Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 518
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.Co prawda to nie "moj temat"ale podpatruje go czesto i kibicuje poniewaz projekt podoba mi sie bardzo.kiedy widzialam go kiedys w katalogu wydawak mi sie zeczywiscie cudaczny(moj maz natomiast od razu byl zachwycony),ale kiedy zobaczylam go w realu zmienilam zdanie.Co prawda to chyba byl ten"mlodszy"ale dobrze zbudowany wyglada slicznie!W srod drzew,w lesie wyglada jak dom w bajce!Moja dzialka nie jest w lesie ale otoczona jest drzewami i pasowal by tam jak ulal.Zaluje ze bedzie tam stal taki wlasnie "grzeczny" i "uladzony architektonicznie"dom.I dodam,ze w/g mnie taki nielad wprowadzaja nie domy "dziwne" o pieknych falach np. ale domy gdzie pozmieniano proporcje,rozbudowano wedlug niewiadomo czego i postawione w miejscach gdzie wogule nie pasuja.(to tak na marginesie)Romko,gratuluje zdjec,gratuluje domu,a wszystkim Mieszkowiczom zycze powodzenia.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wolich oczek jeszcze nie ma, mój mąż zorientowany kiedy będą, ale nie rozmawiałam z nim jeszcze dzisiaj

Romka-jeśli chodzi o zaśnieżenie schodów, nie wiem, bo nie widziałam - niestety nie bywam zbyt często w nowym domu. Nad plotkami też myśleliśmy, bo jednak spadek dachu jest duży, ale walory estetyczne nas przekonały, żeby nie robić. \dokładnie od czasu do czasu mozna odsnieżyć.

U nas podłogi wylane wszędzie no i najważniejsze, że grzejemy. Na dzień dzisiejszy jest opcja, że w marcu się wprowadzamy, ale ja na razie tego nie widzę, chociaż...jestem pełna nadziei o ile wole oczka dojadą. W styczniu zaczynam wybierac płytki i kolory ścian.

Pozdrawiam wszystkim Garmaelowców!!! Cierpliwości na Nowy Rok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewak3
Witam

proszę o przyjęcie do grupy gargamelów

buduję "ziemowita" podobno starszego brata mieszka, a że nie bardzo widać aby ktoś jeszcze budował ziemowita przyłącze się do was, przecież będziemy mieli prawie te same problemy....

ja na razie mam tylko fundamenty i garaż w stanie surowym ale na wiosnę ruszam pełną parą

pozdrawiam

My też prosimy o przyjęcie do grupy.Budujemy Mieszko w Brennej k/Wisły w Beskidach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze nas juz znalazłaś,nie wiedziałam o tym ,bo najpier zajrzałam na wiadomosci.

świetnie...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

my czekamy na okna .mamy zamówione w urzędowskim,po postach o nich odczuwam lekki niepokój,myślałam ze czołgi mnie pocieszy i zawiadomi mnie że od niej okna juz dotarły,ale nic z tego.

pozdro dla wszystkich gargameli

byle do wiosny... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ teraz jest nas taaaak dużo to mam pytanie do czołgi i do ewy:/chociaż nie wiem czy ewa zdecydowała się na spiżarkę???/nam "z"-wentylacja do spizarki wyszła w kuchni ,czy wam też,i ew. pytanie czy ją podłaczyliście do spizarki

a czy zastanawiałyście się nad kuchnią?

podoba mi się ten"szpic"miedzy sciana spizarni i kuchni.macie jakiś pomysł na zagospodarowanie go???

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewak3
Zrezygnowaliśmy z klatki schodowej na rzecz azurowych szklanych schodów zabiegowych/okrągłych/, dlatego nie posiadam spiżarnii, a wentylacje nawiewną typu "Z" mamy w 1ścianie kuchennej a 2 w pomiszczeniu gospodarczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...