Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Autostrada - przez mój nowo budowany dom.


bobiczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 888
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.....

..

Oszołom jestem głupi i niewyrozumiały co to nie che jeździć wygodnie i innym nie życzy.

Przy okazji zaatakują mnie jeszcze jakieś "dziwolągi forumowe" :)

To niestety prawda. Kazdy człek zrobiony na szaro w imię "wyższej konieczności", który broni się przed niesprawiedliwością państwa jest tak właśnie atakowany.

Jedyne optymistyczne wnioski bobiczku jakie można wyciągnąć z pojawienia się dziwolągów i wytworów ich klawiatury na privie to fakt, ze twoja nieustępliwość mocno zaszła im za skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi się tego nie chce wszystkiego czytać, sorki

ale czy próbowali pociągnąć Cię ze specustawy?

("pamiętam" :oops: że o tym dyskutowaliśmy)

Wszystko dzieje się zgodnie ze specustawą.

Dlatego taki marazm i spotęgowane poczucie niesprawiedliwości - niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jako że dawno nie zaglądałem - pozwolę sobie wkleić co do oceny 2 linki - które niedawno poczytałem.

Ocenę zostawiam Wam

http://www.prawica.net/node/13505

a drugi jako przykład

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-domowym-sposobem-wstrzymac-budowe-autostrady-2059131.html

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te dwa linki jako część I i II również do oceny.

Przykład działania kilka km ode mnie

Komu się chce - nie poczyta

 

Link nr I

 

http://www.realexperts.pl/artykuly/index/id/246/t/niesluszne_odszkodowania_a_la_gddkia_.html

 

i Link nr II

 

http://www.realexperts.pl/artykuly/index/id/915/t/niesluszne_odszkodowania_%C3%A0_la_gddkia_%E2%80%93_czesc_ii.html

Edytowane przez bobiczek
wklejane linki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Tak to właśnie w realu wygląda.

:(

Kto się nie zetknął, wierzy w opowieści o egoistach chcących zerować na dobru społecznym a przecież mają gigantyczne odszkodowania......szkoda słów.

 

Nic dodać , nic ująć !

 

Zresztą co tu pisać jeżeli ludzie tacy jak Drzewiecki mówią, że to chory kraj :o

 

ja sobie czekam nadal :-?

Nie ma podstaw do działania ....

 

Może pójdzie bokiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zgodnie z zapisem dotyczącym obszarów chronionych a dotyczące kwestii spełnienia wszelkich wymagań określonych w przepisach o ochronie przyrody, odnoszących się do przebiegu autostrady A1 przechodzącej przez obszar Natura 2000 PLH240003 Podziemia Tarnogórsko-Bytomskie.

W postanowieniu uzgadniającym Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Katowicach zostały zawarte działania minimalizujące wpływ przedsięwzięcia na ww. obszar Natura 2000. Autostrada A1 przecina obszar Natura 2000 PLH240003 Podziemia Tarnogórsko-Bytomskie w km od 495+600 do 496+800 oraz w km od 498+200 do 498+900.

Na tym terenie wszelkie prace ziemne z użyciem ciężkiego sprzętu prowadzone będą poza okresem od połowy września do połowy kwietnia"

jak myślicie - realizowane?

:D dla wszystkich którzy odpowiedzieli - "nie" - 10 pkt :D

Walą, idą , robią jak chcą......od Nowego Roku - bo terminy gonią i kontrakty

Zaraz będą u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Oczywiście - i to z prędkością kosmicznego wahadłowca.

Przecież czasu jest tylko do września, później unijna Natura 2000 i hibernakulum.

Dlatego idą jak huragan, pomimo braku decyzji lokalizacyjnej wydanej przez ministra.

Pozwolę sobie od czasu do czasu wkleić co nieco z przebiegu prac za płotem.

Tylko wciąż nie potrafię tego zrobić - pomimo kilku już prób (może ktoś pomoże?)

A tutaj wczorajszy mały problem mieszkanców okolicznych z regionu.

http://www.dziennikzachodni.pl/fakty24/252645,drogowe-ekrany-powstana-w-bedzinie-do-konca-roku,id,t.html

 

Polecam zwrócić uwagę na zamieszczone w tekście linijki o 2 latach wstrzymania budowy ekranów dźwiękochłonnych ze względów "ekonomicznych" -:)

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem polecony że 09.06 o godzinie 10.00 odbędzie się rozprawa w sądzie administracyjnym.

Trzeba jechać.

Ale co to - prawda?

Do Warszawy i z powrotem? -:)

500zł opłaty wniesione jesienią póxną i proszę!

Jest!

-:)

A "Godzilla" wali od 6.05 do 21. 55.

Może gdyby nie wcześniejsze interwencje waliłaby całą noc, ale mandat trzeba zapłacić - i chętnych brak.

Tego wycia i "pipania" nie chcielibyście w nowych domach pobudowanych nawet sobie wyobrazić.

Bażanty ocipiały bo nie wiedza gdzie przejść na lęgowiska, mama zająca wlazła mi na ogródek z młodymi.... inwestycja idzie pełna parą - bez jakiejkolwiek do dzisiaj decyzji i postanowienia -:)

 

Godzilla wyłazi u mnie zza płotu -:)

images.jpeg

Obraz 990.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wczoraj przyjeżdżam z roboty - coś furczy na działce.

Se wleźli przez płot i rżną.

Było ostro, wulgarnie, stwierdziłem że brama i wszystko pozamykane - nie wiem jakim prawem przeskoczyli płot.

Bo oni mają z Dragadosa pozwolenie (wykonawca hiszpański)

Kazałem mu spier...ać i powiedziałem że pod tarasem miałem 2 sztabki złota i ich nie ma i chyba trzeba zadzwonic po policję żeby wyjaśnili kto je zabrał.

Idą na bezczelnego, decyzji lokalizacyjnych wciąż nie ma, za to wszystkie drzewa wyrżnięte wokół.

Już azylu zieleni nie ma.

U mnie nie wycięli-bo bym zabił gnojka.

Ale nie wiem co zastane dzisiaj po powrocie z pracy.

Chyba pora przestać pracować - a pilnować.

Mam kilka zdjęć - znajdę chwilke to powklejam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycięli.

Wczoraj wróciłem z pracy po 16.00 - wycięte wszystko.

Zadzwoniłem na policje, jest protokół, są zdjecia - i co z tego.

Wycięli wszyściuśko.....................choć przecież dzień wcześniej zapewniali mnie że nie ruszą bo nie mogą.

Czuję się okropnie.

Mieli szczęście że nie było nikogo jak wrciłem i dzisiaj też sie nikt nie pokazał.

Będa w poniedziałek - poczekam na nich

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...