Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

[b]WJAZD (ZJAZD) DO GARAŻU - JAKI ? ?[/b]


Roney

Recommended Posts

Potrzebuje porady w celu podjecia decyzji o wykonaniu "zjazdu do garażu (w podpiwniczeniu). Czy wykonać go w lini prostej czy "po łuku" ?

Jeśli ma ktoś doświadczenie z tym związane proszę o kontakt.

Pozdrawiam

 

Jeżeli nie boisz się wjazdu/wyjazdu zimą na lodzie to zrób sobie po łuku.

 

A jeżeli masz miejsce to zrób w lini prostej z bardzo łagodnym spadkiem.

 

Doświadczenie -> 10 lat wjazdu do garażu w piwnicy chyba wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam w lini prostej, bo inaczej nie można było go zrobić :wink: A jakiego matriału uzyjesz do jego wykonania? Ja w tym roku zrobiłem z kostki Nostalit z Jadaru. Chciałem jescze podgrzewany zrobić, ale po dłuższych rozważaniach stwierdziłem, że pomachać łopatą troche nie zaszkodzi (znaczące koszty podgrzewania).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam w lini prostej, bo inaczej nie można było go zrobić :wink: A jakiego matriału uzyjesz do jego wykonania? Ja w tym roku zrobiłem z kostki Nostalit z Jadaru. Chciałem jescze podgrzewany zrobić, ale po dłuższych rozważaniach stwierdziłem, że pomachać łopatą troche nie zaszkodzi (znaczące koszty podgrzewania).

 

 

Co do kwestii z jakiego materiału mam(y) wykonać ten zjazd to jeszcze nawet się nie zastanawialiœmy... ale też nosiliœmy się z zamiarem wykonania podgrzewanego zjazdu... to wszystko jeszcze przed nami, bo dopiero finalizujemy projekt a inwestycje zaczynamy w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...