerosła, ale tabelki wyraźnie pokazywały, co i ile emituje kocioł gazowy

 

Tak. Już masz. Chce mi się grzebać w wątkach i przeglądać Twoje wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jesteś znawcą Wszystkiego :)

Pomyliłeś się, nikogo nie zbanowałem.

Ale Ty wiesz Wszystko najlepiej.

 

 

Bardziej pasuje do Ciebie ! :)

Ty stoisz w opozycji do reszty społeczeństwa.

Ty nie uważasz innych za równych sobie.

Ty jesteś lepszy i mądrzejszy a reszta to idioci (w dzisiejszym pejoratywnym znaczeniu).

 

No, nie banujesz.

Wnioskujesz a inni robia za Ciebie,

.Napisałes sama prawdę - TY NIE BANUJESZ!

 

Sporo widziałem, czytam teksty ze zrozumieniem tresci, nawet w kilku jezykach.

To prawda.

Sporo wiem, ale nie wszystko.

To co wiem to wiem DOBRZE.

 

TAK! Jestem w opozycji do wiekszosci.

Wiekszośc to idioci... Smutne.

Nie lubią sie uczyć, nie czytają, nie sprawdzaja podawanych informacji...

WIERZĄ zamiast wiedzieć. Też smutne...

Wpływu na to nie mam!

A do tego... Wiekszoość wybiera nam rzad, prezydenta....

No to ... jest jak jest - idiotycznie!

TO już widzą wszyscy!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że jeszcze spotyka się ludzi, którzy oceniają treści ksiązki po okładce - bez zaglądania...

Rozum nosisz ze sobą nawet do sracza. - UŻYJ GO!

Poczytaj ze zrozumieniem tekst:

https://butejko.pl/metoda-butejki/dwutlenek_wegla/

 

ODCZEP SIĘ od tego - kto to napisał!

To nie ma znaczenia!

Znaczenie ma - CO napisał.

Szerzysz oficjalne bzdury na bazie mniemania a nie wiedzy.

 

WIESZ, ze najaktywniejszym gazem cieplarnianym welesetkrotnie aktywniejszym od CO2 jest PARA WODNA?

A tak sie składa, ze za wytwarzanie i uwalnianie pary wodnej nie płacimy!!!!

- Bo nie da się jej opodatkować?

DLATEGO złapali się za CO2 jacyś hochsztaperzy. CO2 da sie opodatkować...

Deszcz tez już usiłują...

 

Biznesz i kasa... Kasa i biznes...

Taki mamy swiat.

 

Adam M.

 

Chciałbym dobrze zrozumieć. Pomijając gdzie i przez kogo został zamieszczony, a koncentrując się na zawartości, artykuł:

  • twierdzący, że 5% stężenie CO2 jest optymalne dla organizmu ludzkiego i „zmniejszało poczucie przygnębienia i zwiększało zdolność do bardziej radosnego postrzegania świata” oraz „Dopiero bardzo wysokie nasycenie CO2, gdy we wdychanym powietrzu było znacznie mniej tlenu niż dwutlenku węgla, okazało się szkodliwe dla organizmu”
  • zawierający informację, że CIA SKRYCIE przeprowadziło badania wpływu stężenia powszechnie występującego, ogólnie dostępnego gazu na organizm ludzki i wyniki tych badań UTAJNIŁO
  • publikujący tak niesamowite odkrycie, które jest publikowane TYLKO na tym portalu i ignorowany przez inne media
  • donoszący o nieprawdopodobnych właściwościach CO2, które nie są badane i potwierdzone przez żaden instytut, uniwersytet, firmę farmaceutyczną, pomimo banalnie prostego i taniego do przeprowadzenia dowodu empirycznego

który przeczytałeś ze zrozumieniem, bo przecież tylko tak czytasz, opierając się na swojej WIEDZY, nie mniemaniu, uznajesz za WIARYGODNY?

 

O jej schorzeniach zdiagnozowanych bębni cały swiat od dawna.

Nie doczytałes?

Tak szczerze, to chyba ty nie doczytałeś, bo jako tak światła osoba, nie twierdzisz, że zespół Aspergera, to schorzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nawet twierdzić, że Ziemia jest płaska.

Możesz forsować jakąkolwiek teorię, tyle, że trochę słabe jest zrzucanie na interlokutora konieczności znajdywania danych na jej potwierdzenie .

 

Jak dla mnie wygląda to trochę na robienie z siebie (mówiąc bardzo oględnie, żeby nie urazić) niepoważnego użytkownika - ale skoro Tobie to nie przeszkadza..

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie podałeś - napisałeś tylko, że gaz w sieci bywa zanieczyszczony.

Chciałbym poznać częstotliwość, skalę tych zanieczyszczeń, oraz to, ile z nich zamiast w kondensacie znajdzie się w spalinach.

Natomiast przeczytałem tylko, abym poszukał ich sobie sam

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...