Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do marze?... a raczej do dziennika budowy wwioli


Recommended Posts

Nadbitkatopalisander z nobilesu. Firma jest ważna, bo inne palisandry sa ciemniejsze.

 

Dziękuję Wiolu, widzę że rzeczywiście dużo zależy od firmy. Ten Twój palisander z Nobilesu jest dużo jaśniejszy od tego firmy Sadolin - mam teraz porównanie, bo jeszcze jedna osoba z forum ma taką nadbitkę pomalowaną na palisander właśnie Sadolinu i tamten kolor jest dużo ciemniejszy :wink: Dzięki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mamy też skończoną piwniczko - spiżarnię pod schodami

 

Wiolu... moze jakies zdjecie tego pomieszczenia? bardzo mnie interesuje gdyż sam mam zamiar wykonczyc to pomieszcze jeszcze w tym roku, wiec wszelkie mozliwe inspiracje sa jak najbardziej wskazane

pozdrawiam i gratuluje zamieszkania

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kolia, bardzo Cię przepraszam :oops: :oops: :oops: . Juz mówię. Czapka jest cała otynkowana (także od góry) tynkiem mozaikowym jak cały komin. Zwieńczeniem przewodu spalinowego/dymowego jest taki metalowy (hmm chyba metalowy, bo srebrny :D :D :oops: ) element z komina systemowego. Żadnych dodatkowych daszków nie mam.

 

Nie wiem czy o to Ci chodziło, starałam się opisać w miarę dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodziło mi o to co na górze na czapie. My też mamy otynkowaną tynkiem mozaikowym, ale wykonawca mówił że może jeszcze czymś to zabezpieczyć bo po kilku latach może się zacząc ropzadać, proponował papę na górze albo blachę i dlatego się pytam co u Was, a z tego co piszesz wygląda że mamy tak samo :)

 

Jak się mieszka w nowym domku? Na pewno fajnie, też bym juz chciała :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wwiola, przykro cos takiego czytac. Nie ma sposobu na takich ludzi. :evil:

Nasi od ocieplenia zaczeli robic w kwietniu. Jeszcze nie skonczyli. :evil:

Mąz wierzy w to, ze facet zadzwoni tak jak mowil po polowie wrzesnia, bo mial wypadek, spadl z rusztowania... Byl u nas i faktycznie zle wygladal i nie mogl mowic, dogadiwali sie piszac na kartce...

Zal mi faceta, ale co do tego, ze on dotrzyma slowa, to ja mam duze watpliwosci....

Ja to widze tak...Bedziemy przed zima latac aby ktos zakonczyl nam robote spaprana przez kogos innego... :evil:

No, nie mam slow na tych fachowcow... Nikt juz nie dotrzymuje danego slowa... :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...