Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 518
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Ja też mam tzw. dom z falą - Gniewko firmy Archipelag.

Kupiłem go w stanie surowym w opłakanym stanie, ale bardzo spodobała się nam działki no i ogólnie sam domek to niezła koncepcja.

 

Teraz dekarze poprawiają mi dach, skończą gdzieś ok. sierpnia.

Z chęcią wymienię się zdjęciami z innymi osobami, które maja dom z falą w celu znalezienia dalszych inspiracji co do wykończenia zewnętrznej elewacji.

 

pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę,jeśli masz jakieś zdjęcia to wyślij na adres email.

podam ci na priwa.jeśli chcesz to poślę zdjęcia ,ale troche póżniej bo czekamy na odpowiedż dekarza,na razie mam tylko więżbę.czołgi też teraz będzie układała dachówki.niestety nie wiemy jak z wykończeniem,nie jesteśmy zdecydowani co do rynien pytań z wykończeniem jest coraz więcej ,i na razie nie mamy na nie odpowiedzi.

pozdro :( :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś kliknął na moje tematy ,to jeden z pierwszych brzmiał :gargamele łączcie się -projekt mieszko.zdjęcia ci podeślę trochę dziś,a póżniej w poniedziałek,bo będą już wykończone kominy/mamy z żółtego klinkieru/dalej szukamy dekarza.ten ,który byłby zdecydowany dał nam ta zaporową cenę,że poczułam się przez chwilę jak mieszkanka stolicy.bez przesady,gdzie Rzym a gdzie Krym.więc dalej szukamy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdż na mieszka i wybież kolorowankę.myśmy tą metodą wybrali dach-antracyt,klinkier -żółty,drewno-najbardziej pasuje nam palisander/kolory jaśniejsze raczej mi się gryzły z dachem/okna chcieliśmy jaśniejsze ,ale chyba też będą pod kolor drewna.rynny to jeszcze czarna magia,zwłaszcza że bedziemy mieli rzygacze.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz dekarz zwiózł w czwartek łaty i kontrłaty - ich ilość mnie przeraziła, hihi... Wcale sie nie pomyliłam myśląc, że pewnie w tym tygodniu i tak nie wystartuje z pracą, bo kto rozpoczyna pracę w piątek. No i niby od poniedziałku.

Schody wew. wylane, podłogi u góry wyrównane, działowe wszystkie zrobione. Romka - skrytka pod schodami jest rewela - nie rezygnuj z niej. No a w weekend walczymy z pstryczkami - elektryczkami! Bądźcie z nami!!!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...