Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - ma?y domek Ivy


Ew-ka

Recommended Posts

Dziękuję Wam za miłe opinie i życzenia szczęśliwości w "małym białym domku " :)

Jeszcze wiele pracy przed nami - myślę, że "wiecznej" - jak niekończąca się opowieść - bo dom - to stan permanentnego działania , remontowania , zmieniania , poprawiania , wyposażania etc,etc,etc ..........:))

Ale przyjemności mieszkania "u siebie" nic nie jest nam w stanie zastąpić ! ;)

Pozdrawiam Wszystkich i życzę wzajemnie dużo radości z budowania , remontowania i z wszystkiego co się łączy ze słowem DOM :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 year później...
  • 3 weeks później...

Witaj Anoleiz :) - widzę, że te kwitnace sliwki całkiem niedaleko od naszego domku będą - nasz jest w odległości jakieś 19 (15?) km ! Życze Wam powodzenia i dziękuje za wizyte .

Pozdrawiam Wszystkich odwiedzajacych :)

W najbliższych dniach postaram się opisać ostatnie prace remontowe .... jak się troszeczkę "odkopiemy" spod sterty "wszelkich śmieci" poremontowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Przeczytałam. Super :D:D Podoba mi sie efekt. Bardzo :D:D:D

My w zasadzie bardzo podobne roboty mamy przed sobą....

 

Na dachu macie blachodachówkę, dobrze rozumiem? A jaka jest temp na poddaszu? Da się latem tam spać? My też planujemy blachodachówkę, bo dachówka za ciężka i za droga, a gont mało trwały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Oczywiście - dach to blachodachówka - ( Planja Royal - droga jak zaraza płacilismy za nia ok. 42 zł za m2 a teraz już jest ok. 67,- :evil: ) , na poddaszu śpimy w zimie a na parterze w lecie :)) - a tak serio to temperatura na poddaszu jest w zasadzie podobna jak na parterze - w lecie w czasie wściekłych upałów bywa gorąco, ale pod wieczór się ochładza i spokojnie można spać . Mamy ok. 30 cm. wełny w ociepleniu poddasza - to chłonie również temperaturę gdy na zewnątrz jest za goraco . I rzeczywiście mamy ten komfort , że możemy wybierać gdzie śpimy , na dole czy na górze :) .

Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cieszę się :)

My raczej nie będziemy sobie robili komfortu spania raz na górze raz na dole.... Planują chałupę dla nas i dzieci trzeba dobrze przemyśleć jak rozplanować pomieszczenia.... I góra będzie sypialniana. Dlatego bałam się tej temp.

 

Podoba mi się wasz taras.... My raczej zrobimy altankę za domem. Mamy dużo placu...

 

I stodoła robi wrażenie :D:D nasza jest cała murowana, częściowo ażurowa i popękana na kilka cm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...