Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do marze?... a raczej do dziennika budowy wwioli


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Super domek (ten daszek i wykonczennie piekne) i najwazniejsze ze wyszedl spod swojej reki.

Jestem ciekaw jaki masz typ dachowki bo bardzo mi sie podaoba calosciowo na dachu, ladnie przylega i tworzy rowna powierzchnie na czym mi bardzo zalezy. Chcialem badzo karpiówke ale niestety po pierwsze sama w sobie jest droga ale tez i ulozenie jest nietanie.

Ile jak do tej pory wyniosl Cie stan surowy tak mniej wiecej. Ja zaczynam za jakies 3 tygodnie wiec jestem ciekaw na ile mi wystarczy pierwszej transzy. Moja ekipa bierze za podobny domek (metrazowo) 21 tys za sciany i wykonczenie kominow bez dachu. Ale jest sprawdzona i porzadna nie chialem miec problemow na wstepie.

Pozdrawiam

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Dzieki za pochwały :D :D :D.

 

Dachówka to sirius ruppceramika kolor miedziany. Jest to dachówka zakładkowa na zamki boczne i górne, w związku z czym tworzy jednolite i bardzo szczelne pokrycie.

 

Koszty... Wydalismy do tej pory ok 130 tys. przy czym sam dach kosztowała krocie (mimo, ze dośc prosty w kształcie). W tym robocizna ok 35 tys. z dachem. W kosztach tych mieszczą się też przyłącza, papierologia i organizacja budowy (barakowóz, transport, dojazdy na działkę). Pokrycie sam materiał (ale komplet z oknami dachowymi, rynnami i obróbkami) kostzował 18 tys. Pow. dach 250m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Wiola napisała:

 

Ja sie te droge nieco odśnieży i posypie piaskiem bedzie zupełnie nieźle.

 

 

 

 

Nabijasz się :D :D :D , a ja naprawdę mam zagwozdkę jak to będzie zimą jak juz będziemy mieszkali...

 

Jagna dzięki za dobre słowo :D . Mówisz "będziemy zasiedziałymi mieszkańcami" - oby oby.

Wczoraj zjechali sie dziadkowie, Nika jest ich jedyną ukochaną wnusią a byla impreza w przedszkolu, no i niestety nie miałam gdzie ich przenocowac :( :( :( . Zostali tylko rodzice męża, bo mają dlaej do domu, moich musiałam w mroźną noc wypuścic do domu :cry: :cry: :cry: . Heh w przyszłym roku (mam nadzieję) już będe mogła "przechować' ich chocby miesiąc... No dobra 2 dni :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola napisała:

 

Ja sie te droge nieco odśnieży i posypie piaskiem bedzie zupełnie nieźle.

 

 

 

 

Nabijasz się :D :D :D , a ja naprawdę mam zagwozdkę jak to będzie zimą jak juz będziemy mieszkali...

 

Jagna dzięki za dobre słowo :D . Mówisz "będziemy zasiedziałymi mieszkańcami" - oby oby.

Wczoraj zjechali sie dziadkowie, Nika jest ich jedyną ukochaną wnusią a byla impreza w przedszkolu, no i niestety nie miałam gdzie ich przenocowac :( :( :( . Zostali tylko rodzice męża, bo mają dlaej do domu, moich musiałam w mroźną noc wypuścic do domu :cry: :cry: :cry: . Heh w przyszłym roku (mam nadzieję) już będe mogła "przechować' ich chocby miesiąc... No dobra 2 dni :wink: .

 

 

nie nabijam się!!!! :(

 

Byłam koło Twojej działki i chałupki jesienią po deszczu...

 

teraz, gdy ślisko może być jeszcze gorzej! I podejrzewam, że będziecie mieć zimą problem z odśnieżaniem!

 

Pozdrawiam i przepraszam, jeśli tak odebrałaś mojego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...