Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakiej firmy baterie polecacie  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy baterie polecacie

    • Tres
      6
    • Hansgrohe
      15
    • Groche
      16
    • Kludi
      14
    • Roca
      6
    • Paffoni
      1
    • Oras
      2
    • Cifal
      0
    • KFA
      6
    • Deante
      3
    • Ideal Standard
      1
    • Aquaform
      0
    • inne
      7


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 704
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Kończymy właśnie łazienki i szukamy baterii prysznicowych, wannowych i umywalkowych. Tak naprawdę to braliśmy pod uwagę tylko Hansgrohe ale znaleźliśmy fajne baterie firmy Zucchetti albo Paffoni. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi firmami? Wzornictwo pierwsza klasa, jak to z włoskimi produktami, ale jak z jakościa i trwałością? Może inne, godne polecenia firmy(raczej średnia półka)?

 

Pozdrawiam

P.R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

KFA najróżniejsze mam w domu od zawsze i nie wiem, co to problemy z bateriami. Te najpoważniejsze to wymiana uszczelki :wink: Wymiana tylko przy okazji remontów.

Dlatego teraz też wszystko z KFA zamontowałam i mam nadzieję, że zdania nie zmienię :roll:

Dizajnerskie to one nie są, ale mi to akurat ... :wink: Dla mnie, bateria ma wyglądać jak bateria i się nie psuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria nefryt - najzwyklejsza :D Ale jako jedna z nielicznych ma obracaną wylewkę przy sztorcowej baterii umywalkowej, a na tym mi zależało bardzo.

 

Tylko jakiś zestaw prysznicowy kupię oddzielnie, bo w KFA za mały wybór nawet jak dla mnie :lol: Poza tym mają tylko metalowe wężyki prysznicowe, a ja nie chcę, bo zarastają i są ciężkie :-?

Na razie w ramach prysznica podpięta słuchawka z wężem za 19 zeta (najtańsza no name, jaką znalazłam) i już się boję, że ta prowizorka będzie z tych trwalszych :x Wisi trzeci miesiąc i nic się z nią nie dzieje, a ja nie mam pretekstu, żeby na coś solidniejszego się zdecydować :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hansgrohe czy Tres wiadomo ze sa ok. Ale potrzebuje baterie wysoka umywalkowa niestety tansza i tu mam problem - w sklepach z armatura udzielaja sprzecznych informacji.

Jedni twierdza ze Deante to chinskie badziewie a lepszy jest np. wloski Paffoni a inni odwrotnie ze to Pafoni produkowany jest w Chinach. Moze mi doradzicie jak to naprawde jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbujesz rodzimej produkcji? :lol:

 

Nasz dom jest już trzecim miejscem (po dwóch poprzednich mieszkaniach), gdzie z powodzeniem sprawdzają sie baterie Krakowskiej Fabryki Armatur. I wbrew temu, co niektórzy sądzą, że w Castoramie jest be, nasze tam właśnie kupiliśmy. Cały osprzęt do dwóch łazienek i kuchni.

W mieszkaniu mieliśmy 7 lat (mam nadzieje, że dalej dobrze sie sprawują :wink: ), obecnie mamy czwarty sezon. I wszystko ok.

 

Wybór duży i cena przystępna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w starym (12 lat) mieszkaniu mam wszędzie

Armaturę Krakowską. I wygląda jak nowa!

(może dbałam...:)

Może wtedy robiono dobre rzeczy....

 

Do nowego mieszkania kolega, który ma

hurtownię hydrauliczną polecał mi albo Armaturę

Krakowską albo Grohe...

Ja oczywiście wybrałam to, co mi się podobało...

Czyli Kludi i Graff :)

Użytkuję od 2 m-cy.... (i to nie na co dzień,

bo w mieszkanku wciąż trwają roboty budowlane)

więc ciężko mi się wypowiedzieć.

 

Życzę udanych wyborów, GGGosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...