Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Remont i ocieplenie garażu pod użytek sportowy


bereal

Recommended Posts

Witam panów budowlańcow i nie tylko :)

 

 

Chciałbym zaadaptować małe pomieszczenie garażowe widoczne na foto, ma ok 4 na 3 m2 , głównie wyrównać podłogę, bo są duże różnie, doły/wzniesienia, posadzka kruszy się już miejscowo, do tego preferowałbym dobrze docieplić ów kwadrat, pytanie, jakiej grubości styropian i czy sam, czy na sufit wełna i czy jakaś paraizolacja do tego.

 

 

 

Z pomieszczenia chciałbym korzystać w zimowym okresie w cieńszym ubraniu a w takim ubiorze jest nie za przyjemnie, a brak jakiejś alternatyny ogrzewania z racjii braku dostępu do prądu itp, gdzie nigdzie tez przecieka chyba sufit bo wyłamały się deski sufitowe i dostaje się w tych miejscach wilgoć,

 

 

 

Dach jest przykryty dachówką, nie wiem, czy ma jakieś braki nie analizowałem pod tym kontem, pomieszczenie będzie używane głównie do treningów na worku, więc preferowałbym, aby posadzka była mieszanka czegoś antypoślizgowego, chciałbym poznać koszt ekonomicznego i optymalnego rozwiązania termoizolacj i wyrównania tego pomieszczenia

 

Czytałem gdzieś że należy dać 15 cm styropianu, będzie trzeba go wyłożyć od środka więc też pytanie jaki rodzaj będzie odpowiedni, bo na rynku widze w tym temacie wybór jak przynęt do wędkowania, i od czego najlepiej zacząć żeby nie robić sobie dodatkowej pracy.

 

IMG_20200305_1316105.jpg

Edytowane przez bereal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...