Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do marze?... a raczej do dziennika budowy wwioli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Dzieki za dobre słowa :D

 

ale ja jestem załamana ilością wody wewnątrz domu, ilością błota wokół...Wracam do Twojego dziennika, bo jednak tchnie optymizmem

 

Joanna nie masz co się załamywać. Zobaczysz w przyszły roku tez będziesz się chwalić :D :D :D . Bo jak juz się zamieszka, to drobne smutki są spychane w kąt. U nas też błoto, a jakże, i ponuro i zimno. W domu jednak przy kominku z dobrą książką w dłoni czy na forum (jak ja w tej chwili 8) wszstkie smutki znikają i jest... No cudnie jest :D :D :D

 

I powiem Wam w tajemnicy : Jestem strasznie dumna z siebie, jestem strasznie dumna, ze udało nam się zbudowac ten dom.

 

A teraz mamy resztę życia na to, by go upiększać i, by w nim ŻYĆ po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za dobre słowa :D

 

ale ja jestem załamana ilością wody wewnątrz domu, ilością błota wokół...Wracam do Twojego dziennika, bo jednak tchnie optymizmem

 

Joanna nie masz co się załamywać. Zobaczysz w przyszły roku tez będziesz się chwalić :D :D :D . Bo jak juz się zamieszka, to drobne smutki są spychane w kąt. U nas też błoto, a jakże, i ponuro i zimno. W domu jednak przy kominku z dobrą książką w dłoni czy na forum (jak ja w tej chwili 8) wszstkie smutki znikają i jest... No cudnie jest :D :D :D

 

I powiem Wam w tajemnicy : Jestem strasznie dumna z siebie, jestem strasznie dumna, ze udało nam się zbudowac ten dom.

 

A teraz mamy resztę życia na to, by go upiększać i, by w nim ŻYĆ po prostu.

 

dlatego czytam dzienniki, żeby to zobaczyć, że właściwie każdy ma jakieś przepychanki (nawet Ty mimo że jesteś z branży) a jednak jakoś dociąga swoją budowę i jest zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...