Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakiej firmy baterie polecacie  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy baterie polecacie

    • Tres
      6
    • Hansgrohe
      15
    • Groche
      16
    • Kludi
      14
    • Roca
      6
    • Paffoni
      1
    • Oras
      2
    • Cifal
      0
    • KFA
      6
    • Deante
      3
    • Ideal Standard
      1
    • Aquaform
      0
    • inne
      7


Recommended Posts

Co znaczy dobrą półkę? Mocno stuknie mnie po kieszeni? Czy temat trudny? Czy fajne :lol: ? To zdjęcie to jest własnie Roca i cena powala. Wczoraj przekopywałam internet i niczego podobnego nie znalazłam. W sklepach też :( Na stronach internetowych tych firm co podałeś też nie moge sie czegoś podobnego doszukać :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 704
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobra polka to takie "mercedesy" :D :D

Beda drogie, podejrzewam jednak, ze Roca byla chyba najtansza :cry:

Hansa ma na pewno podobne a na stronach internetowych czesto nie pokazuja serii limitowanych lub ekskluzywnych bo cena od 2500 w gore za mala baterie umywalkowa nie nastraja optymistycznie klientow . Poszukaj we wloskich "badziewiakach" , moz w Meloh - w rozsadnej cenie takiej do 1500zl bedzie trudno jednak cos znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałam baterię Bonetti - "włoskiego badziewiaka" :wink: - w ubiegłym roku; 4-otworowa kaskada nawannowa (OM-W4-00-E) kosztowała wówczas około 1000 zł.

Tego typu baterie trzeba jednak montować w pewnym oddaleniu od ściany, wtedy łatwiej ją wyczyścić, no i wygląda efektowniej. Konieczna więc dodatkowa półka z tej strony wanny.

 

http://www.bonetti.com.pl/op_klasa.id_1#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałam baterię Bonetti - "włoskiego badziewiaka" ........

Tego typu baterie trzeba jednak montować w pewnym oddaleniu od ściany, wtedy łatwiej ją wyczyścić, no i wygląda efektowniej. Konieczna więc dodatkowa półka z tej strony wanny.

 

No wlasnie jak jest z tymi bateriami Bonetti???

W jednym mieszkaniu mamy wszystkie baterie tej firmy i sa super,a w drugim jest tak jak piszesz,beznadzieja.

Musza byc chyba lepszego i gorszego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Czy nie uważacie że 200 zł za baterię to strasznie dużo?

 

Jeżeli chodzi o takie baterie to z pewnością masz rację

http://www.novino-batteries.com/images/prod1.gif

 

Czy baterie i inne części armatury kupuje się na kilka dni? Chyba bym nie kupił baterii za 200 PLN - no może do budynku gospodarczego.

 

ps. snobem nie jestem, lubię, jak mi wszystko w domu funkcjonuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wątek!!!

 

jeszcze, jeszcze...

please

 

:D :D :D

 

Odpowiedź na Twoje pytanie : TAK

 

 

 

 

 

Wybacz, ale wątek się chyba nieco wyczerpał... a może nie i zaraz zacznie się booom :):):) Moje nie jest konkretniej, ale weselej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie że 200 zł za baterię to strasznie dużo? Nie mówiąc o bateriach za 1000 :o

 

Jak Ci sie podoba ta za 1500 a Cie nie stac, zawsze mozna sobie kupic taką samą u pasera albo zlodzieja za stówę.

Najbezpieczniej jak zlodziej bedzie Chinczykiem.

:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie że 200 zł za baterię to strasznie dużo? Nie mówiąc o bateriach za 1000 :o

 

Nawet krakowska armatura ma porażające ceny.

 

Czy jest coś tańszego co też będzie działać ?

Każda bateria będzie Ci działać a przynajmniej przez jakiś czas. Ja nie będę kupował baterii droższych niż 200-300 PLN. Są to jedne z najłatwiej wymienialnych elementów w domu i jeżeli kiedyś mi odbije to sobie wstawię taką za 1500. Dla mnie 1500 PLN to połowa kosztów wyjazdu nad morze (zimne, polskie) więc szanse zakupu są niewielkie. Mam w domu w kuchni baterią Effepi od jakichś 6 lat bez śladów zużycia i awarii. W łazience mam tanie baterie Ferro które działają bez zrzutu jeżeli chodzi o szczelność itp. W baterii wannowej schrzaniła się "słuchawka" prysznica ale dla mnie to normalka bo ze starą działo się to samo. Jest to efekt nie posiadania prysznica-kabiny. Z tego powodu prysznic przy wannie jest intensywnie używany i co jakiś czas trzeba wymienić wąż albo słuchawkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...