Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prawda o wirusie z Wuhan


donvitobandito

Recommended Posts

Apropos ciężarówek z ciałami we Włoszech i innych bzdur:

DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI PROF. MATTEO BASSETTI :

 

„Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.

Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych..

to jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę… ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa. Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie.. Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś kto umarł w domu – robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa – ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka- nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać – i oczywiście, znajdować.

 

Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza – ale nic niebezpiecznego!

Również te osób które zmarły w Chinach – to była też normalna grypa.

– Jak się ma ze środkami ostrożności?

 

Co mamy robić?

 

– Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media..to jest śmieszne… niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego. Znaleziono tyle przypadków , bo dokładnie tego szukano (za pomocą niezweryfikowanych testów, mój przypisek), Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało..nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł.

– Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją… Czy mają normalnie pracować?

– Ludzie są tak zaprogramowani.. ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.. nie blokujcie życia w waszym mieście .. bo wy sami się wykończycie! Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie..problem nie istnieje. Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciagle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia…To jest grypa. Jeżeli ciagle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa.

 

– Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala?

– Wszyscy się boją, lekarze boją się mediów. Ja tego sobie nie wymyśliłem- to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4% ! To jest o wiele poważniejsze niż wirus.

 

Cały system społeczny się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala.. zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił. Dziękuję.”

www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=AFUEF6PRHRY&feature=emb_logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos ciężarówek z ciałami we Włoszech i innych bzdur:

DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI PROF. MATTEO BASSETTI :

 

„Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.

Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych..

...

Podaj pierwotne źródło a nie globalna.pl , wolna-polska.pl , globalna.info itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiada się Caryca Katarzyna, która znarychwywstała.

 

Znalazłem ten filmik, zacząłem szukać przez 5 minut, jak na polskojęzycznych portalach zaczęli pokazywać zdjęcia ciężarówek co wiozą ciała rzekomo przez środek miasta.

 

To wiadomo, że to ściema, i zacząłem się śmiać, co jeszcze wymyślą. Rano też był hit, 27 latka zaatakowana przez sepsę zmarła na koronowirus. Brakuje jeszcze, jak w komunie- pacjent postrzelony dwukrotnie w głowę zmarł na koronowisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też emeryci 40+ to są w niskiej grupie ryzyka czy już wyższej ?

 

Z powyższych można wyciągnąć wniosek że cała ta "szajba" z korona wirusem dotyczy tylko tych 60+ i jeszcze więcej.

Trochę ZUS odetchnie a problem może być najwyżej z opieką nad wnukami (bo nie będzie dziadków).

 

Może słusznie nie należy przekładać terminu wyborów prezydenckich bo zmieniejszy się grupa wyborców 60+ ;)

Młodym i zdrowym nic nie grozi.

żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdechnę to zdechnę nie to nie ale jedno wiem że jak by się okazało że ten wirus jest pochodzenia syntetycznego to każdy który przy tym grzebał lub wiedział powinien być skrócony o łeb jak również ich rodziny a nawet wnuki i to publicznie a kraj w którym to wyprodukowali pozbawić wszelkich laboratoriów do końca świata i jeden dzień .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdechnę to zdechnę nie to nie ale jedno wiem że jak by się okazało że ten wirus jest pochodzenia syntetycznego to każdy który przy tym grzebał lub wiedział powinien być skrócony o łeb jak również ich rodziny a nawet wnuki i to publicznie a kraj w którym to wyprodukowali pozbawić wszelkich laboratoriów do końca świata i jeden dzień .

 

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,173994,25792808,wuhan-400-w-powiesci-deana-koontza-czy-amerykanski-pisarz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z przekazem wiadomości każdy coś dopowie . Jeżeli masz 20 -40 lat to jesteś w niskiej grupie ryzyka. Najgorzej mają emeryci czyli ci powyżej 60+.

 

Ale ludzie 60+ to nie emeryci. To jest fałsz.

Prawdą jest tylko to, że wśród emerytów jest sporo ludzi 60+ a to jest całkiem co innego.

 

Wielu jest 60+ dyrektorów, prezesów, właścicieli firm, wykładowców, prawników, lekarzy. Ludzi w wieku produkcyjnym, płacących podatki i składki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała pandemia to jest jakiś przekręt na światową skalę...

Ten " problem" jest tylko wirtualnym wymysłem ...

W samej tylko Polsce dało by się "wmanewrować" w tego wirusa kilka tysięcy ludzi chorych i kilkaset zgonów na DOBĘ a co mówić o całym świecie...

To wszystko jest jakieś grubymi nićmi szyte...

Wystarczy tylko odpowiednio dobrany"test" i media...

 

"Strach ma wielkie oczy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...