Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Autostrada - przez mój nowo budowany dom.


bobiczek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 888
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No co Ty, Bobiczku. Nigdy w życiu bym sobie jaj nie robiła ja tylko, jak każda kobieta, jestem bardzo praktyczna. Podoba mi się pomysł Twojej Żony, w dobie bezrobocia każdy grosz się przyda. I jak blisko do pracy!

 

Bobiczku, nie gniewaj się. Jak człowiek jest tak bardzo zdołowany, to już tylko śmiać mu się z tego wszystkiego chce.

Znam to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Halo Bobiczku???

Jeśli możesz dostać Eurobiuld Poland. marzec 2003 str. 64

Może ten artykuł jest dla Ciebie???

Chodzi o art. 67 jeszcze obowiązującej ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym z 7/07/1994 - zgodnie z jego treścią wiele miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego uchwalonych przed 1/01/1995 utraciło moc wraz z początkiem tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dopiero teraz zajrzałem do tego wątku i przyłączam się do wszystkich trzymających kciuki. Mamy w rodzinie działkę, z którą od ponad 30 lat nic nie można zrobić - ani sprzedać, ani budować, bo stale zmieniają się plany zagospodarowania. Ostatnie plany, to właśnie autostrada. I to dokładnie przez środek, nawet nie "słupek SOS". Pewnie wykupią, ale jak znam życie i tempo budowy autostrad, to ja tego nie doczekam. Chyba że znów zmienią plany. I tak "ad mortem defecatam".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobiczek, dziś zajrzałem do tego wątku. Włosy stają dęba. Trzymam kciuki.

Żeby tak można było: "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-09-03 10:10, aziel wrote:

Bobiczek!

Z twojej relacji wynika, że w chwili obecnej możesz się bić tylko o odszkodowanie. Bierz kasę i wynoś się z tego miasta.

Niestety, to może nie być takie proste. Mogą płacić, ale tylko za te działki, które są dokładnie w pasie autostrady. Te, które są obok mogą oddzielić taką ładną ścianką tłumiącą hałas i już. A co zrobi właściciel takiej działki, to ich może nie interesować. To nie jest mój wymysł. Odbyłem rozmowę w mojej gminie i tak mi powiedziano. Ponieważ też mamy działkę "pod autostradę", panie dokładnie oglądały mapę, czy przypadkiem nie jest to 20m z boku.

Nie twierdzę, że zawsze, ale takie numery mogą być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-09-03 10:10, aziel wrote:

Bobiczek!

Z twojej relacji wynika, że w chwili obecnej możesz się bić tylko o odszkodowanie. Bierz kasę i wynoś się z tego miasta.

Niestety, to może nie być takie proste. Mogą płacić, ale tylko za te działki, które są dokładnie w pasie autostrady. Te, które są obok mogą oddzielić taką ładną ścianką tłumiącą hałas i już. A co zrobi właściciel takiej działki, to ich może nie interesować. To nie jest mój wymysł. Odbyłem rozmowę w mojej gminie i tak mi powiedziano. Ponieważ też mamy działkę "pod autostradę", panie dokładnie oglądały mapę, czy przypadkiem nie jest to 20m z boku.

Nie twierdzę, że zawsze, ale takie numery mogą być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobiczek, gratulacje. Cieszę się razem z Tobą. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...