Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokażcie gęby... swoich zwierzaków!


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hehehe rzeczywiście niezłe uszy a oczy jak u ufoludka

 

a to fotki z dzisiaj

mały ma juz prawie rok bez 14 dni ;)

http://i19.photobucket.com/albums/b167/pupile/11.jpg

http://i19.photobucket.com/albums/b167/pupile/d.jpg

http://i19.photobucket.com/albums/b167/pupile/d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, wkleiłem wszystkie swoje zwierzaki, może serwer to wytrzyma, kolejno idš:

Teodor,Saba,Baron,Lord,Sam,Laura i Amelka(ulubienice mojej Matki),Sasza,Julka,Pomrucznik i Max.

Na pociechę może ktoœ napisze, że ma więcej i nie jesteœmy kompletnymi wariatami (nie bardzo w to wierzę ale podobno trzeba mieć nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście kompletnymi wariatami i nigdy, ale to przenigdy się nie zmieniajcie :D Bardzo bym chciała, żeby wszyscy ludzie byli takimi wariatami - wtedy i stosunek ludzi do ludzi byłby inny i świat byłby rajem.

 

Najbardziej zachwyca mnie, że te zwierzaki żyją w komitywie (bo żyją, prawda?) Jak Wam się to udaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img48.imageshack.us/img48/4110/p61654427nw.th.jpg' alt='p61654427nw.th.jpg'>

Dopiero teraz widzę, że nie weszły zdjęcia Laury i Amelki a to niedopatrzenie.

Zuza, nasze zwierzaki żyjš w komitywie całkiem nieŸle, my je lubimy i one wiedzš, że też powinny się lubić bo w przypadku nietolerancji widzš nasze niezadowolenie, a każdy się stara aby go kochano, żeby był chwalony, głaskany i najważniejszy ale wszyscy sš na równych prawach.

 

(Zuza, wielkich nadziei to ja nie miałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... :D

Ale jeżeli mogę mieć życzenie to ja bym chciała do końca życia tylko takich wariatów spotykać :D I w tym nie jestem odosobniona, choć większość i mnie uzna za lekko poszkodowaną na umyśle, ale z tego jestem wręcz dumna!! Po prostu chcę się otaczać dobrymi ludźmi, a skoro wg ogółu to ci dobrzy są wariatami, to ja chcę w swoim życiu jak najwięcej wariatów i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyberian

prześliczne futrzaki

heheh umnie tez psy razem z kotami chowane

 

tylko psy obce koty niestety połykaja

a do tego dwa psiaki to przybłedy jak do nas sie przybłakały miał tak na oko po 6 lat i n poczatku miały ogromny apetyt na moje koty ale teraz wielka miłosc

i nawet na spacery chodimy razem z kotami

 

Tyberian - a myślałam ze to ja jestem szalona jesli chodzi o ilość zwierzaków ;) co prawda mam jeszcze jednego pisaka - pudla ale jakos fotek brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menażeria, to fakt. Rudy to przystojniak, to tzw. Pomrucznik, którego przynieœli do uœpienia bo miał kolizję z samochodem i ptasiš grypę. Jest to drań nienażarty, jadłby bez przerwy, wydziera się najgłoœniej z całej czwórki kotów, wcišż ma jeszcze uraz, że będzie głodny więc je na zapas, prztył już sporo ale cišgle krzyczy o jeszcze.

W poprzednim poœcie powtarzajš się zdjęcia niektorych delikwentów, od góry idš:

Amelka i Laura, Max, Amelka w szubie z uszu, Sasza na pralce(ulubione miejsce do spania), Teodor i Teodor z Julkš (ta z kolei pochodzi ze schroniska, w którym miała mizerna szanse, zabrana przez Straż Miejskš spod cukierni-zapach był nęcšcy a kota głodna ale ludzie byli oburzeni obecnoœciš kota w takim miejscu więc zawieziono jš do Schroniska w ktorym po krótkim czasie zaczęła chorować jak większoœć kotów). Sasza to kot z Forum Miau, rozdawane były koty Pani Eli, ktora na skutek choroby musiała pozbyć się 7 kotów, w tym składzie był Sasza, Borys, i wiele innych, do tej pory nie znalazł domu tylko Czarny z tego składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...