Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam

ja juz widze ze się u nas poprzesuwa na luty,właśnie tez czekamy na wole oka,i własnie to :evil: nas wstrzymuje przed dalszymi pracami/chcemy wszystkie okna i drzwi wstawić za jednym zamachem/.jedynie co teraz

załatwiamy to brama garazowa.do runduma wysłaliśmy kaałek "okna" :lol: i czekamy ,bo mają zrobić odpowiedni kolor.pomiar za 2 tygodnie ,montaż jak zima trochę odpusci.w sobotę jedziemy po raz pierwszy od 3 tygodni zobaczyć jak tam wyglada,i jeszcze dodatkowo ocieplić rury/przestraszyła nas wiadomość o mrozach/

pozdro

czołgi rzuć parę zdjęć ,pichwal sie sufitami ,może cos mi przyjdzie do głowy ,bo na razie czarna magia :-?

pozdro dla wszystkich--nowych i tych starych gargamelowców 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 518
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jesteśmy w trochę trudnej sytuacji - w grudniu padł nam aparat cyfrowy, ponoć płyta główna, więc nie opłaca się naprawiać, a na nowy szkoda forsy, bo na razie każdy grosik idzie na płytki, płyty i inne takie. Gdy uda nam się namówić przyjaciela to zrobi nam fotki i coś tam wrzucimy!

ZACZYNA MI SIĘ PODOBAĆ, bo zaczyna tam wyglądać jak w domku! Życzę Wam wszystkim szybko takiego samego poczucia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Czołgi - dzięki za zdjęcia.

 

Tak to jest z tymi detalami, że nie zawsze są takie jak byśmy chcieli - ach ci wykonawcy i te firmy - robią wszystko, aby sobie ułatwić życie. Nigdy nie ufaj nikomu - to powinna być podstawowa zasada inwestora. U mnie nawet ci dobrzy fachowcy dali jakieś małe plamy, np. gwarantowali na 100% że wszystko jest cacy a potem się okazało że coś jednak jest nie tak. Tylko moi dekarze jak na razie nie dali plamy - niedługo będą mi ocieplali poddasze.

 

A poza tym ukaże się mały arytkuł o mojej budowie w miesięczniku Budujemy Dom (chyba w numerze marcowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciliśmy z ferii i tu taka niespodzianka!!!!czołgi

dzięki za zdjęcia ,myślę że nasze okna też już bedą.myślałam że ta listwa będzie węższa,no ale cóż "już po herbacie".chcę namówić mojego lubego do odwiedzin was.jakby co to dam znać.

pozdro dla wszystkich

romka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie tu dawno nie było

rozglądałem się za oknami do mojego gargamela i szok okna które sobie wymyśliłem to po 5tys złotych, a mam ich trzy...

http://img114.imageshack.us/img114/8875/okno012yj.jpg

http://img114.imageshack.us/img114/6739/okno026nq.jpg

chcę okna które mają na końcach podgięte rogi, czy ktoś już tak ma

jeśli jest taka możliwiść to proszę o zdjęcia okien i zdjęcia postępu na budowach

mój adres :[email protected]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołgi ma takie wstawione,ja będę miała w nastepna sobotę,na pewno wstawię zdjęcia.niestety nie będą takie jak chcieliśmy,bo będą podcięte listwą/we wcześniejszych postach to znajdziesz/.co do ceny my mamy drewniane,myślałam że plastikowe są tańsze,bo ceny mamy takie same :evil: czyli duzo zadużo :evil:

pozdro

byle do wiosny :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

piotr oglądając teraz twoje wole oka ,to chyba byśmy się zdecydowali na kształt taki jaki ty masz .u nas jednak sama szyba jest mała,za mała jak na dość duży pokój.

na początku budowy chcieliśmy się zkontaktować z tobą ,ale nie dawałeś żadnego znaku zycia 8) :D

może byś rzucił parę zdjeć ze środka 8) ,nie wiem jeszcze jak rozwiązać kuchnię,ale tę część koło spiżarni no i ściana /lub bez niej/miedzy kuchnią a pokojem.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej niebytności na forum.

Chcialem się pochwalić że w marcowym numerze miesięcznika "Budujemy Dom" (na str. 22) jest artykuł o moim domku. Jak wam nie szkoda 9.90 zł :lol: to zapraszam do lektury.

 

p.s. no wreszcie idzie wiosna - choć jej jeszcze nie widać - i znowou wkraczamy do akcji.

pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

witam

my tak trochę w zawieszeniu-myślałam że bedzie juz po wszystkim,ale jeszcze nas czeka ogrzewanie i póżniej wylewka.przez pogodę jesteśmy do tyłu .no ale myślę że jak bedzie ogrzewanie to pózniej już bedzie z górki :lol: :lol:

pozdro

darek :weszłam na internecie na ładny dom,i zobaczyłam mieszka z dusznik,napisałam także o naszej grupie,ale jak narazie nie mamy jak widzisz odzewu.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...