Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do marze?... a raczej do dziennika budowy wwioli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiolka jestem za, a nawet przeciw.

Nie napalaj się za bardzo na projekt jak jeszcze nie masz WZ, ja już odszzcekałem Z blaskiem, a taki pikny projekt był, jak WZty dostałem, kalenica nie taka i tem podobnie.

Jak biuwy cię poinformują o projekcie projektu (pocztą pantoflową) to zobacz czy uda się wpasować marzenia w urzędnicze wypełnienia.

 

Życzę żeby się udało :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt... hmm. Sama go robie, ale projekt indywidualny to tak szumnie brzmi. Umiem projektowac, 6 lat pracowałam jako asystent projektanta (z tym, że byl to konstruktor nie architekt), nie mam uprawnień, bo nie dopilnowałam, by je zrobić (tzreba by jeszcze uzupełnic papiery i zdac egzamin). Projet bardzo prosty podobny do wileu innych. Poddasze użytkowe, dwuspadowy dach. Program funkcjonalny typowy : salon z aneksem jadalnym, kuchnia, dodatkowy pokój łazienka garaz i kotlownia w przyziemiu, na poddaszu 3 sypialnie lazienka garderoba i stryszek nad garażem. Zadnych balkonw i innych ekstrawagancji. jedyna "ozdoba" to aneks jadalny w wykuszu i klatka schodowa z lukarna w osi budynku od frontu. Działka z wjazdem od pólnocy (nieco północny wschód). Ot tyle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Hej Wwiola fajnie samej sobie zaprojektować domek. :D Wszystko będziesz miała tak jak sama chcesz. A co do projektu to szukam podobnego tzn w ilości i położeniu pomieszczeń na parterze i poddaszu. Ile osób ma u ciebie mieszkać? :roll:

Gratuluję posiadania warunków zabudowy :p

Jak nastroje budowlane w nowym roku? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

Trzymamy kciuki za Twoją budowę (oby szybko i porządnie) rosła. My planujemy zacząć za rok lub dwa, jak pozbieramy papiery i oczywiscie trochę kasy. Będziemy pilnie śledzić Twoje postępy i doświadcznia, bo też(?) będziemy budować w Elblągu. Gdzie kupiłaś działkę (jeśli mogę zadać tak bezpośednie pytanie :oops: ), w Dąbrowie?

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam krajanów :)

Działkę mamy w Rubnie. Cenowo wyszło nieco taniej i co ważniejsze było dla nas : autobus (11) jeździ co 10-20 min. Jeżeli chodzi o odległośc od centrum to chyba jest podobnie, a mam piękny widok na Zalew i las niemal "za płotem" (Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam krajanów :)

Działkę mamy w Rubnie. Cenowo wyszło nieco taniej i co ważniejsze było dla nas : autobus (11) jeździ co 10-20 min. Jeżeli chodzi o odległośc od centrum to chyba jest podobnie, a mam piękny widok na Zalew i las niemal "za płotem" (Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej)

 

Widzieliśmy te oferty, ale nie dojechaliśmy w to miejsce. My będziemymieć pod nosem 16, którą ja w razie potrzeby dojadę do pracy, a nasza starsza i za jakiś czas środkowa córcia dojadą do szkoły. Rzeczywiściew Dąbrowie działki wychodzą drogo I ta droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...