Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pulpit obsługowy (531452) do Renoventa HR Brink - gdzie kupić


Recommended Posts

Potrzebuję pomocy,

gdzie mogę kupić Pulpit obsługowy z wyświetlaczem (nr katalogowy 531452) do rekuperatora Renoventa HR BRink??

 

niestety mój instalator wycofał się z biznesu i teraz mam problem bo wyświetlaczem już nie wyświetla cyferek i nie mogę zmienić ustawić :-(

 

proszę, może ktoś ma do sprzedanie??? albo wie gdzie kupić???

z góry dzięki

 

Wesołych Świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy,

gdzie mogę kupić Pulpit obsługowy z wyświetlaczem (nr katalogowy 531452) do rekuperatora Renoventa HR BRink??

 

niestety mój instalator wycofał się z biznesu i teraz mam problem bo wyświetlaczem już nie wyświetla cyferek i nie mogę zmienić ustawić :-(

 

proszę, może ktoś ma do sprzedanie??? albo wie gdzie kupić???

z góry dzięki

 

Wesołych Świat

 

Wiesz co - ten pulpit obsługowy rekuperatora jest bardzo drogi - lepiej jest go wymontować i zawieźć do elektronika - przy pomocy lutownicy w 10 minut wymieni

poszczególne 4 elementy https://allegro.pl/oferta/hdsp-7511-wyswietlacz-numeryczny-led-9830335472 i po sprawie.

Warto jest go wcześniej określić - typ, i wielkość oraz rodzaj sterowania czy wspólny + czy minus. Jak widziz na boku są cyfry i oznaczenia i zakupić taki sam lub o innym kolorze.

Jeśli to tylko to - Kiedyś widziałem to w ofercie firmy ASK z Krakowa, i jeśli znajdę - to podeślę jeszcze jednej firmy jak naprawiałem swój rekuperator w wątku na forum opisałem to kiedyś.

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?108338-Opinie-na-temat-rekuperatora-Brink-Renovent-HR&p=7887918&viewfull=1#post7887918

Pozdrawiam

Edytowane przez CityMatic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...