Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chiński "tajemniczy wirus", kto na tym zarobi? =JA!


pkorol

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też czasem sprzęt czyściłem spirytusem.

Zwłaszcza wtedy, jak na ten cel przydział dało się wydębić. :lol:

Wtedy brało się uszlachetniony (pikryną) do roboty a przydział... :lol:

 

Adam M.

To ciekawe! W jakimś celu, czy tylko do skażenia środka czyszczącego?:lol2:

Pikryną, a czym dokładnie?

U nas w zakładzie spiryt czyszczący zalewali wesoło benzenem. Wiązanie tak mocne, że nie dało się tego w żaden sposób pić.

Chociaż był pewien patent i na to. Fakt, że odbijało się nazajutrz arachidami a delikwent, jak mu się bekało walił niczym nieszczelny dystrybutor CPN-u.

BTW, ciekawe też czemu specjaliści od wirusów nie stosują biorezonansu Rife'a ?:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, ciekawe też czemu specjaliści od wirusów nie stosują biorezonansu Rife'a ?:rotfl:

Bo cewka jest mała a wirus jeszcze mniejszy i nie go (tego wirusa) zlokalizować, żeby ocewkować go ? :D

Chociaż w Rosji cewek mają pod dostatkiem a wirusa żadnego?

Przypadek... ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cewka jest mała a wirus jeszcze mniejszy i nie go (tego wirusa) zlokalizować, żeby ocewkować go ? :D

Chociaż w Rosji cewek mają pod dostatkiem a wirusa żadnego?

Przypadek... ? :)

:rolleyes:

Myślę, że to nie przypadek. Pewien geniusz już nam to tutaj ślicznie wytłumaczył, że cuda się zdarzają.

Taka np. niepozorna ale jakże cudowna cewka Miszyna ( czy też innego Miszkina ) jest w stanie wzbudzić rezonans i pozmieniać spiny jąder atomowych, doprowadzając do rozpieprzenia wirusa i nie naruszając jednocześnie innych komórek oraz nie zabijając przy okazji człowieka.

Jakie to dziecinnie proste a tu światowa mafia pazernych farmaceutów i inne (zapewne żydowskie) lobby szukają jakiejś szczepionki.Ba! Oni już ją mają tyko na razie nie dają, bo wiadomo - depopulacja.

Pewnie szczepionki będą znowu na bazie rtęci, kadmu i uranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

Myślę, że to nie przypadek. Pewien geniusz już nam to tutaj ślicznie wytłumaczył, że cuda się zdarzają.

Taka np. niepozorna ale jakże cudowna cewka Miszyna ( czy też innego Miszkina ) jest w stanie wzbudzić rezonans i pozmieniać spiny jąder atomowych, doprowadzając do rozpieprzenia wirusa i nie naruszając jednocześnie innych komórek oraz nie zabijając przy okazji człowieka.

Jakie to dziecinnie proste a tu światowa mafia pazernych farmaceutów i inne (zapewne żydowskie) lobby szukają jakiejś szczepionki.Ba! Oni już ją mają tyko na razie nie dają, bo wiadomo - depopulacja.

Pewnie szczepionki będą znowu na bazie rtęci, kadmu i uranu.

 

Jak mogłeś całą prawdę wygarnąć na .... trzeba po woli uświadamiać lud, że niema znaczenia jak zagłosuje i jaką stację słucha a pesel od numerku wytatuowanego na ręce nie wiele się rożni. Nu chyba, że tamci mieli gdzie uciec, my nie mamy dokąd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś całą prawdę wygarnąć na .... trzeba po woli uświadamiać lud, że niema znaczenia jak zagłosuje i jaką stację słucha a pesel od numerku wytatuowanego na ręce nie wiele się rożni. Nu chyba, że tamci mieli gdzie uciec, my nie mamy dokąd:)

Chyba za bardzo się "namagnetyzowałeś" ;) ...

... przełóż bieguny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo byłem ciekaw jak ministerstwo zdrowia podejdzie do tematu kiedy pojawią się pierwsze przypadki i wyszło bardzo ale to bardzo pragmatycznie.

Więc nie maja zamiaru zatrzymania bo na to nie ma szans ze względu na brak środków i koszty. Działania będą polegały na tym by wirus rozprzestrzeniał się na tyle wolno by nie doszło do całkowitej zapaści służby zdrowia , czyli brak łóżek i lekarzy. Leczenia przyczynowego czyli żadnych leków przeciwwirusowych nie będzie się stosować , tylko leczenie objawowe czyli jakoś ibuprom plus kroplówka, ewentualnie respirator jak wystarczy sprzętu. Jakoś nie jestem fanem nfz i MZ ale spodziewałem się trochę innego podejścia do tematu. Przy takim leczeniu śmiertelność będzie na pewno większa jak w Chinach czy Korei możliwe że dogonimy Iran czyli jakieś 3-4 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Jakie to banalnie proste. Lek przeciwwirusowy na koronowirus a nikt na to jeszcze nie wpadł :lol2:

Pędzę do apteki.

 

Mylisz się, co najmniej kilka krajów stosowało eksperymentalne leczenie istniejącymi środkami przeciwwirusowymi, jeden wykorzystany w l, eczeniu grypy dwa inne wykorzystywane w leczeniu AIDS, pozytywne efekty uzyskano także używając znanego leku przeciwmalarycznego . Są to leki w zasadzie powszechnie używane tyle że w leczeniu innych jednostek chorobowych. Do tego dochodzi jeden lek który był już kiedyś opracowany ale obecnie nie jest używany. Są kraje gdzie śmiertelność wirusa jest na bardzo niskim poziomie, prawdopodobnie ma to związek z używaniem alternatywnych terapii przeciwwirusowych. Ogólnie zastosowany schemat leczenia zależy od wielu czynników w różnych krajach.

Obecnie mamy 5 potwierdzonych przypadków ale relatywnie została przebadana bardzo niewielka ilość próbek około 1000. W Korei wykonuje się nawet kilkadziesiąt tysięcy badań dziennie. W naszym kraju nie ma żadnej kontroli na granicach poza lotniskami i to tylko w przypadku najbardziej narażonych kierunków.

W dodatku ktoś dezinformuje społeczeństwo np. podając że maseczki i tak nic nie dają więc lepiej ich nie kupować, prawdopodobnie ma to na celu nie wywoływanie nadmiernej paniki bo maseczek i tak nie ma a apteki odgórnie nie mają możliwości ich zamówienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal tak uważają

Ufność Bogu, a nie tylko naukowcom, którzy szukają szczepionki na koronawirusa, zaleca wiernym metropolita częstochowski arcybiskup Wacław Depo w wywiadzie, którego udzielił „Niedzieli TV”.

Koronawirusa nazywa „inną odmianą grypy, na którą co zima chorują miliony ludzi, i też są zagrożeni poprzez proces jakiegoś zapalenia płuc, a później śmierci”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co pozakładali?

U mnie takie zadupie, ze w sklepie jest wszystko.

A obok sklepu, jak zwykle, kilku stałych bywalców dezynfekuje się antywirusowo - jak zwykle.

No, różnica jest!

Kiedyś pili a teraz się dezynfekują - nic tylko pochwalić i naśladować!

:lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co pozakładali?

U mnie takie zadupie, ze w sklepie jest wszystko.

A obok sklepu, jak zwykle, kilku stałych bywalców dezynfekuje się antywirusowo - jak zwykle.

No, różnica jest!

Kiedyś pili a teraz się dezynfekują - nic tylko pochwalić i naśladować!

:lol:

 

Adam M.

:lol2: Dobre! A znajomy sklepikarz powiedział mi dzisiaj, że przestraszony naród w końcu zaczął się na potęgę chyba myć i podcierać.Taki ma ruch , że nie nadąża z towarem .

No, chyba, że latoś święta jajeczne coś wcześniej się rozpoczynają. A to wiadomo, święta higieniczne.

Ale, że jeszcze żadnej teorii spiskowej tu nie ma o celowym wypuszczeniu wirusa z laboratorium, to aż dziwne:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...