Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


fripp

Recommended Posts

Witam po raz pierwszy,

 

Właśnie się przymierzam do budowania, mam już działkę na końcu Warszawy, przy Wale Miedzeszyńskim przed Werbeny (niestety z wjazdem od południa ale i tak mi się podoba). Fajna się z Was grupa zebrała - wyguglałem przy szukaniu geodety i cały wieczór czytałem.

 

Czy ktoś z Was mógłby polecić dobrego i szybkiego, najlepiej też niedrogiego :D architekta - mam 2 projekty gotowe, na któryś się chyba zdecyduję i potrzebuję architekta do konstruktywnej rozmowy, naniesienia modyfikacji i przygotowania dokumentacji do PnB.

 

Pozdrawiam,

Piotr

Pow wielu bojach z architektami wizjonerami mogę polecić jednego pan Piotr z pracowni a-kwadrat, sprzedaje projekty, myśli i projektuje. Telefonu nie mam przy sonbie, ale jak wpiszesz w google tona pewno go znajdziejsz, urzęduje na POligonowej w stolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Czy mógłby mi polecić speca od instalacji alarmowej (chodzi o dodanie kilku czujek i zaprogramowanie istniejącej instalacji)?

 

Przy okazji, ponawiam prośbę o namiary na ekipę murarsko-tynkarską dla znajomego. Czyżby nikt z Was był na tyle zadowolony, aby polecić swoich fachowców?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy mógłby mi polecić speca od instalacji alarmowej (chodzi o dodanie kilku czujek i zaprogramowanie istniejącej instalacji)?

 

Przy okazji, ponawiam prośbę o namiary na ekipę murarsko-tynkarską dla znajomego. Czyżby nikt z Was był na tyle zadowolony, aby polecić swoich fachowców?

 

Pozdrawiam,

 

na forum jest taki człowiek _ZBYCH_ pogadaj z nim robi alarmy i jest bardzo chwalony na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pow wielu bojach z architektami wizjonerami mogę polecić jednego pan Piotr z pracowni a-kwadrat, sprzedaje projekty, myśli i projektuje. Telefonu nie mam przy sonbie, ale jak wpiszesz w google tona pewno go znajdziejsz, urzęduje na POligonowej w stolicy

 

Witam,

 

Znalazłem ale wygląda, że albo się wyprowadził albo wyjechał na urlop - zgłasza się tylko automatyczna sekretarka.

Nie myślałem, że architekt będzie problemem - rozmawiałem z jednym ale właściwie nie doradzał tylko się na wszystko zgadzał (za odpowiednią dopłatę oczywiście). Szukam dalej.

 

Generalnie chyba mam już upatrzony projekt - Korona II z APA z Białegostoku - bardzo mi się podoba, choć chyba nieco większy niż myślałem. Czytałem też na forum - wygląda, że wymaga nieco poprawek. Czy ktoś w Warszawie (Wawer lub gdziekolwiek w okolicach Warszawy) buduje/zbudował Koronę II - bardzo bym chciał obejrzeć jak to wygląda bo plan planem a rzeczywistość czasem wygląda inaczej. Jeżeli ktoś mógby mi pokazać swoją Koronę II na żywo to mój email: [email protected].

 

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pow wielu bojach z architektami wizjonerami mogę polecić jednego pan Piotr z pracowni a-kwadrat, sprzedaje projekty, myśli i projektuje. Telefonu nie mam przy sonbie, ale jak wpiszesz w google tona pewno go znajdziejsz, urzęduje na POligonowej w stolicy

 

Witam,

 

Znalazłem ale wygląda, że albo się wyprowadził albo wyjechał na urlop - zgłasza się tylko automatyczna sekretarka.

Nie myślałem, że architekt będzie problemem - rozmawiałem z jednym ale właściwie nie doradzał tylko się na wszystko zgadzał (za odpowiednią dopłatę oczywiście). Szukam dalej.

 

Generalnie chyba mam już upatrzony projekt - Korona II z APA z Białegostoku - bardzo mi się podoba, choć chyba nieco większy niż myślałem. Czytałem też na forum - wygląda, że wymaga nieco poprawek. Czy ktoś w Warszawie (Wawer lub gdziekolwiek w okolicach Warszawy) buduje/zbudował Koronę II - bardzo bym chciał obejrzeć jak to wygląda bo plan planem a rzeczywistość czasem wygląda inaczej. Jeżeli ktoś mógby mi pokazać swoją Koronę II na żywo to mój email: [email protected].

 

Pozdrawiam,

Piotr

 

To napisz do niego maila bo gość naprawdę jest super, jak się nie dodzwonisz to sprawdzę moje namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

dzięki serdeczne.

jakby ktoś chciał z już mieszkających to znalazłem niedrogiego gościa do wywozu tzw. 'nieczystości płynnych' (=szamba): p. Jurek 692 460 258 - liczy 120-130zł (zależnie od miejsca), a inni mi mówili 150

Witam :)

Mółbyś jeszcze raz sprawdzić ten numer. Dodzwoniłam się do biura przewodnickiego. :roll: Sprawa dość pilna

pzdr

gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julienx, Gratulacje :-)

 

Jesteście wyjątkowo skuteczni :-)

Ale przecież dopiero mamy środek zimy - kiedy planujecie rozpoczęcie budowy??

 

Pozdrowienia !!!

 

Zuzza,

rozpoczęcie budowy jak najszybciej. Mamy już podpisaną umowę z murarzem i mamy też podpisaną umowę na dach :)

 

Jutro jesteśmy w Radomiu a przy okazji rozmawiamy z cieślami i w przyszłym, tygodniu pewnie kupimy beton.

 

I do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna grupo rozpoczynających budowę na wiosnę 2007.

 

Czy ktokolwiek przymierza się do ściągnięcia więźby dachowej np z Mazur ?? Może zrobimy jedno zamówienie i transport na pół ?? A może na 3 :)

 

Czy szukacie już materiałów do budowy ??

Podajcie wstępne ceny jaki udało się zebrać. Może zacznę od siebie kilka cen:

 

Beton komórkowy 24x24 pióro wpust odmiana 600 najtaniej na Lucerny w Fala - 7,5 PLN (nie był pewien ceny, ale tyle mi podał)

 

Bloczki fundamentowe 2,5 PLN w Ładex'ie (netto ;)

 

Reszty szukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tym razem trochę nie w budowlanym temacie, ale myślę, że warto polecićhttp://www.radiobajka.pl

Myślę, że warto dzieciom pokazać :D

 

 

Co do budowlanki - zostało mi 5 rolek isovera 5 cm. Sprzedam po cenie, za jaką kupiłem (dawno to było). pewnie trochę taniej, niż teraz kosztuje, ew do dogadaniu po weryfikacji cen.

Jest także rbtka do wzięcia. Kompletna. Przyczepić kabelek elektrony wpuścić i szczęśliwość zapanuje. :) :wink:

 

Pozdrawiam.

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...