Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Młot udarowy dla amatora


Recommended Posts

Witam chciałbym kupić młot udarowy do amatorskiego użytkowania co byście polecili w przedziale cenowym między 170 - 250zł? Młota używać będę głównie do wiercenia oraz czasami do cięższych prac typu skuwanie oraz kucie itp. Prace te będą wykonywane sporadycznie po prostu w miarę potrzeby. Nadmienię że mój poprzedni młot Dedra poległ po około 15 latach takiego właśnie użytkowania i pewnie jeszcze by służył gdyby nie brak umiejętności kolegi który nim pracował ale trudno muszę kupić nowy i tyle dlatego zwracam się do Was o pomoc w wyborze co byście polecili. Jak wspominałem wyżej mam do wydania maksymalnie 250zł i nic więcej więc powyżej tej kwoty proszę nie proponować nic pozdrawiam i czekam na info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być młotowiertarka czy wiertarka udarowa? Jakiej mocy udaru oczekujesz? Najlepiej polować na promocję lub akcje, np. Amazon miał w październiku promo na Boscha i młotowiertarka z serii professional GSB 13 RE była po 190 zł.

W Lidl masz praktycznie co chwilę promo na ich młot udarowy PBH 1500 F6 za 199, a zdarza się za 149, za tyle kupiłem, raz użyłem i mogę powiedzieć, że działa. Za 250 to cuda nie kupisz , ale może się udać, że coś dobrego trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 months później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...