Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 186
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kartka taka ładna, że ciągniemy w swoją stronę :)

 

 

WSZYSTKIE karteczki przepieknej urody :D sa ........ prosze licytowac :yes: .

Cos mi mowi , ze jesli chodzi o karteczke numer 4 to Redakcja nie powiedziala jeszcze ostatniego slowa :no: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi mowi , ze jesli chodzi o karteczke numer 4 to Redakcja nie powiedziala jeszcze ostatniego slowa :no: .

 

Prosze , prosze tak bez ostrzezenia :lol2: nagle karteczka numer 4 zmienila wlasciciela .... GRATULUJE wyboru taktyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kubeczkow nikt nie licytuje ...... :( ...... sliczne sa ( mam w domu kilka z poprzedniej aukcji ) w Swieta idealnie wpasuja sie w choinkowy klimat ...... :yes:

 

 

To ja poprosze te moje fantastyczne kubeczki numer 24 , 25 i 26 po 120 zl. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w niedzielę :)

Poproszę kartki nr 2 i 3 po 30 zł

 

Zainteresowanie aukcją nie to, co podczas poprzednich aukcji, niestety :(.

Edyta M jak zawsze niezawodna, ale to nie na Niej powinien spoczywać główny ciężar licytacji, bo to w kupie siła :)

 

Redakcjo!

Może za mało osób wie o aukcji, może trzeba wysłać wiadomość na PW, może dać linki w poszczególnych wątkach??? ( Ufając, że nikt się nie przyczepi o spamowanie, jak to kiedyś bywało).

Im nas więcej, tym lepiej :yes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w niedzielę :)

Poproszę kartki nr 2 i 3 po 30 zł

 

Zainteresowanie aukcją nie to, co podczas poprzednich aukcji, niestety :(.

Edyta M jak zawsze niezawodna, ale to nie na Niej powinien spoczywać główny ciężar licytacji, bo to w kupie siła :)

 

Redakcjo!

Może za mało osób wie o aukcji, może trzeba wysłać wiadomość na PW, może dać linki w poszczególnych wątkach??? ( Ufając, że nikt się nie przyczepi o spamowanie, jak to kiedyś bywało).

Im nas więcej, tym lepiej :yes:

 

Tak zrobimy, ponownie nagłośnimy aukcję. Podziękowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie aukcją nie to, co podczas poprzednich aukcji, niestety :(.

Edyta M jak zawsze niezawodna, ale to nie na Niej powinien spoczywać główny ciężar licytacji, bo to w kupie siła :yes:

 

bpis :hug: liczymy , ze jeszcze kilka WSPANIALYCH osob pojawi sie tutaj przed zakonczeniem Aukcji ... nie dajcie sie prosic , pokazcie jakie WIELKIE SERCA macie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Krainę szczęśliwości" poproszę za 60 zł.

Brakuje mi aukcji, podczas których forumowicze wystawiali swoje fanty...

 

 

Agdus fajnie , ze jestes :hug:.... Kraina na ten moment Twoja , bardzo dziekujemy :yes:. Nam tez brakuje fantow Forumowiczow ... mnie osobiscie naszej KOCHANEJ ZELKI :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...