Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do marze?... a raczej do dziennika budowy wwioli


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przypadkiem natjknęłam sie na wasz dziennik budioowy. Moge zapytać ile kosztowała was sama instalacja odkurzacza centralnego? (robocizna plus materiały) Mamy gabarytowo podobny dom i naprawde mocno sie z mezem zastanawiamy nad odkurzaczem.

 

 

Z jakiej firmy bedziecie mieli odkurzacz?

 

Pozdrawiam

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, tynki cem wap wybrałam po pierwsze ze względu na twardośc, a po drugie ze wzgledów czysto estetycznych. Chodzi o to, ze tynk gipsowy jest idealnie gładki niemal jak szkło, ale w przypadku minimalnego zarysowania ta rysa jest bardzo, bardzo widoczna. A praktycznie nie da sie uniknąć tyn rys w trakcie przeprowadzki i potem podczas uzytkowania. Tynk tradycyjny ma z natury lekkę strukturę i nawet jeśli sie pojawią jakies zarysowania czy drobne uszkodzenia, których praktycznie nie da sie wyeliminować w normalnym życiu, to nie sa one w efekcie tak bardzo widoczne. A tynk z piasku kwarcowego naprawde wychodzi ładny.

 

Zeljka no właśnie z tymi podłogami mamy problem. Mój fachman (ten co robi poddasze) twierdzi, ze nie ma żadnego problemu by zlikwidować włąśnie w styropianie te nierówności. Ja praktycznie to zrobic dowiem sie jak on zacznie. mam nadzieję, ze faktycznie "da się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz przeczytalem od poczatku Twój dziennik i wiesz co... masz sliczny kominek... bardzo mi się podoba. Jesli mogłabys podesłać na maila kilka zdjęć kominka, w trakcie stawiania, byłbym bardzo wdzięczny, bo miałbym wtedy pokazać co mniejwięcej sam bym chciał mieć. Oczywiście zależałoby mi na zdjęciach przynajmniej odrobine wiekszych niż te które wklejasz

pozdrawiam

m.

ps. od dziś już bedę czytał Twój dziennik regularnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu dzieki za miłe słowo. Trochę zdjęć z budowy komika mam, ale niestety nie w necie, jeśli jesteś zainteresowany podaj adres email to Ci prześlę (są duzo wieksze niż te tutaj).

 

Ja myśle, ze są jeszcze u nas porzadni fachowcy , tacy co to np mają gdzięs posadkę a po godzinach dorabiają

 

Tak, tylko spróbuj takiemu zlecić tynki. Toż on sam, w dodatku po południu, robiłby je ruski rok. Niestety ze względu na czas trzeba brac co jest i wtedy mamy co mamy. Co nie zmienia faktu, że kafelki i podłogi będą mi kładli moi fachowcy właśnie po godzinach. Po prostu wiem, że są to naprawdę dobrzy fachowcy i zrobią dobrze. Zresztą kafelki czy podogi nie blokują robót w innych pomieszczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu dzieki za miłe słowo. Trochę zdjęć z budowy komika mam, ale niestety nie w necie, jeśli jesteś zainteresowany podaj adres email to Ci prześlę (są duzo wieksze niż te tutaj).

 

 

z góry dziękuje, podaje adres [email protected]

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuuuuuuuuuuuuuuuudny masz ten lasek. A jakie śliczne kwiatuszki. Myślę, że takie widoczki mogą zrekompensować te opóźnienia. Pomyśl, że niedługo i tak będziesz mogła się wprowadzić, a czy to będzie miesiąc w tą czy w tamtą, to nic. Ale jakie piękne okolice bedziesz miała w pobliżu. Nie zamartwiaj się więc, tylko korzystaj z tych uroków przyrody. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...