Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pokażcie gęby... swoich zwierzaków!


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:)

Poszukuję właśnie mini kosiarki do trawy.

 

Będzie albo mini szetland albo jakby udało się znaleźć to Falabella. Kilka lat temu widziałam bardzo małe kuce takie dosłownie do kolana :) Niestety nie było żadnych namiarów na właściciela...

Widziałam też mini krówki, ale nie wiem czy są dostępne w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Poszukuję właśnie mini kosiarki do trawy.

 

Będzie albo mini szetland albo jakby udało się znaleźć to Falabella. Kilka lat temu widziałam bardzo małe kuce takie dosłownie do kolana :) Niestety nie było żadnych namiarów na właściciela...

Widziałam też mini krówki, ale nie wiem czy są dostępne w Europie.

 

Mini krówki nie są takie całkiem mini, no i zjedzą też wszystko poza trawą. Mi ostatnio róże użarły:mad:.

Konie póki co zjadają tylko trawę i konisinkę, ooo to to uwielbiają... dlatego właśnie nie walczę z koniczyną w trawie:p...

Tylko jest jedno "ale"... to zwierzęta stadne i koniecznie musisz mieć dwie "kosiarki" nie jedną. Wiem jak się zachowywała Kalina jak przyjechała do nas sama. Tydzień wytrzymałam patrząc jaka jest nieszczęśliwa. Zresztą u koni jako "dobrostan zwierzęcy" uznaje się hodowlę min. 2 sztuk, tak samo jak dach nad głową i jedzenie potrzebne im towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
no to teraz ja przedstawie swoje urwisy: maly Chili jest u nas od malego, a duzy Tetley to przybleda i jest z nami od pol roku :)

[ATTACH=CONFIG]134415[/ATTACH]

 

Szczególnie ten większy, po gębie widać, że mu dobrze. Takie przybłędy zawsze są bardzo wdzięczne. Sam mam dwa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ten większy, po gębie widać, że mu dobrze. Takie przybłędy zawsze są bardzo wdzięczne. Sam mam dwa. Pozdrawiam.

 

Tak, masz racje - maly jest jak krol, on tu rzadzi, jemu nalezy sie wszystko, "francuski piesek", jak dostaje cos innego niz karme, to najpierw musi powachac, obwachac i ew. zje...a duzy - na wszystko sie godzi, jak go maly przestawia po katach, to tez ustepuje, je wszystko w locie i do tego pieeeeeszczoch :) istne szalenstwo, jak mozna toto pokochac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...