Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do marze?... a raczej do dziennika budowy wwioli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

PS.Masz namiary na dobrego hydraulika???

 

Nie mam :( :( :( . Jedynie ten mój się sprawdza, ale on nietutejszy jak wiesz. Co prawda moja nowa koleżanka z nowej pracy dziś reklamowała swojego szwagra , że niby hydraulik (juz w drogim pokoleniu, bo jej zmarły teść tez był hydraulikiem) bardzo dobry i chwalony, ale nic o nim nie wiem. Ale nie zaszkodzi chyba zapytac o namiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Masz namiary na dobrego hydraulika???

 

Nie mam :( :( :( . Jedynie ten mój się sprawdza, ale on nietutejszy jak wiesz. Co prawda moja nowa koleżanka z nowej pracy dziś reklamowała swojego szwagra , że niby hydraulik (juz w drogim pokoleniu, bo jej zmarły teść tez był hydraulikiem) bardzo dobry i chwalony, ale nic o nim nie wiem. Ale nie zaszkodzi chyba zapytac o namiary ?

 

nie, na razie myślimy o Hydrobudowie, ale ich też trzeba kontrolować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie wstyd , mój dziennik spadł na trzecią stronę !

A wstyd wstyd 8) :wink:

Upały to fakt ale zeby aż tak nei chciało sie pisać :roll: :roll: :wink: :wink: 8) 8)

 

Parapety zamówione, będą debowe, jak parkiet, 8 setek za komplet.

A ile to sztuk komplet :roll: :roll:

 

I fotkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii chcemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wiola Proszę nie trać zapału, bo jak przeglądam forum to właśnie zauważam, że to zajwisko jest powszechne. Znalazłam może ze trzy dzienniki, które były napisane od "fundamentów po ostatni gadżet dekoracyjny". Może to tylko przejściowy stan???

Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło,że jednak jest ktoś, kto czyta mój dziennik :D , nawet jesli piszący wagaruje :D .

 

Mam nadzieję, ze ten brak zapału jest chwilowy, bo naprawdę lubie to forum i inteesuję się sprawami budowlanymi. Teraz z racji wykonywanego zawodu mam spory przegląd ekstremalnych sytuacji budowlanych, może dlatego mniej mnie bawi własny dziennik ?

 

Postaram się poprawić :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, to już za miesiąc się przeprowadzacie? Ale szybciutko Wam wszystko idzie. Po wakacjach już we własnym domku .

 

A mnie się wydaje, ze trwa to straaasznie długo i ciągnie się jak flaki z olejem. :) . Niemniej faktycznie na koniec wakacjizamierzamy zamieszkać bez względu na stan wykończenia domu 8) . Po prostu szkoda kasy na wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...