Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokażcie gęby... swoich zwierzaków!


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Flawia
marjucha, cudny ten Twój Belg. Jestem fanem wszystkich długowłosych Belgów, miałam mieszankę czarnego.. Kolega miał takiego psa jak Twój, ale nie był z niego zbyt mocno zadowolony i teraz nie wiem, czy ta odmiana jak Ty masz, czy one wszystkie te psy są do siebie podobne czy nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marjucha, cudny ten Twój Belg. Jestem fanem wszystkich długowłosych Belgów, miałam mieszankę czarnego.. Kolega miał takiego psa jak Twój, ale nie był z niego zbyt mocno zadowolony i teraz nie wiem, czy ta odmiana jak Ty masz, czy one wszystkie te psy są do siebie podobne czy nie...

Parys to Długowłosy Owczarek Niemiecki i nie narzekam.

Mądry pies, który wymaga odrobiny pracy," aby żyło się lepiej".

Na szczęście szybko chwyta :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flawia

faktycznie ma inną linię noska, przepraszam :lol: Po prostu na długowłosych niemieckich się nie znam! :lol: Ale też mi się bardzo podoba, może nawet bardziej :wink:

Mój kolega raczej psem się nie zajmował...

Powiedzcie ludzie jak to było u was, jak prędko pies pojawił się w nowo wybudowanym domu? Czy wszyscy macie te psy z dotychczasowych mieszkań? Oczywiście jak ktoś tu pisze, że pies przybłąkał się na budowę to już wiem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ma inną linię noska, przepraszam :lol: Po prostu na długowłosych niemieckich się nie znam! :lol: Ale też mi się bardzo podoba, może nawet bardziej :wink:

Mój kolega raczej psem się nie zajmował...

Powiedzcie ludzie jak to było u was, jak prędko pies pojawił się w nowo wybudowanym domu? Czy wszyscy macie te psy z dotychczasowych mieszkań? Oczywiście jak ktoś tu pisze, że pies przybłąkał się na budowę to już wiem. 8)

Planujemy przeprowadzkę za pół roku, a psa mamy od dwóch miesięcy.

Ten czas pozwala na nauczenie go podstawowych zachowań ułatwiających życie.

Czasami brakuje czasu, ale jak się chce...

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...