Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupi? i za ile - STYROPIAN


Recommended Posts

  • 5 weeks później...
Mnie interesuje styropian, ale FS15.. cena dzień dzisiejszy to 130 brutto... czekam nadal... podejrzewam ze kupie pod koniec stycznia, no chyba ze trend sie odwroci szybciej

pozdrawiam

maksiu

 

W IV kw. 2003 ceny były też bardzo wysokie..... Zacisnąłem zęby i czekałem, czekałem, czekałem i pod koniec stycznia 2004 kupiłem FS 15 z felcem za 122 zł brutto. Czy będzie teraz podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje styropian, ale FS15.. cena dzień dzisiejszy to 130 brutto... czekam nadal... podejrzewam ze kupie pod koniec stycznia, no chyba ze trend sie odwroci szybciej

pozdrawiam

maksiu

 

Cena za FS15 - 130PLN brutto - w okolicach Warszawy jest nie realna. Ja płaciłem wczoraj po 127PLN netto na FS15 Knaufa (6cm). Głośno było ostatnio w W-wie o promocji w OBI na styropian za 130PLN brutto - ulotki leżały wszędzie, tylko styropian mało kto dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs 20 ze 190 dziś już po 181 za metr sześć. i leci w dół- gadają, że będzie taniał. Nie podajcie grubości, bo to wydaje się nieistotne, no może jeśli to grubość niestandardowa. Nie próbowaliście u przedstawicieli handlowych na Wasz region? W "styrpolu" z dostawą na miejsce miałem 15% taniej :) , ale musiałem z Nim trochę pogadać, jak to się mówi-musiałem Go przydusić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 maja weszły w Polsce nowa klasyfikacja styropianu. I teraz to się nazywa EPS30, czy EPS100, czy może nawet EPS200. To dlaczgeoi operujecie jeszcze starymi?

 

A FS15, czy FS20 tp nie określenie twardości, a gęstości (choć obie idą w parze). Np. FS15 ma gęstość minimalnoie 15 kg/m3. A z grubsza im większa gęstość, tym większa wytrzymałość na ściskanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...