Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do marze?... a raczej do dziennika budowy wwioli


Recommended Posts

Cytat:

Wiecie co?

Skończyli tynki !!!!

Naprawde skończyli !!!!!!!

 

Co prawda zostały jakies poprawki, ale cóz to poprawki skoro robota skończona. No nie moge chyba się z radości upiję !!!

 

 

powiedz tylko kiedy?

 

Mówiąc szczerze to wczoraj :oops: :oops: :oops: .

 

Zorganizowalismy z sąsiadami na budowie grila. Tak z zaskoczenia i z rozpędu, ale było super !!! Polecam !!!

 

I wiecie co. Udali nam się sąsiedzi (tfu, ftu odpukać :D ), dogadujemy sie super i stosunki sa dobre, moze dlatego, ze nie wchodzimy sobie w drogę , nie wtrącamy sie sobie nawzajem a tylko w razie potrzeby pomagamy. Plecam takie rozwiązanie z całego serca !

 

szkoda. że nie wiedziałam... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wwiola, tynki masz juz gotowe! No to sukces!

Ja jeszcze czekam... :roll: na nasze, a co termin podaja to za chwile jakos dziwnie odsuwaja dalej...Maz powiedzial, ze chyba zacznie tego szefa nagrywac, bo on jakos slabo pamieta co powiedzial... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie macie pojęcia jak sie ciesze z tych moich tynków. A raczej z tego, ze pozbyłam się (narazie) tynkarzy. Zostały jeszcze poprawki, ale powiedziałam tynkarzom, że wpuszczę ich dopiero po wylewkach. Niech zakładaja folię na nie i moga poprawiac. Facet ( ich szef ) próbował mi wmówic dziś, ze przeciez tak niewiele zostało do poprawienia i oni dziś skończą. Taaa, niewiele :( . Cały garaż, spożarnia i wiatrołap :( do ponownego przetarcia.

Zieljka łączę się w bólu :( , strasznie przykro patrzec jak robota się ciągnie jak flaki z olejem.

 

Joanna, ja Ci przecieram szlaki - będizesz wiedziała kogo sie wystrzegać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no Wiola, ale tempo narzuciliście :o :D . W sumie do lipca jeszcze miesiąc czasu, wylewki na pewno zrobicie, gorzej z kładzeniem podłóg, bo wylewki muszą dobrze wyschnąć. A co tam, miesiąc na betonie idzie przeżyć. A może w lipcu będzie w końcu ładna pogoda to i pod namiotem można się kimnąć - będzie fajnie jak na biwaku :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...