Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wszyscy kupują samochody luksusowych marek, stąd mamy klientów na dacie, taty, skody, kia. Niektórzy wolą kupić nowy, tańszy samochód na gwarancji niż przykładowo używane volvo (prawie nowe od dziadka :rolleyes:) .

Zuzia jako dobry wkład (cena/jakość) jest produkowana do dziś - zadecydowali o tym konsumenci. Takie są prawa rynku i wieże że Panowie je rozumiecie.

 

Pozdrawiam

 

na marginesie ciekawostka

http://autokult.pl/927,motoryzacyjne-dziadki-czyli-najdluzej-produkowane-auta

Edytowane przez DUNTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam wkładu narożnego (14-16 kW) z dopalaniem spalin i ewentualnie z popielnikiem. Znalazłem kilka modeli i tu prośba do Was o info co byście z tego wybrali lub zaproponowali coś od siebie ( do 6 tyś)

 

HITZE ALBERTO 14 lh

HAJDUK VOLCANO 2LT 45

HAJDUK VOLCANO 2L 510

termovision Vision S70/46L

ARYSTO A11 L 510 DJ

kratki MBO 15 LEWY BS

pama diablo LL

UNIFLAM 860 EVO LBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2000,- zł z szyba narożną to bez szaleństw... bierz co dają .

Jednak najlepiej uzbieraj więcej i kup coś dobrego , koszt tylko jednokrotnego malowania ścian i sufitów to niebagatelna kwota ...........

 

Witam.

 

Twojej ukrytej ironii trza dać w dupę.Napisał do 6 tyś a nie do 2000 zylka.Czasami jak cie czytam ,a czytam jako fachowca odnoszę wrażenie ,że coś cię kiedyś przygnitło.Może kafle :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich fachowców od ironii jest tu więcej. I nie tylko w dziale kominków. Z ich gadki zupełnie nic nie wynika. A najbardziej wkurzają mnie te niedokończone zdania.

 

Jak byłaby kwota za ponowne pomalowanie Twojego domu ?

Podpowiem ; koszt farb + praca malarza.

Czy oszczędzanie za wszelką cenę na kominku nie zemści się wieloma "dodatkowymi" malowaniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłaby kwota za ponowne pomalowanie Twojego domu ?

Podpowiem ; koszt farb + praca malarza.

Czy oszczędzanie za wszelką cenę na kominku nie zemści się wieloma "dodatkowymi" malowaniami ?

 

Szanowny Darku. Kwota za malowanie byłaby spora, zacząłem muż malować więc coś tam wiem. Co do oszczędności na kominku to tego akurat nie popieram. Ja mam zamontowany wkład z takiej sobie półki, jak dla mnie dość sporo kosztował Unico Nemo 2 top eco, za 8200 i myślę, że będę zadowolony jak zacznę palić. Racją jest, iż pewne oszczędności mogą się zemścić choćby właśnie w postaci przedwczesnego malowania. Tylko proszę nie krytykować mojego wyboru wkładu kominkowego bo na Brunnera czy Austroflama mnie nie stać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...