Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szalone ceny budowy domu cz2. ostatnia


zyhu

Recommended Posts

Mylisz się, jest takich tutaj dość spora grupka :)

 

 

Finansowe to może z tych samych co: 500+, 13, 14 i 15-ta emerytura, przeróżne konta "radyja", 2mld rocznie na tvp, itp

 

A kto te pieniądze wpłaci do budżetu? jak mamy zakaz większości działalności i przedsiębiorcy nie zarabiają co prawda ale i nie muszą płacić np Vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Będą drukować. Obserwujcie podaż pieniądza m3

 

drukować to można było za komuny teraz na to są limity unijne i bez poważnych konsekwencji się nie obejdzie tak że drukowania ja bym się nie obawiał, Owszem moze być uwolnienie rezerw potem osłabienie zł i wyzbywanie się aktywów złotówkowych przez inwestorów a wtedy nastąpi podwyższenie stóp procentowych żeby to powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiedza budzi strach i panikę! Zatem za ostatnim wydaniem WiŻ " każdy z nas wielokrotnie miał kontakt z koronawirusami, ok 20% przeziębień to zakażenia tymi wirusami. Nowum jest inne wg niektórych firm biotechnologicznych w próbkach tego wirusa są ślady po rekombinacji genomu, drugie przemilczane w oficjalnym mediach to to że Chińczycy przy terapii stosowali potężne wlewy dożylne z witaminy C. Czują się na tyle pewnie że przysłali do Włoch specjalistów do walki z tą chorobą . I nie trwała tyle co prorokują w UE specjaliści kilkanaście miesięcy, a niecały kwartał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto te pieniądze wpłaci do budżetu? jak mamy zakaz większości działalności i przedsiębiorcy nie zarabiają co prawda ale i nie muszą płacić np Vat

Jak to Kto ?

Ci sami którzy wpłacają na to co wymieniłem w poprzednim poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wirus nie jest jakąś inżynierią wojskową, gdzie szczepionka leży sobie na biurku o tyle jej stworzenie w normalnych warunkach to 2-3 lata testów

 

I tutaj muszę, tzn. chcę powiedzieć, że @zyhu nie pierdzieli głupot. Wyprodukowanie szczepionki to rzeczywiście okres około 2 lat. No, może półtora roku o ile będzie odpowiednia ilosć osób, którzy dadzą za pieniądze się zarazić i badać.

Nie wiem, jak w sprawach gospodarczych, ale również wydaje mi się, że przewidywania @zychu mogą się ziścić nawet w 50%.

Oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super ale jak maja płacić jak nie musza bo nie pracują pomysl trochę

No namówiłeś mnie "do myślenia" :) Dziękuję

Jeść również nie muszą ?

 

ps - może wystarczy zredukować niektóre "programy socjalne" (służące głównie do kupowania wyborczych głosów), zmienić "misję" tvp na mniej kosztowną, kościółki niech się utrzymują "z tacy", urzędników państwowych też chyba lekko za wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"​SARS-CoV-2 może uszkadzać wątrobę, nawet u osób, które przeszły chorobę COVID-19 bezobjawowo"

 

​https://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-koronawirus-moze-uszkodzic-watrobe,nId,4384609

 

Jesli to prawda, to czy nasi odwazni biznesmeni dalej sa tacy chetni na przechorowanie wirusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie przemilczane w oficjalnym mediach to to że Chińczycy przy terapii stosowali potężne wlewy dożylne z witaminy C. Czują się na tyle pewnie że przysłali do Włoch specjalistów do walki z tą chorobą . I nie trwała tyle co prorokują w UE specjaliści kilkanaście miesięcy, a niecały kwartał

 

Trochę zaleciało Ziębą :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, zieby odlatują na zimę . A jeśli chodzi o człowieka to on pod swoimi artykułami czy książkami dawał całą bibliografie . A info od zmiany na ziemi czy neon 24

 

 

A potem ktoś pod swoimi artykułami dał bibliografię odwołującą się do artykułów Zięby... i tak się kręci kółeczko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UK wybrało drogę inną, niż reszta Europy (no, może podobnie było we Włoszech na początku - tylko trudno to nazywać wyborem).

 

Czyli szybko przechorują - fala będzie wysoka i krótka. Gdy reszta Europy będzie przed szczytem, oni już będą uprzątali po tsunami.

 

Problem w tym, że na Korona można zachorować i drugi, i trzeci raz. Są takie przypadki.

Do tego dochodzą powikłania w płucach osób NIBY WYLECZONYCH, wirus może się zmutować, TAKŻE to, co nam się podaje w mediach, ma się nijak do stanu faktycznego.

TO NIE JEST ZWYKŁA GRYPA, KUWA MAĆ!! Zrozumcie to i nie bagatelizujcie problemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jest to dowód na to, że rząd USA, Chiny, Żydzi i Syjoniści, rząd światowy lub inne zło + koncerny pharma "opracowały" tego wirusa i teraz będą zbierać owoce = kasę? ;)

A może, jak to napisał których z forumowiczów, genialny projekt na eliminację 60+ lub 70+ ??

 

Testowane na ochotnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą drukować. Obserwujcie podaż pieniądza m3

 

ile minęło od mojego wpisu ?

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/NBP-przeprowadzil-pierwsza-od-ponad-dekady-operacje-repo-7840506.html

NBP zasili banki kwotą 7,3 mld zł w ramach repo. Pierwsza taka operacja od ponad dekady

macie za pół roku inflacje, która:

1. wyczyści oszczędności

2. dobije kredytobiorców

 

dziękuję dowidzenia.

Edytowane przez zyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...