Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Autostrada - przez mój nowo budowany dom.


bobiczek

Recommended Posts

Fakty o wpływie autostrad na zdrowie ludzi są zatajane lub mówi się o nich w sposób ogólnikowy.

Nowotwory, astma, choroby krążenia i układu nerwowego, hałas, spaliny, pogorszenie warunków życia zwykłych ludzi.....

Natomiast Ocena Oddziaływania na Środowisko, dokument stanowiący podstawę wskazania lokalizacyjnego autostrady A-1, jedyną chorobę jaką wymienia w rozdziale pt. "Oddziaływanie na zdrowie" jest... agresja -:)

 

"Nieświadomość wszystkich skutków lokalizacji autostrady połączona z procesem wywłaszczania gruntów pod budowę autostrady może wywołać okresową niechęć oraz "agresję" w stosunku do inwestycji i pogorszenie się komfortu psychicznego mieszkańców terenów przyległych".

 

W innym miejscu tej samej oceny czytam:

 

"Autostrada A-1 może przyczynić się do pogłębienia stanu zagrożenia ekologicznego, w szczególnie czynników warunkujących zdrowie ludzi."

 

W całym dokumencie nie ma ani słowa o konkretnym oddziaływaniu autostrady A-1 na ludzi mieszkających w jej sąsiedztwie.

Propaganda lobby proautostradowego jest silna, media ukazują sprawę budowy autostrad jednostronnie - sprawiając wrażenie, że nikt nie kwestionuje konieczności budowy autostrad za wszelka cenę.

Karmiąc opinię publiczną szeregiem fałszywych mitów uzasadniających powstanie "dróg XXI wieku" spowodowano niestety to - o co chodziło w założeniach od samego początku

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 888
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Masakra !!!!!

 

Normalnie masakra , nie mam złudzeń co do tego w jakim kraju mieszkamy.

 

Zwykły obywatel jest jedynie kurą w chowie klatkowym , masz składać jajka, a jak nie to na rosół.

 

Nie ma prawa , jest tylko PIENIĄDZ i WŁADZA.

 

Uważam , że jest już znacząca grupa ludzi w tym kraju , która widzi o co tutaj chodzi. Będzie nas więcej i w końcu ten system zawali się . Jednak komuna zamieniła się w drugą lepiej zamaskowaną, ale i ta padnie. Pomóżmy jej w TYM.

 

Albo My ten system wyj!#!@ w kosmos, albo SYSTEM wyj@!#$@ NAS.

 

Bobiczku przyjmij moje wyrazy głębokiego współczucia. Nie ma co liczyć na sprawiedliwość.

 

polecam nasz temat

http://forum.muratordom.pl/zakladamy-nowa-partie-czekam-na-elektorat,t161774-780.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

http://www.zyciebytomskie.pl/artykul.php?id=1487&glowny=0

 

coś, ktoś, - ale generalnie politycznie - i jak zawsze dupa.

Tak jak od lat.

Oczywiście cała armia "budujących" i zwolenników "rozwoju infrastruktury" - problemów nie widzi.

A My.

Warszawa.

Jesteśmy u Pana Ministra.

A on pyta.

O co "coman"

Czemu i dlaczego jest tak jak jest????????

Komu zależy.

Jak to się stało......

I tak wkoło Macieju....

Minister od środowiska - Nowicki - do którego próbowaliśmy - już ministrem nie jest

Grabarczyk - już wiem przed wami - ministrem zaraz być przestanie.

No i w koło Macieju.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobiczek słyszałem, że znowu Cię zbanowali na SSC. :lol: :lol: Myślę, że dobrze zrobili bo to nie forum do rozwiązywania takich problemów, ani do żalenia się. Na pocieszenie powiem Ci, że mi będą budowali S8 (obwodnicę Marek) około 80 m od domu i wcale mnie to nie martwi bo w końcu nie będę stał w korkach i będę szybko w Warszawie. Zaoszczędzę czas oraz paliwo. Tym co zabiorą domy wcale nie współczuje, bo dostają za to dobrą kasę oraz odszkodowania (znam to z rodzinnego podwórka) i Tobie też tego życzę. Aha zacznij trochę czytać książki to może poprawi to Twój sposób wypowiadania się na forach. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobiczek słyszałem, że znowu Cię zbanowali na SSC. :lol: :lol: Myślę, że dobrze zrobili bo to nie forum do rozwiązywania takich problemów, ani do żalenia się. Na pocieszenie powiem Ci, że mi będą budowali S8 (obwodnicę Marek) około 80 m od domu i wcale mnie to nie martwi bo w końcu nie będę stał w korkach i będę szybko w Warszawie. Zaoszczędzę czas oraz paliwo. Tym co zabiorą domy wcale nie współczuje, bo dostają za to dobrą kasę oraz odszkodowania (znam to z rodzinnego podwórka) i Tobie też tego życzę. Aha zacznij trochę czytać książki to może poprawi to Twój sposób wypowiadania się na forach. Pozdrawiam

 

O!

Następny Scycraper i to aż z Wołomina

 

Wziąłem sobie do serca - szczególnie to o książkach i ich czytaniu, bo ostatnio faktycznie zaniedbałem i wciąż studiuję Kodeks Postępowania Administracyjnego - a jak wiesz - jest podobny w swoich absurdach do wypowiedzi co poniektórych z SSC.

 

PS: nie zbanowali mnie tam ponownie, choć niewykluczone że w najbliższym czasie mogą.

Mała strata :D - "znawco swojego podwórka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooliber, ale masz syf na podwórku! To jest właśnie ten typ pieniaczy i warchołów z lat 90. 40, 50 lat, ignorancja, bałagan w życiu, bałagan w domu i na podwórzu (wystarczy zobaczyć jak wyglądają syfiate Stolarzowice),długi, ignorancja dla prawa i poczucie krzywdy na III RP. Ludzie!komuna już się skończyła! Dorośnijcie wreszcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
cooliber, ale masz syf na podwórku! To jest właśnie ten typ pieniaczy i warchołów z lat 90. 40, 50 lat, ignorancja, bałagan w życiu, bałagan w domu i na podwórzu (wystarczy zobaczyć jak wyglądają syfiate Stolarzowice),długi, ignorancja dla prawa i poczucie krzywdy na III RP. Ludzie!komuna już się skończyła! Dorośnijcie wreszcie!

 

 

Stary syf to ja tu widzę właśnie się pojawił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z czego się śmiać, tu trzeba raczej płakać jakie g...niane społeczeństwo mamy. Dorośli ludzie nie umieją przewidywać konsekwencji swoich decyzji, lekceważą plany budowy autostrad ("kaktus mi tu wyrośnie jak oni to wybudują" itp.) a potem jest lament!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanie, witamy na forum :D

Trochę mniejszego kalibru...moi rodzice mają działkę 90 arów. Gmina uchwaliła plan zabudowy wg. którego droga gminnama przebiegać pomiędzy ich tarasem, a ogródkeim i żadne protesty z ich strony nie są uwzględniane. Może na ten temat się wypowiesz? Jak budowali dom to w warunkach zabudowy nie było słowa o jakiś drogach.

Bobiczek, Ty to masz cierpliwość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...