NOTO 23.11.2004 07:59 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 ile to litrów i jakie ceny macie w okolicy za butlę ? Ile kosztuje pierwsza butla z tzw. kaucją ? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
az1719499295 23.11.2004 13:39 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 gaspol i BP - kaucja 100 zł gaz 11 kg - 38zł Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
NOTO 23.11.2004 13:54 Autor Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 gaspol i BP - kaucja 100 zł gaz 11 kg - 38zł Ale ile to litrów gazu z tego wychodzi ? 1 kg= xx,xx litrów ? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Bigas 23.11.2004 14:37 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 W okolicach Wawy za 11 kg 28 zł. A np w Castoramie I butlę mozna kupić za 75 zł. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
az1719499295 23.11.2004 14:45 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 1 kg ~ 1,84 l , czyli 11 kg to ok 20 litrów W okolicach Wawy za 11 kg 28 zł. qrcze to u nas jakiś rozbój w biały dzień. Jesteś pewien ? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Bigas 23.11.2004 15:02 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 Tak, pewien jestem na 100% i to na dodatek nie muszę się nawet nigdzie ruszać. Jeździ sobie pick-up codziennie i zawija i w moja uliczkę, praktycznie muszę tylko dotargać butlę od bramki do domu, a sygnałem że ma się zatrzymać jest pusta butla ustawiona na ścieżce, widzi ją przez ogrodzenie i się zatrzymuje. To się nazywa obsługa klienta "door-to-door". Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
jeżyk 23.11.2004 16:19 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 Na stacji Orlenu 40 zł - 2 zł rabatu + długopis firmowy Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Bigas 23.11.2004 16:24 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 To niech ten ptaszek z Orlenu, ponoć strzegący jakości (w życiu o takiej nie słuszałem) wsadzi sobie ten długopis ........ głęboko, moze nawet i butlę jak potrafi. Monopoliści cholerni. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
jeżyk 23.11.2004 16:28 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 Na małych prywatnych stacjach LPG jest po 38 zł ale bez długopisu. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Adam___ 23.11.2004 20:45 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 23 Listopada 2004 W okolicach Wawy za 11 kg 28 zł. A np w Castoramie I butlę mozna kupić za 75 zł. Nie warto kupowac w Casto. Juz lepiej pogadac tym gostkiem co rozwozi,albo wziasc ze stacji butle z kaucja Odda si enowa a dostanie sie jakies obdrapane padziewie. Bedzie miala legalizacje i wszystko bedzie OK.Ale nieciekawie wyglada Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Recommended Posts
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.