Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wody Polskie ? Czy glupota polska ?


Cris131

Recommended Posts

Panowie dziekuje za konstruktywne opinie i wiadomosci...zrozumialem ze tak musi byc i cala nadzieja w tym ze to juz ostatni szczebel tej Jakubowej drabiny urzedniczej biurokracji i ze byc moze to naprawde zajmie tylko okolo dwoch tygodni. Pocieszam ie tym bo pogoda piekna i mozna by zaczac jakies prace a tu...nawet nie powiem co...

Pozdrawiam wszystkich i glaszam temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Sącz to podlega już prędzej pod Narodowe a nie polskie Wody bo Górale od zawsze głosują na PIS...

Zgłoś się do ministra od "narodowych" ,chyba Glinskiego, może zakwalifikuje Cię jako nie polskiego wodzianki a z priorytetem jako narodowego :D

 

No wiesz ...gdyby nadal rzadzila PO to nie do Glinskiego ale do Merkel musial bym sie zwracac z prosba o wjasnienie - zezwolenie a juz do czego czy tez do kogo by mnie zaliczyla Wielka Angela to juz nawet nie wspomne ! A jezeli chodzi o poparcie poltyczne...GORALE ZAWSZE byli wierzacy i nigdy swojej wiary sie nie wstydzili...i wcale to nie swiadczy o tym ze sa zacofani i z sredniowiecza oni tak zwyczajnie na swiecie MAJA SWOJE ZASADY I WARTOSCI SA PATRYJOTAMI i napewno nie zaglosuja na...lewakow komuchow LGBT oraz na zdrajcow ich ojczyzny czyli POLSKI !!!!! Pozdrawiam ELITE PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ...gdyby nadal rzadzila PO to nie do Glinskiego ale do Merkel musial bym sie zwracac z prosba o wjasnienie - zezwolenie a juz do czego czy tez do kogo by mnie zaliczyla Wielka Angela to juz nawet nie wspomne ! A jezeli chodzi o poparcie poltyczne...GORALE ZAWSZE byli wierzacy i nigdy swojej wiary sie nie wstydzili...i wcale to nie swiadczy o tym ze sa zacofani i z sredniowiecza oni tak zwyczajnie na swiecie MAJA SWOJE ZASADY I WARTOSCI SA PATRYJOTAMI i napewno nie zaglosuja na...lewakow komuchow LGBT oraz na zdrajcow ich ojczyzny czyli POLSKI !!!!! Pozdrawiam ELITE PO...

 

A w CO PATRYJOCI wierzą ? :)

Mało kto z prawdziwych Polaków wierzy że trzeba by do A. Merkel udawać się po pozwolenie - wyzjaśnienie - zezwolenie....

Może w to wierzą PRAWDZIWI PATRYJOCI a zwłaszcza ci którzy są patryjotami przez YJ ;)

 

Nie przejmuj się i masz rację jak w tytule

"Wody Polskie ? Czy glupota polska ? " ... wężykiem :D

 

PS Kto "powołał "WODY POLSKIE" ? A. Merkel?

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (PGW WP) – polska struktura organów administracji powstała 1 stycznia 2018 roku na podstawie przepisów ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne[1] oraz rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 28 grudnia 2017 r. w sprawie nadania statutu Państwowemu Gospodarstwu Wodnemu Wody Polskie[2]

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwowe_Gospodarstwo_Wodne_Wody_Polskie

Edytowane przez d7d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ...gdyby nadal rzadzila PO to nie do Glinskiego ale do Merkel musial bym sie zwracac z prosba o wjasnienie - zezwolenie a juz do czego czy tez do kogo by mnie zaliczyla Wielka Angela to juz nawet nie wspomne !

Ty tak na serio czy tylko się droczysz z Arturo?

 

GORALE ZAWSZE byli wierzacy i nigdy swojej wiary sie nie wstydzili

Nie mylisz czasem powierzchownej pobożności z wiarą?

 

PS

Klawiatura ci się psuje, caps blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze koniec polityki to jest forum o budownictwie a nie o partiach politycznych i kto jaka partie popiera. Mamy demokracje i kazdy moze popierac tych ktorych...lubi...wolno mu a wyjezdzanie do kogos w stylu..."bo wy glosujecie na tych a nie na tych " jest wedlug mnie mutne i zabawne. Bo jak mam rozumiec...jak popieracie moj wybor to jest demokracja a jak go nie popieracie to juz brak demokracji ? Zreszta jak powiedzialem...to jest forum o budownictwie wiec...zajmijmy sie budownictwem.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarę to mają w dutki (dudki). :D

 

Rozumiem ze ty jestes totalnym EMPATYKIEM i swoja pensje oddajesz co miesiac dla biednych a swoj majatek juz dawno przekazales fundacjom na rzecz osob niepelnosprawnych i samotnych ? No bo jezeli nie to jestes zwyklym populista i hipokryta ! Wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na serio czy tylko się droczysz z Arturo?

 

 

Nie mylisz czasem powierzchownej pobożności z wiarą?

 

PS

Klawiatura ci się psuje, caps blokuje.

 

Nie nie myle poniewaz nie wierze w ksiezy biskupow i episkopat ale wierze w BOGA i w PISMO SWIETE w torym zawarta jest kwintesencja WIARY i tego jak czlowiek powinien postepowac w swoim zyciu...jezeli chcesz nadal dyskutowac na ten temat to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co Redakcja blokuje rozmowy polityczne, religijne jako tako puszcza :)

Co do dyskusji nie ma takiej potrzeby. Cieszę się, że wiara pomaga ci w życiu i nic mi do tego. Ja pisałem o pewnym ogólnym zjawisku pobożności w Polsce i w tej ocenie się nie pomyliłem - jest dużo tradycji, rytuałów i prawie nic prawdziwej wiary. A że tylko należysz do tej mniejszości co wierzy to dobrze dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...