Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szalone ceny budowy domu cz2. ostatnia


zyhu

Recommended Posts

Jesteś super gość, że robisz inwestycje za 600k gdzie 300 k spłacasz w 7 lat. Możemy szukać na forum czy ktoś w tym okresie zarobił więcej. Jednak nie o to chodzi w tym wątku. Pewnie 95 procent społeczeństwa nie powtórzy twojego wyniki i twój przypadek nie jest najlepszym przykładem.

Nie będę wchodził w detale czy masz rodzinę, jeździsz na wakacje itd. Tutaj chodzi o to, że wiele osób nie powtórzy Twojego wyczynu. W tym momencie musiałbyś wziąć większy kredyt aby wybudować ten sam dom na gorszych warunkach i o to chodzi aby nie przepłacać i poradzić sobie że spłatą

 

 

nikt nikomu nie ma prawa wchodzić ani do łóżka ani do finansów

znam ludzi, co w 2006 - 2008 roku zarabiali po 20 klocków

 

do dziś nie mogą znaleźć pracy, bo hmm... za 7 to nie nie

 

każdy za swoją sytuację odpowiada przed samym sobą i przyzwyczaj się, że to forum pływa. każdy ma jacht i każdy jest wielki a nie rozróżnia operacji finansowej. frank po 4,20 czy nie pora, aby forum było poważne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

więc w D byłeś i G widziałeś

 

wklejasz jakieś rzeczy, których nie ogarniasz. nie bardzo się jak popisać, bo 99% czytających nie ma na ten temat wiedzy i idzie do klusek w garze

 

poprostu nie pisz, proszę cię, Andrzej odpuść

 

Ależ gdzie tam - za duża frajda czytac te Twoje nieporadne "analizy sytuacji"

Znalezienie w nich takiej perełki jak "Berent" , której broniłeś, jak Spartanie Termopili to już w ogóle cymes :)

 

ZA pół roku zajrzymy do Twoich rewelacji na temat "drugiej fali", "milionów ofiar" , "gołych kredytobiorców"...

I znów będzie wesoło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ gdzie tam - za duża frajda czytac te Twoje nieporadne "analizy sytuacji"

Znalezienie w nich takiej perełki jak "Berent" , której broniłeś, jak Spartanie Termopili to już w ogóle cymes :)

 

ZA pół roku zajrzymy do Twoich rewelacji na temat "drugiej fali", "milionów ofiar" , "gołych kredytobiorców"...

I znów będzie wesoło :)

 

możesz wypowiedzieć się merytorycznie ? czy foto hobbistycznie ?

ile zapłaciłeś zusu. 20 000 czy 20 000 000

ile razy kupiłeś akcje na giełdzie ? 10 razy czy milion razy

 

ilu zatrudniasz pracowników ? czy może chodzisz z aparatem wśród słoneczników ?

 

liczby. panie. liczby. nawet tu widownia odróżnia słonecznik od liczby. prosimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ gdzie tam - za duża frajda czytac te Twoje nieporadne "analizy sytuacji"

Znalezienie w nich takiej perełki jak "Berent" , której broniłeś, jak Spartanie Termopili to już w ogóle cymes :)

 

ZA pół roku zajrzymy do Twoich rewelacji na temat "drugiej fali", "milionów ofiar" , "gołych kredytobiorców"...

I znów będzie wesoło :)

 

Dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wypowiedzieć się merytorycznie ? czy foto hobbistycznie ?

ile zapłaciłeś zusu. 20 000 czy 20 000 000

ile razy kupiłeś akcje na giełdzie ? 10 razy czy milion razy

 

ilu zatrudniasz przedsiębiorców ? czy może chodzisz z aparatem wśród słoneczników ?

 

liczby. panie. liczby. nawet tu widownia odróżnia słonecznik od liczby. prosimy

 

Człowieku, obawiam się o Ciebie.... :/

Piszesz w licznie mnogiej, masz rozdwojenie jaźni ? To by tłumaczyło te nieskładne, często zaprzeczające sobie posty.

Jakie to ma znaczenie, ile zapłaciłem ZUSowi ? Ile mam akcji ?

Jesteś z kontroli skarbowej ?

 

Spójrz na notowania ropy i nie strzelaj więcej takich baboli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chodzilo mi o jego post nie moj... to raz , bo rozumiem ze u niego syfu i niepisania w temacie nie zauwazasz. Chyba ze jednak to starales sie " delikatnie" tlumaczyc aby nie obrazic elyte.

I nie odpisales na pytanie od ktorego postu skonczyla sie meretoryka w temacie.

Tylko moje posty ciebie tak raza? Facet przewidzial kryzys... co, wirusa?

Do niedawna dawal UK jako przyklad i droge do przyszlosci... i co, mowe mu odebralo?

Dla niego 2020-13 to 2008rok... takze zaoszczedz sobie ;)

Jezeli ci imponuje, OK... masz do tego prawo. Ja dostrzegam cos znacznie gorszego anizeli to kim ponoc " nie chce" byc w swej odwadze zarazenia siebie i innych wirusem.

 

 

 

Mega merytoryczny i w temacie watku.

 

 

2. "Møj" sposob "bycia" ( jak to okreslasz ) jest reakcja na jego chamstwo i klamstwa, zgrywanie kogos kim nie jest i szydzeniem z innych. Cos co mialo juz miejsce juz w 1cz tego watku. Mogles przegapic... nie wiem. Albo ci odpowiada.

Nad czyms jeszcze sie zastanawiasz? Bo mysle ze moze wyczerpalismy ten "off top"

 

A tu masz nastepny w temacie... mily... prawda?

 

 

Poczytaj... sporo takich, no ale jak trafia w gusta takich czytelnikow jak ty to ok.

Jaby to on napisal po angielsku ... "myszon akompliszd"

 

Każdy ma swój rozum, potrafi ocenić merytorycznie posty.

Nie zachowuj się, jak dziecko pouczające nauczyciela. Piszesz jakbyś miał zaraz się popłakać.

Proszę Pana, a on to to i tamto, a ja nie. On to i to, a ja tylko tamto. Tak piszesz teraz. No proszę cię.... Miej chociaż jaja, bo przestanę w ogóle ci odpisywać. Tyle śliny mojej w twoją stronę, wystarczy.

 

Teraz nadszedł czas, że jednak powinniśmy, jako naród, trzymać się razem. Każdy z nas odczuje ten kryzys. Takiego uderzenia jak nadchodzi, nie było od czasów wojny. Jeżeli się podzielimy, to za trzy lata będziemy mieli tu Ukrainę.

 

Na koniec meritum- ten wirus to popierdułka. Nie on, a sami doprowadzamy właśnie do upadku gospodarki. Selekcja naturalna była od zawsze!!!

 

Karawana powinna jechać dalej, a zrobiliśmy właśnie, to, co ktoś sobie życzył. Wpadliśmy w panikę z powodu... powikłań pogrypowych. Brak słów. Wiedziałem, że społeczeństwo, na świecie jest słabe, ale to przeszło, moje oczekiwania.

 

Silne narody sobie poradzą. UE niestety odczuje to najbardziej. Brak w niej rządów dla obywateli. Tu nie o LGBT chodzi. Tylko, że wszystkim zabrano odwagę, przez lata podając do stołu ciepłe kluski.

 

Tej zarazy 100 lat temu by nawet nie zauważyli. Bo mieli swoją, gdzie 40% była śmiertelność, a gospodarka nie upadła. Bo miała dobry fundament- silnych i odważnych ludzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chodzilo mi o jego post nie moj... to raz , bo rozumiem ze u niego syfu i niepisania w temacie nie zauwazasz. Chyba ze jednak to starales sie " delikatnie" tlumaczyc aby nie obrazic elyte.

I nie odpisales na pytanie od ktorego postu skonczyla sie meretoryka w temacie.

Tylko moje posty ciebie tak raza? Facet przewidzial kryzys... co, wirusa?

Do niedawna dawal UK jako przyklad i droge do przyszlosci... i co, mowe mu odebralo?

Dla niego 2020-13 to 2008rok... takze zaoszczedz sobie ;)

Jezeli ci imponuje, OK... masz do tego prawo. Ja dostrzegam cos znacznie gorszego anizeli to kim ponoc " nie chce" byc w swej odwadze zarazenia siebie i innych wirusem.

 

 

 

Mega merytoryczny i w temacie watku.

 

 

2. "Møj" sposob "bycia" ( jak to okreslasz ) jest reakcja na jego chamstwo i klamstwa, zgrywanie kogos kim nie jest i szydzeniem z innych. Cos co mialo juz miejsce juz w 1cz tego watku. Mogles przegapic... nie wiem. Albo ci odpowiada.

Nad czyms jeszcze sie zastanawiasz? Bo mysle ze moze wyczerpalismy ten "off top"

 

A tu masz nastepny w temacie... mily... prawda?

 

 

Poczytaj... sporo takich, no ale jak trafia w gusta takich czytelnikow jak ty to ok.

Jaby to on napisal po angielsku ... "myszon akompliszd"

 

Jego bycia na forum i personalne wycieczki też są chamskie.

Nie ciągnie na siłę tematu i nie zaczepia ludzi.

Z GB nie wiem czy miał rację ty też nie wiesz. Może ich pierwotne podejście było prawidlowe. Ja tego nie wiem.

Ten temat sami tworzymy i jesteśmy za to odpowiedzialni.

My jako użytkownicy.

To że ktoś ma taki poziom a nie inny nie oznacza, że mamy w ten sposób prowadzić dyskusję.

 

Chyba znowu czas zniknąć z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tej zarazy 100 lat temu by nawet nie zauważyli. Bo mieli swoją, gdzie 40% była śmiertelność, a gospodarka nie upadła. Bo miała dobry fundament- silnych i odważnych ludzi!!!

 

Nasza też nie upadnie.

I skończ już, jak @zyhu porównywać hiszpankę do koronawirusa.

Inne czasy, inne realia.

Gospdarki poszczególnych państw/kontynentów nie były połączone ze sobą tak rozbudowaną siatką zależności jak teraz ("Gdy Ameryka kichnie, WIG20 łapie grypę" ), poza tym Europie była w chaosie, zniszczona wojną i niezdolna reagować w jakikolwiek sposów.

Acha - i nie powielaj mitów o 40% śmiertelności hiszpanki...

 

A ci "silni i odważni" ludzie nie szli z własnej woli z podniesionym czołem stawić czoła grypie - tylko po prostu nie wiedzieli jak się przed nią chronić, leczyć - co robić, by ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazy.

Choć w NY kina i teatry w końcu pozamykano

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój rozum, potrafi ocenić merytorycznie posty.

Nie zachowuj się, jak dziecko pouczające nauczyciela. Piszesz jakbyś miał zaraz się popłakać.

Proszę Pana, a on to to i tamto, a ja nie. On to i to, a ja tylko tamto. Tak piszesz teraz. No proszę cię.... Miej chociaż jaja, bo przestanę w ogóle ci odpisywać. Tyle śliny mojej w twoją stronę, wystarczy.

 

Teraz nadszedł czas, że jednak powinniśmy, jako naród, trzymać się razem. Każdy z nas odczuje ten kryzys. Takiego uderzenia jak nadchodzi, nie było od czasów wojny. Jeżeli się podzielimy, to za trzy lata będziemy mieli tu Ukrainę.

 

Na koniec meritum- ten wirus to popierdułka. Nie on, a sami doprowadzamy właśnie do upadku gospodarki. Selekcja naturalna była od zawsze!!!

 

Karawana powinna jechać dalej, a zrobiliśmy właśnie, to, co ktoś sobie życzył. Wpadliśmy w panikę z powodu... powikłań pogrypowych. Brak słów. Wiedziałem, że społeczeństwo, na świecie jest słabe, ale to przeszło, moje oczekiwania.

 

Silne narody sobie poradzą. UE niestety odczuje to najbardziej. Brak w niej rządów dla obywateli. Tu nie o LGBT chodzi. Tylko, że wszystkim zabrano odwagę, przez lata podając do stołu ciepłe kluski.

 

Tej zarazy 100 lat temu by nawet nie zauważyli. Bo mieli swoją, gdzie 40% była śmiertelność, a gospodarka nie upadła. Bo miała dobry fundament- silnych i odważnych ludzi!!!

 

Przestan pitolic o odwadze i trzymaniu sie razem jako narod. Taki odwazny i martwiacy sie o ludzi, a po kilki dniach przestoju zawieszasz firmę i wywalasz wieloletnich lojalnych pracownikow. Normalnie zal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tekst dla tych, którzy wierzą, że jak ich wirus złapie, to konsekwencji nie będzie - "Belgijski lekarz, który zajmuje się pacjentami zainfekowanymi koronawirusem, powiedział, że młodzi ludzie również poważnie chorują. Doktor Ignace Demeyer, który pracuje w szpitalu w Aalst, powiedział, że skany płuc u młodych osób przyjętych na oddział ratunkowy są przerażające"

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-belgii-lekarz-skany-pluc-mlodych-ludzi-sa-prze,nId,4388719#iwa_source=special

 

Tak jak pisałem wcześniej - młody owszem, przeżyje ale ile razy wytrzyma zarażenie ? Sportowcy wyleczeni też będą mieć taką samą wydolność, czy raczej nie i stracą swoją pracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko sportowcy - ale także pracownicy fizyczni.

Wirus powoduje nieodwracalne zwłóknienie płuc, czyli ograniczona zostaje powierzchnia wymiany O2-CO2.

Niepełnosprawność = renta inwalidzka , czyli koszt dla państwa

 

Oj, to upadnie teza gawła na temat glazurnika, który będzie brał 40zł/m2... bo fizoli będzie tak mało, że jeszcze bardziej cenić się będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tekst dla tych, którzy wierzą, że jak ich wirus złapie, to konsekwencji nie będzie - "Belgijski lekarz, który zajmuje się pacjentami zainfekowanymi koronawirusem, powiedział, że młodzi ludzie również poważnie chorują. Doktor Ignace Demeyer, który pracuje w szpitalu w Aalst, powiedział, że skany płuc u młodych osób przyjętych na oddział ratunkowy są przerażające"

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-belgii-lekarz-skany-pluc-mlodych-ludzi-sa-prze,nId,4388719#iwa_source=special

 

Tak jak pisałem wcześniej - młody owszem, przeżyje ale ile razy wytrzyma zarażenie ? Sportowcy wyleczeni też będą mieć taką samą wydolność, czy raczej nie i stracą swoją pracę?

 

Czyli jednak sa skutki uboczne spotkania z wirusem.

No i w tym momencie odwaga i kozakowanie co niektorych sie skonczylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to upadnie teza gawła na temat glazurnika, który będzie brał 40zł/m2... bo fizoli będzie tak mało, że jeszcze bardziej cenić się będą.

 

W ogóle ich nie będzie bo każdy zacznie sam sobie dłubać przy remontach a budowy nowych domów staną. Pomijam już fakt, że skoro wirus ma spowodować takie zmiany w płucach to mało kto będzie zdolny do pracy fizycznej codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ich nie będzie bo każdy zacznie sam sobie dłubać przy remontach a budowy nowych domów staną. Pomijam już fakt, że skoro wirus ma spowodować takie zmiany w płucach to mało kto będzie zdolny do pracy fizycznej codziennie.

 

Będą pracować. Ale nie po 10-12h, tylko max 8. Tak, jak to ma miejsce za granicą. A Ty zapłacisz tyle, ile do tej pory brali za te 10-12h.

BTW Dłubać, to można w nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pracować. Ale nie po 10-12h, tylko max 8. Tak, jak to ma miejsce za granicą. A Ty zapłacisz tyle, ile do tej pory brali za te 10-12h.

BTW Dłubać, to można w nosie.

 

Chyba w Twoich snach tak będzie :) Jak sytuacja się nadal utrzyma to polecą ceny na łeb na szyję choćby z powodu tego , że będzie o wiele mniej inwestycji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...