Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Drzwi wewnętrzne


Recommended Posts

ile kosztują i jakie futryny wybrałeś?

Drzwi Siena w laminacie z rabatem kosztują 540zł ( brutto) ,

natomiast ościeżnica Standard z drewna klejonego 170 zł + opaski na jedną stronę 40 zł ( wszystko brutto z rabatem).

Chodzi mi o opinię , czy ktoś ma już jakieś doświadczenia odnośnie jakości wykonania tych drzwi, bo model prezentuje się bardzo atrakcyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

540 złociszy brutto za Sienę w laminacie... ale jaka szerokość skrzydła i jakie wybarwienie? Widziałeś je "na żywo"??? Też szukam dobrych drzwi wewnętrznych.

 

A podana cena ościeżnicy dotyczy ościeżnicy regulowanej?

 

Piszesz o rabacie, ile procent dostałeś od cennika fabrycznego?

 

 

pzdr., kocza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję drzwi Siena z laminatu w kolorze buku . Podana cena dotyczy ościeżnicy standard z drewna klejonego . Ceny oraz kolory laminatów

można sprawdzić na stronie http://www.stolarka.com.pl.

Ja dostałem 12% rabatu . jest mozliwość jeszcze dodatkowego rabatu 12-14 % jeżeli kupimy drzwi z montażem ( montaz 1 szt drzwi wyceniają

na 100-120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam,

 

podciągam temat, bo już na poważnie jestem "na kupnie".

 

Oglądaliśmy wielkie ilości przeróżnych drzwi, ale ze względu na dużą ilość potrzebnych naszą grupę docelową stanowią takie do max 1000 złociszy za sztukę z ościeżnicą i szybą matową (chyba najlepiej trawioną, by się nie palcowała).

 

Moje pytanie... jakie macie opinie z użytkowania drzwi SIENA produkcji Stolarka Wołomin SA? Jakie upusty od fabrycznego cennika można wyhaczyć przy zakupie ok. 10 wyżej opisanych kompletów?

 

Proszę o Wasze opinie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

kocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...