Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chiński "tajemniczy wirus", kto na tym zarobi? =JA!


pkorol

Recommended Posts

Rozumiem.

Kupujesz beczkę chlorynu.

Rozlewasz na 100g porcje i dajesz etykietkę.

Środek do dezynfekcji - co jest rzetelną prwdą!

Znany i stosowany powszechnie. Od rzeźni przez szpitale do prosektorium.

Legalne. Każdemu wolno.

Ja za litr zapłaciłem, o ile pamiętam, 26zł.

Mam zapas.

 

Nie pamiętam gdzie wyczytałem, ale to Unia zakazała obrotu w opakowniach 1 litr.

Tylko - chlorynu a nie "środka dezynfekcyjnego".

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co można zdezynfekować 100 gramami?

Tyle to starczy na długo do przegnania malarii, dengi i podobnych infekcji w całej wsi i okolicy.

Ale na zdezynfekowanie zwykłego sracza to mało jest.

 

Zobacz w jakich opakowaniach domestosa sprzedają!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega różnica, że na procesorze wielokrotna przebitka jest moralna, a na maseczce nie?

 

może dla ciebie cena maseczki podniesiona z 0,18 do 5zł czy z kilku do 100zł jest moralna i normalna dla mnie nie jest i się nie godzę na to . Niestety sprzedający ma to w pompie i sprzedaje po

tyle, po ile chce ktoś kupić
jak chcesz to kupuj, ja nie kupuję .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można zdezynfekować 100 gramami?

Tyle to starczy na długo do przegnania malarii, dengi i podobnych infekcji w całej wsi i okolicy.

Ale na zdezynfekowanie zwykłego sracza to mało jest.

 

Zobacz w jakich opakowaniach domestosa sprzedają!

 

Adam M.

 

Z całym szacunkiem dla twojej osoby ale nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia. Nie da się zarejestrować środka do dezynfekcji w 5 minut , nasze środki są zarejestrowane już wile lat i wile lat mamy je w ofercie , Są zrobione specjalne badania jakie stężenia są niezbędne do dezynfekcji w określonych zagrożeniach epidemiologicznych i w jakich temperaturach . Nie pisz o jakiś chałupniczych środkach powstałych z przepisu na YouTube i sprzedawanego na allegro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla ciebie cena maseczki podniesiona z 0,18 do 5zł czy z kilku do 100zł jest moralna i normalna dla mnie nie jest i się nie godzę na to . Niestety sprzedający ma to w pompie i sprzedaje po

jak chcesz to kupuj, ja nie kupuję .

 

Zdrowie, zęby czy "to co potrzebne w chwili kryzysu" to wynalazki dla ludzi bogatych.

Buntujesz się przeciw "niewidocznej ręce rynku" !

Z czysto socjalistycznych pobudek.

Empatia, miłość bliźniego....

No, tak i to po trzykroć - jak KTOŚ ma to wykazywać!

Jak Ty sam - to już bywa różnie...

 

Do wyboru masz maseczki po 0,18zł - przepraszamy, chwilowo brak.

Maseczki po 5zł/szt - dostawa kurierem ilość ograniczona.

Maseczki po 100zł szt. - dowiozę każdą ilość. Ile i gsdzie? Płatne otówką w chwili dostawy.

Usiąść i uszyć maseczki.

Uszyć i sprzedawać jak wyzej - po 0,18 (przepraszamy, chwilowo TYCH brak), po 5zł, po 100zł lub ze złoconym paseczkiem - po 1000zł (może jaki idiota kupi?).

 

Tak działa rynek.

No i wyczytałem, ze jakiś szpital sam szyje sobie maseczki i bardzo tanio im wychodzą.

 

Maseczki, maseczki, maseczki...

Nie tylko one są!

https://www.coininvest.com/pl/wykresy/kurs-zlota/gram/

Niedawno było po znaczie mniejszej cenie.

NO! JAK TAK MOŻNA!

TAKA PRZEBITKA, JAK LUDZIE POTRZEBUJĄ?

SKANDAL!!!

No, taka cena bo potrzebują! Jak nie potrzebowali to była niższa.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był niedaleko taki kraj, gdzie rządząca partia i rząd bardzo dbali o to, aby każda rodzina miała (na przykład) pralkę i lodówkę takie, co wytzymają trzy pokolenia użytkowania. Lodówka "Mińsk" lądowała na złomie nie dlatego, ze się zapsuła, tylko dlatego, że drzwiczki jej obgniły i odpadły po 50-ciu latach.

Kontakty, żyrandole czy meble to i cztery przeprowadzki wytrzymywały!

Ale komuś to przeszkadzało i teraz takiego kraju daleko szukać by trzeba.

Teraz, gdyby rząd nie przeszkadzał, to w 24 godziny powstały by fabryki maseczek wszędzie i cena spadałaby na łeb!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz beczkę chlorynu.

Rozlewasz na 100g porcje i dajesz etykietkę.

Środek do dezynfekcji - co jest rzetelną prwdą!

Znany i stosowany powszechnie. Od rzeźni przez szpitale do prosektorium.

Legalne. Każdemu wolno.

Ja za litr zapłaciłem, o ile pamiętam, 26zł.

Mam zapas.

 

Nie pamiętam gdzie wyczytałem, ale to Unia zakazała obrotu w opakowniach 1 litr.

Tylko - chlorynu a nie "środka dezynfekcyjnego".

 

Adam M.

 

Co możesz sobie odkazić tym chlorynem?

Twarz i ręce?

Unia zakazała...

25 miliardów euro zostanie przeznaczonych w Unii Europejskiej na walkę ze skutkami pandemii wywołanej koronawirusem. Państwa członkowskie będą mogły wykorzystać te pieniądze w ramach funduszy strukturalnych, dofinansowując obszary szczególnie dotknięte obecną sytuacją, w tym również sektor zdrowotny. Ponadto, instytucje unijne przygotowały pakiet działań wspierających i łagodzących skutki ekonomiczne epidemii. Komisja Europejska apeluje także, by korzystać wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji nt. sytuacji związanej z koronawirusem.

https://www.politykazdrowotna.com/55152,25-mld-euro-na-walke-z-koronawirusem

 

A co robi inż. J. ZIęba ?

Jerzy Zięba, inżynier udający lekarza, propagator medycyny alternatywnej, został obiektem komentarza GIS. Wszystko przez to, że znany na Youtube szarlatan ogłosił metodę walki z koronawirusem, który zabija setki ludzi w Chinach. Główny Inspektorat Sanitarny wydał specjalny komunikat w tej sprawie. GIS nie przebiera w słowach. Ostrzega, że metody Jerzego Zięby mogą zagrażać zdrowiu i życiu ludzi.

https://rzeszow.naszemiasto.pl/jerzy-zieba-umie-wyleczyc-koronawirusa-gis-ostrzega/ar/c14-7592829

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla twojej osoby ale nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia. Nie da się zarejestrować środka do dezynfekcji w 5 minut , nasze środki są zarejestrowane już wile lat i wile lat mamy je w ofercie , Są zrobione specjalne badania jakie stężenia są niezbędne do dezynfekcji w określonych zagrożeniach epidemiologicznych i w jakich temperaturach . Nie pisz o jakiś chałupniczych środkach powstałych z przepisu na YouTube i sprzedawanego na allegro..

 

Jest jakiś zakaz pisania o tym co jest?

Ja rozumiem, że wprowadzenie czegoś do obrotu to jest procedura i czas.

Nie znam Twoich środków i znać nie potrzebuję.

Radzę sobie jak jest potrzeba.

W kryzysie do wyczyszczenia patelni dobry jest i popiół z pieca. Ja o tym wiem i kupować paczkowanego popiołu nie myślę.

Na razie mam środki myjące, ale jakby brakło to wiem jak je zastąpić. :lol:

 

Dobrze, że działasz w zgodzie z prawem i zasadami.

Dobrze, że oferujesz dobry towar.

Zrozum jednak, że nie wszyscy tak działają.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co możesz sobie odkazić tym chlorynem?

Twarz i ręce?

Unia zakazała..."

 

Unia i nie tylko - ZALECA!

Dla mnie to primer do uzyskania dwutlenku chloru ClO2

https://ajkwiatkowscy.pl/dwutlenek-chloru/40-armex-5-5-kg-dwutlenek-chloru-clo2.html?gclid=EAIaIQobChMIpJiZusWc6AIVEKqaCh1csAFwEAAYASAAEgIAwfD_BwE

Nie wywalę kasy tylko dlatego, że wiem jak sobie radzić. Ja wiem - a inni?

No w szkole trzeba było się uczyć...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleję Ci fragment z linku, jakbyś nie miał czasu poczytać a CHCIAŁ wiedzieć co mogę zdezynfekować!

 

"Aktywność biobójcza ditlenku chloru, ClO2:

W literaturze fachowej występuje szeroka dokumentacja wysokiej skuteczności preparatu ditlenku chloru, ClO2 względem:

 

- najskuteczniejszy na bakterie Legionella w instalacjach wodnych, na basenach,- bakterii, m.in.: gronkowca złocistego (Staphylococcus aureus), bakterii Coli (Escherichia Coli), gronkowca kałowego (Staphylococcus faecalis), pałeczki ropy błękitnej (Pseudomonas aeruginosa), prątków gruźlicy (Mycobacterium tuberculosis), pałeczki zapalenia płuc (Klebsiella pneumoniae), pałeczki odmieńca (Proteus mirabilis), pałeczek salmonellozy (Salmonella typhimurium, S. enteridis, S. panama, S. cholerasuis) i inne;

 

- wirusów, m.in.: wirusa pomoru świń (PPA, Iridovirus), wirusa pomoru rzekomego drobiu, choroby Newcastle (Paramyxovirus), wirusa zakaźnego zapalenia nosa, otrętu bydlęcego, choroby Aujeszky’ego świń (Herpesvirus), wirusa wścieklizny (Rabdovirus), wirusa AIDS (HIV), wirusa żółtaczki typu B (Hepa-DNA-virus B); Poliomyelitis, Echovirus7, Coxsackie B3, HepatitisA;

- pierwotniaków, m.in.: Lamblia, ameby Naegleria gruberi, Criptosporidium w formie dojrzałej jak i w postaci oocyt;

- grzybów, m.in.: Candida albicans, Aspergillus fumigatus, Tricophyton metagrophytes, Microsporum canis, Tirchoderma harzianum, Aspergillus Niger;

- alg, m.in.: Chlorella vulgaris, Chlorella pyrenoidosa, Scenedesmus obliquus, Phormidium unicatum."

 

Jak piszą - wystarczą ppmy.

Wkładasz łapy do wody z ClO2 - i są jałowe!

(na przykład)

A na świecie histeria bo żelu w sklepie brakło... no i spiryt marnować trzeba, chyba że za 100zł Orlenowski z pachnidłem kupisz.

 

Trzeba było uczyć się w szkole!

Można i po szkole...

 

ClO2 uwalnia się dodając do chlorynu sodu zwykłego octu.

Potrzeba go tyle co kot napłakał.

(to w kontekście tego - ile da się tym zdezynfekować!)

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie łapy i twarz.

Możesz też i inne części ciała - jak lubisz/potrzebujesz.

CODZIENNIE I STALE używasz chyba do ablucji zwykłej wody rurzanej, wodociągówy...

To wodny roztwór ClO2

Nawet to pijesz...

Odpadło czy obgniło Ci coś?

 

Chyba, że mieszkasz w Polsce "D" to ozonują a jak w Polsce "F" czy dalszej - to jeszcze chlorują.

Od lat wszędzie już przestawili się na ClO2.

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta woda rurzana z ClO2 odkaża ?

O takim stężeniu myślałeś pisząc to co napisałeś?

 

Z opowiadania bajek przejdź do konkretów. Jakie ma być stężenie tego twojego CLO2 aby odkażało i można było bez zagrożenia dla zdrowia używać wielokrotnie w ciągu dnia.

 

A może zastosuj perhydrol? J. Zięba poleca ale dożylnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zięba sporo poleca ale część z tego to idiotyzmy!

Z pewnością Zięba twierdzi też, że 2+2=4

Też kłamstwo i bzdura?

Rozum jest od tego, aby go używać. To nie boli! (Mnie nie boli).

Potrzeba też do tego trochę wiedzy i/lub doświadczenia - wtedy wyniki są dobre.

 

Perhydrol jest bardzo agresywny w stosunku do wielu/większości substancji.

ClO2 jest SELEKTYWNY !

Wiem,że jesteś niedowiarek, że do Ciebie czasem trzeba łopatą , bo inaczej nie łapiesz... ale...

OBEJRZYJ Z UWAGĄ ten filmik.

Zauważ, że to materiał robiony z udziałem LEKARZY stosujących PROFESJONALNY SPRZĘT i uznane metody diagnostyki medycznej!

To jest właśnie o ClO2.

Podawanym doustnie!

 

A tak dla domu...

Bierzesz jakie naczynie.

Garnek czy beczkę... Wedle potrzeby.

Napełniasz wodą.

Osobno w jakim garnczku wlwasz kieliszek chlorynu sodu i zalewasz go półlitrem octu.

Mieszasz i wlewasz do BECZKI (na spory garnek bierzesz sporo mniej!).

Płody rolne przeznaczone do przechowywania - maliny, truskawki, jagody czy inne - zanurzasz na CHWILKĘ w beczce i odstawiasz aby obciekły.

Potem dajesz w chłodne miejsce (najlepsza jest LODOWNIA) i one sobie tam TRWAJĄ. Nic się z nimi nie dzieje przez bardzo długi czas!

Są jałowe i w niskiej temperaturze ich aktywność biologiczna ustaje. Nic ich nie zjada. Nie ma grzybów, pleśni czy bakterii.

Mięso czy inne rzeczy też można w takiej wodzie opłukać jakbyś uznał, że trzeba.

 

Wydaje mi się, że masz spore braki edukacyjne w zakresie normalnego życia i gospodarowania.

Przetworów nigdy nie robiłeś?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stężenia...

Słabo czytasz albo czasu nie masz.

Dałem link do ClO2 5,5kg.

Tam masz ilości.

Zresztą... to ściema bo potrzebny aktywator.

Czyli...

Jest to wodny roztwór chlorynu sodu a aktywatorem jest roztwór kwasku cytrynowego lub podobny kwach spożywczy.

Można to za grosze samemu w domowej kuchni...

Jak się wie co i jak.

Jak się nie wie - płać i płacz!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie twoja odpowiedź jakie ma być stężenie aby było skutecznie i bezpieczne odkażanie a nie posługiwanie się linkami.

Proste czy łopatą wkładać do głowy?

Czerpiesz wiedzę z Internetu ?

 

Można, można, można.... to i tamto tez można.

Z teoretycznych pogaduszek przejdź do praktycznej odpowiedzi.

Edytowane przez d7d
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla ciebie cena maseczki podniesiona z 0,18 do 5zł czy z kilku do 100zł jest moralna i normalna dla mnie nie jest i się nie godzę na to . Niestety sprzedający ma to w pompie i sprzedaje po

jak chcesz to kupuj, ja nie kupuję .

U mnie to chyba jakiś inny system gospodarczy :)

"... Under Florida's laws, it is illegal to charge unconscionable prices for goods or services following a declared state of emergency. Individuals or businesses found guilty of price gouging could face fines up to $1,000 per violation, or up to a maximum of $25,000 per day. I have activated Florida's Price Gouging Hotline..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...