Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czekamy na kolanka by mozna było dokończyc komin iby Etna mogła zapłonąć. Reszta na Priv - by uniknąć retorycznych pytań i teorii od "speców" od siedmiu boleści chcących opatentować koło

:lol2:

 

 

Pozdrav

 

To jest prośba żebyś nie zaśmiecał forum swoimi wypocinami bo to jest znikomo interesujące. A jak chcesz uniknąć pytań to idź do piaskownicy. Tylko nie zapomnij szpadelka bo będą pytania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prośba żebyś nie zaśmiecał forum swoimi wypocinami bo to jest znikomo interesujące. A jak chcesz uniknąć pytań to idź do piaskownicy. Tylko nie zapomnij szpadelka bo będą pytania!!

 

 

:D

 

Nad podobnymi uwagami zacznę się zastanawiać wówczas, gdy między nie znaczącym nic słowem "StefanW" a słowami "Zarejestrowany Dec 2013 Skąd Rumia Kod pocztowy 84-230" pojawią się słowa MODERATOR FORUM.

 

Dopóki takich słów nie ma powyższymi tekstami możesz częstować swoich kolegów - w przytoczonej przez ciebie - piaskownicy.

:lol2:

Jest mi naprawdę (nie)przykro że moje posty nie wpisały się w krąg twoich zainteresowań :lol2: Może twoich wspomnianych wyżej kolegów one zainteresują.

:lol2:

 

 

 

PS a od poniedziałku kolejna dawka "wypocin" :D

gotowy ?

:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa czeka teraz na tynk?

Kiedy będą kolanka i pierwsze rozpalenie ognia w ETNIE ?

 

 

Z opcji jakie mam najpewniej będzie tynk.

Liczę na to, że pierwsze odpalenie nastąpi po niedzieli.. Chyba zarówno ekipie jak i mi zależy na tym by Etna jak najszybciej zapłonęła :)

https://www.youtube.com/watch?v=VMtZ8pgSoa0

 

 

Pozdrav

 

 

 

P.S. powyższy wpis użytkownika na S. wskazuje, że nie pozostaje mi nic innego jak się z Tobą zgodzić. :lol2:

Jeszcze wczoraj myślałem że przynajmniej on się uchował... Niestety.. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

z powodu tego, iż niektórzy handlarze działający na tym forum wyżej sr..ą niż d..e mają (i o dziwo - tym razem - nie mam na myśli tak zwanych "zdunów") nie miałem możliwości wczoraj zamieścić aktualnych zdjęć. Nadrabiam więc te zaległości.

 

Pozdrav

 

 

 

 

PS wciąż czekam na kolanka by móc odpalić Etnę

:)

20161031_154107a.jpg

20161031_154037a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...